Kate.S Kate.S komentáře u knih

Vstříc temnotě Vstříc temnotě Lisa McMann

Lepší jak první díl. Konečně se tu něco děje, je tu více napětí. Nejvíce se mi ale líbilo pár stránek na konci knihy, jak se JAnie dozvídá pravdu o svých schopnostech.

15.12.2012 3 z 5

Široké okno Široké okno Daniel Handler

Hezká kniha, ale strochu stereotypní. Hezky jsem si při čtení odpočinula a zbavila se nežádoucích myšlenek. Je to čtivá kniha, do které se začtete tak, až si uvědomíte, že jste vlastně na konci příběhu.

14.12.2012 3 z 5

Procitnutí Procitnutí Lisa McMann

Kniha není špatná. Má velice zajímavý námět. V půlce knížky jsem si ale myslela, že už se konečně něco stane...marně. Příběh je takový celkově nudný, ale číst se dá. Taková oddychovka. Hlavně, takové završení jsem opravdu nečekala. Všichni tvrdí, že druhý díl je několikrát lepší, takže si ho přečtu ze zvědavosti.

13.12.2012 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Knížka má zajímavý námět. Já si nemyslím, že to autor nějak obšlehl, spíše se inspiroval a vymyslel si svůj vlastní svět. Jeden z důvodů, proč jsem si chtěla Eragona přečíst byl, že vznikl z pera patnáctiletého kluka. Já osobně si myslím, že je příběh povedený, poutavý a místy i dobrodružný. Hladce se čte, stránky ubývají ani nevíte jak.

13.12.2012 4 z 5

Matka Matka Karel Čapek

Další pěkná Čapkova hra. Líbila se mi, i když Bílá nemoc mi přijde o něco lepší.

03.12.2012 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Druhý díl Andělů byl stejně napínavý jako první. Akorát zde bylo více zklamání a nejistoty, kterou jsem vycítila v každé kapitole. Sice mi její čtení trvalo déle než první, ale i přes to se mi kniha velice líbila o obálce nemluvě:)

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Nejslabší ze všech dílů. Chvílemi byl děj nudný a některé popisy příliš zdlouhavé, ale nemůžu tvrdit, že se mi to nelíbilo. Solidní pokračování, i když předchozí díly byly lepší.

02.12.2012 3 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Napínavé a dobře čtivé.

02.12.2012 3 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Povedená série, povedený díl:)

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Z tohoto zase tak ne, ale i tak se mi to líbilo. Nejlepší byl pro mě konec.

02.12.2012 4 z 5

Zkoušky smrti Zkoušky smrti Darren Shan (p)

Opět další povedený díl ságy Darrena Shana.

02.12.2012 5 z 5

Zabijáci úsvitu Zabijáci úsvitu Darren Shan (p)

Dojemná a smutná knížka:) nemám ráda, když mé oblíbené postavy umírají. Při čtení jsem si nemohla pomoct a prstě mi pár slz ukáplo.

02.12.2012 5 z 5

Upírův pomocník Upírův pomocník Darren Shan (p)

Tento díl se mi líbil tak, jako všechny ostatní.:)

02.12.2012 5 z 5

Upíří hora Upíří hora Darren Shan (p)

Další skvělý díl série.

02.12.2012 5 z 5

Synové osudu Synové osudu Darren Shan (p)

Pěkně promyšlený konec. Jen škoda, že nejsou další díly, Darrena jsem si moc oblíbila, určitě se k němu někdy ráda vrátím:)

02.12.2012 5 z 5

Spřeženci noci Spřeženci noci Darren Shan (p)

Smutná knížka:( Ale moc pěkná.)

02.12.2012 5 z 5

Pán Stínů Pán Stínů Darren Shan (p)

Zajímavé, svižně čtivé a naprosto úžasné:)

Lovci z přítmí Lovci z přítmí Darren O'Shaughnessy

Úžasné! Co více dodat?:D

02.12.2012 5 z 5

Krvavé chodby Krvavé chodby Darren Shan (p)

Nejlepší:) Tuto sérii miluji:D

02.12.2012 5 z 5

Jezero duší Jezero duší Darren Shan (p)

Tento díl je zcela odlišný od těch předchozích, ale nemůžu přijít na to v čem. Kniha je jinak opět úžasně čtivá, oddechová, pro mě také zábavná. Líbila se mi jako všechny ostatní díly:)