katchamccall katchamccall komentáře u knih

Klub vrahů Klub vrahů Pavel Renčín

Super! Bydlím v garsonce, kde mám narvanou knihovnu, pracuji v knihkupectví a jsem introvert. Knížky mi pomáhají udržet zdravý rozum. Podobnost s Adamem čistě náhodná :D.
Teď opravdu, pan Renčín je famózní spisovatel. Jeho příběhy udržují napětí od začátku do konce. Někomu nevyhovují konce, ale lidi, jsou to smyšlené příběhy (aspoň doufám), takže fantazii se meze nekladou:). Osobně si jeho knihy užívám a pociťuji během dne tu nutkavou potřebu číst, abych se v příběhu posunula dál. Jediný autor, který mi tohle způsobuje, je Štefan Králů (Ave Mr. King). Ale pan Renčín mu slušně šlape na paty:).

19.05.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Celou knihu se mi v hlavě odehrával film a .... byl úžasnej!!! Sice jsem se dvě noci pořádně nevyspala, ale nevadí, stálo to za to:).

14.05.2020 5 z 5

Bestie Bestie Mark E. Pocha (p)

U téhle knížky hodnotím míru nechutností, takže 4* (5* by dostal Srbski film v knižní podobě). Jinak to byla super zvrácená cesta do hlubin šílencovy mysli. A hlavně, jak se říká, geny nevychčiješ. Takže jak jinak mohl dopadnout, než jako šašek počmáránej...

12.05.2020 4 z 5

Prvorozený Prvorozený Filip Alexanderson

Ani pořádně nevím, co napsat. Málem jsem to nedočetla, jak jsem se nudila. Fakt nerada dávám mizerný hodnocení, ale tady jinak nemůžu. I postavy byly takový, no, unylý...

06.02.2020 2 z 5

Hořící stromy Hořící stromy Kristina Ohlsson

Super, ale ten konec? Jako vážně? Za ten ubírám jednu hvězdu. Tohle se prostě nedělá, Ohlssonová!!!

30.01.2020 4 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Ze začátku jsem byla dost zmatená. Kapitoly mi nedávaly smysl a rozhodovala jsem se, zda mám číst dál. Četla jsem a dobře jsem udělala. S trochou nadsázky můžu říct "jedno z nejlepších rozhodnutí v životě :D". Postupně se vše objasnilo, včetně přebalu knihy:).

07.11.2019 5 z 5

Dům fúrií Dům fúrií Madeleine Roux

Hororem bych to nenazvala. Spíše taková strašidelnější pohádka. Barák plnej lidí s nadpřirozenými schopnostmi a sám král pekel má šmajchlkabinet s ptákama ve sklepě. Hlavní hrdinka věčně nespokojená, nepříjemná a odmítá fakt, že je sama divná jako její "kámoši". Ale je to čtivý, děj ubíhá a pan Rannístrana je sympaťák.

05.11.2019 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

U jeho knížek se směju nahlas a fakt obdivuju jeho fantazii :D. Ale ráda bych znala jeho diagnózu, protože jeho příběhy jsou super cesty do hlubin šílencovy duše :D.

09.10.2019 4 z 5

Příliš dlouhá swingers party Příliš dlouhá swingers party František Kotleta (p)

Dobře se to četlo, démoni, akce, prostě super. Ale klidně bych zvládla víc ujetostí :D.

07.10.2019 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Od země k nebi strmí se,
tráva ostřice.
Šli dva a dva a dva,
v rukou kalich hořčice.
Než jsem jim stačil cokoli říci,
umírám, pokryt hořčicí.
Nadšenější z knížky jsem ještě nebyla :D

01.10.2019 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Tak tady proběhla láska na první dobrou :D. Totální čtenářský porno!

28.09.2019 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

Na tohle nejsem u Kinga zvyklá,ale stejně mě dostal. Pro mě je Pan Spisovatel. Řekla bych,že z příběhu si každej “vezme to svoje”.

24.09.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Ubírám kvůli hlavní hrdince. Hrozná dorota. Ale jinak se knížka četla dobře a zápletka byla zajímavá.

16.09.2019 3 z 5

Život elfů Život elfů Muriel Barbery

Přiznám se, knihu jsem nedočetla. Zhruba v třetině knížky jsem zjistila, že nevím, co čtu. Proto hvězdičky dávat nebudu. Někomu, s duší poety a láskou k fantasy, kniha určitě sedne. Já jsem pouze milovnice fantasy.

13.09.2019

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Kniha o lidské omezenosti, krutosti a nakonec mě nejvíc rozsekal doslov autora...

12.09.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Jedna z těch knížek,která se vám zaryje hluboko pod kůži. Nedokážu slovy vyjádřit,jak se mnou příběh zacloumal.

05.09.2019 5 z 5

Hledá se doprovod! Hledá se doprovod! Sophia Money-Coutts

Tenhle žánr moc nemusím,ale chtěla jsem dámskou dovolenou na pláži se vším všudy. S hlavní hrdinkou jsem docela sympatizovala - co se týká rodiny a vztahů. Děj je dost předvídatelný a zhruba od půlky tušíte,jak to dopadne. Na letní dovolenou dobrý,ale určitě knihu znovu číst nebudu.

27.08.2019 3 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Jako fanynka fantasy,nadpřirozena a duchařin,jsem nadšená. Coatesová mi už po 2. zasáhla slabé místo. Kéžby se její knížky dočkaly zfilmování.

27.08.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Spokojenost. Rozhodně by tato kniha stála za zfilmování, nejlépe od Jamese Wana:).

05.08.2019 5 z 5

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Po shlédnutí 3. série seriálu, jsem potřebovala další dávku ST a dostala jsem ji. Knize opravdu nemůžu nic vytknout a doufám, že se u nás dočkáme dalších prequelů...

23.07.2019 5 z 5