Kat9 Kat9 komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Moc jsem u téhle knížky sice neplakala,ale měla jsem z ní takový zvláštní,smutný pocit.Nejvtipnější mi asi přišlo,jak Izák s Hazel na konci hráli tu PC hru a nejsmutnější,když byl Izák slepý a když ho opustila přítelkyně a nejkrásnější,když byli Gus s Hazel v Amsterodamu v restauraci.Kupodivu na mě asi nejvíc zapůsobil Izák-vážně nevím proč...

03.07.2014 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Absolutně úžasná knížka!Přečetla jsem ji za necelé 2 dny,prostě jsem se od ní nemohla odtrhnout,nemohla jsem se jí dočkat už od přečtení Modré jako safír.Samozřejmě,že má nějaké chyby,třeba to s tím duchem Jamesem,ale to je vlastně jedno.Mně tahle poslední knížka přišla asi nejlepší z celé série.Většinou bývá nejlepší 1. díl a pak se to postupně zhoršuje,ale u téhle série je to u mě naopak.Je to prostě úžasná knížka,která rozhodně stojí za přečtení!I když,musím uznat,že ten konec mohl být trochu víc rozepsaný,přece jen jsem zvědavá,jestli Gideon a Gwendolyn budou napořád nesmrtelní,nebo ne.

30.06.2014 5 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Tak tahle knížka mě docela zklamala.Těšila jsem se na ni,myslela jsem totiž,že tahle dystopie tentokrát konečně NEBUDE o lásce.První kapitoly se mi líbily,ale pak se z toho postupně začal stávat ten starý známý slaďák.Já proti romantickým knížkám sice nic nemám,vždyť Dokonalý pár,který je zamilovaný už jenom podle názvu se mi líbil,ale od tohohle jsem to prostě nečekala.A proto když jsem dostala druhý díl,tak mě to vůbec nepotěšilo.Přečtu si ho,ale netěším se na něj.Ale nechci na tuhle knížku jenom nadávat,četla jsem horší a když vynechám ty zamilované části,tak je to vlastně superzajímavá knížka a i když mě nějak nezaujala,je spousta lidí,kterým se líbí.

28.01.2014 3 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tak jsem byla zase na vážkách,jestli dát 3,4 nebo 5 hvězd.Řekla bych tak asi každé části knihy jinak.Té první části knihy bych dala klidně i 5 hvězdiček,té druhé možná taky.No a ta poslední je tak na ty 3, ten konec se mi zdál strašně prodloužený a složitý,člověk se v tom těžko vyznal.A tak dávám zlatý střed 4*

28.01.2014 4 z 5

O malém tygrovi O malém tygrovi Libuše Palečková

Hezká knížka,krásné obrázky.

28.01.2014 5 z 5

Otylka Otylka Lothar Otto

Hezká knížka z dětství.

28.01.2014 5 z 5

Čtyři děti a skřítek Čtyři děti a skřítek Jacqueline Wilson

Moc pěkná knížka!Strašně se mi líbila.

10.12.2013 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Knížka se mi moc líbila.Nevím,jestli to bylo tou obálkou,ale při čtení téhle knihy jsem musela myslet na čajový dýchánek se zdobeným čajovým servisem s cukrovím(hlavně růžovým ;-))a načančanými šaty.Knížka mi prostě trochu připomíná růžový muffin.A děj je zajímavý,líbil se mi.Co dodat.Zkrátka se těším na pokračování.

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Na tuto knihu jsem se moc těšila,ale když jsem ji začala číst,byla jsem trochu zklamaná.Myslela jsem,že to bude trochu akčnější,že tam bude míň myšlenek,ale pak jsem se začetla a nemohla se odtrhnout.Dokonce mi bylo trochu líto,že jsem to už dočetla.Rozhodně jsem zvědavá na druhý díl.Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami,ale nakonec dávám plný počet,i když je to spíš 4 a půl.

Princezna Viktorie Princezna Viktorie Thomas Brezina

Moje první knížka ze série Dívčí tajemství.Poprvé mě trochu překvapil konec a když jsem ji pak po dlouhé době přečetla podruhé,zjistila jsem,že jsem si ji pamatovala trochu jinak,než to bylo napsané,ale je to skvělá knížka,napínavá,zajímavá.Doporučuji!

Nový začátek Nový začátek Thomas Brezina

Krásné pokračování,pěkný konec.Akorát mi přijde divné,že Katie tak rychle zapomněla na Minga a dala se dohromady s Karimem.Ale jinak skvělá kniha,rozhodně nezklame.

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Skvělá knížka,originální,pěkná.

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Tak tohle je prostě úžasná knížka!Jedna z nejlepších jakou jsem kdy četla!Rozhodně jedna z mých oblíbených.Přečetla jsem ji už dvakrát a pořád jsem k ní neztratila chuť.Řekla bych,že ze série Dívčí tajemství je asi nejlepší,ale ostatní knížky z této série jsou taky výborné.Vážně skvělá kniha,vřele doporučuji přečíst celou sérii Dívčí tajemství!

Bláznivá teta a já Bláznivá teta a já Sylvia Heinlein

Pěkná knížka,sice trochu zvláštní,ale zaujme.

22.06.2013 5 z 5

Tajemství ztraceného náhrdelníku Tajemství ztraceného náhrdelníku Enid Blyton

Dobrá kniha!dOBŘE SE ČTE

30.09.2012

Konec snění Konec snění Jacqueline Wilson

Už se moc těším,až si ji přečtu.

30.09.2012 5 z 5