kannibal28 kannibal28 komentáře u knih

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

hned od začiatku ma tento pribeh nebavil , poslednych 30 strán bolo zaujimavšie ale celkový dojem z tejto knihy je sklamanie na celej čiare.

10.02.2021 2 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Pán Carter trošku slabšia kniha, ale nebolo to žiadne sklamanie a ten koniec bol dosť prekvapujúci nečakal som to. Troška mi to pripomínalo príbeh Ludmili Cervanovej asi bol autor tímpríbehom inšpirovaný.

06.11.2020 5 z 5

Nasledujúcich 100 rokov - Prognóza na 21. storočie Nasledujúcich 100 rokov - Prognóza na 21. storočie George Friedman

Podla mna polsko nebude v buducnosti svetovov velmocou. Asi najlepšia politická kniha čo som čítal aj ked nebolo ich moc a ani nebude, lebo nemám rád politiku . Predpovede tohto pána by som aj já vedel či mu niečo vyjde ale asi sa toho nedožijem.

26.05.2020

Spasiteľ Spasiteľ Jo Nesbø

ušlo to hole nesklamal

12.04.2020 4 z 5

Ozvěna viny Ozvěna viny Charlotte Link

Sakra je to možné že neviem kto zabil amy millsovú to sa mi stalo prvý krát . Kniha mohla byť aj kratšia o volačo malo by to vačší spád a dostala by asi 5 hvezdičiek takto dám 4

09.02.2020 4 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Dobrá kniha ale ten konec som čakal zaujimavejší

08.05.2018 4 z 5

Smoliar Smoliar Camilla Läckberg

Zaujimavá krimi od mojej najspisovatelky s dosť prekvapivým koncom.

04.04.2018 4 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

absolutná spokojnosť . jedna z najlepších kníh čo som čítal . *Kniha mala spád a lahko sa čítala. Určite si prečítam od tejto autorky všetko čo tu vyšlo.

27.12.2017 5 z 5

Maskérka mŕtvych Maskérka mŕtvych Bernhard Aichner

Autor bol na 100 percent inšpirovaný Dexterom, Kniha bola zaujímavo a lahko napísana v príbehu bolo málo postáv a dobre sa to čítalo. Na každej strane sa niečo dialo tak že nenudila Dávam 5 hviezdiček

05.11.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

prvá kniha od nesba prečítana a určite budem čítať aj ostatné že vraj su ešte lepšie jak táto preto dávam 4 body

13.12.2016 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

kniha sa mi moc nepačila od začiatku až do približne 210 strany som sa dosť nudil pri čitaní ale ten koniec to docela zachránil nemal chybutak že dávam za 3

19.04.2016 3 z 5

Tanec za mŕtvych Tanec za mŕtvych Thomas Perry

knižka sa dobre čítala hlavmá hrdinka sa mi páčila svojou chytrosťou jak si vedela so všetkým poradiť nato že bola ženská

06.04.2016 4 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

klasika z obdobia 1.svetovej vojny. Je to zaujimavé čítanie ale front to nie je celkom moja šalka kávy. Tak že dám za 4 hviezdičky

05.01.2016 4 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

vedel som že moslimovia su blbci ale že až takýto to som nevedel malá hannah prežila peklo od svojích 6 rokov,,doporučujem prečítať si to. Ani sa tým nomalnym moslimom nečudujem že od tade v takom množstve utekaju

28.12.2015 4 z 5

Gang Mara Salvatrucha - Ve znamení krve Gang Mara Salvatrucha - Ve znamení krve Samuel Logan

malá brenda bola moc hlúpa a naivná

24.08.2015 4 z 5

Svetlo medzi oceánmi Svetlo medzi oceánmi M. L. Stedman

Nádherná kniha ktotá dostala aj mňa a to je čo povedať ono bolo ťažko volakomu nefandiť tak som fandil všetkým knihu vrelo doporočujem

27.03.2015 5 z 5

Black Metal. I, Evoluce kultu Black Metal. I, Evoluce kultu Dayal Patterson

Užasná kniha o mojej oblubenej hudbe...Počuvam všetky druhy metalu teda tých agresivnejšich a dávam tejto knihe velku pochvalu...Už ich pár mám a dufam že budu vychádzať častejšie knihy o kapelach. Teraz vyšla kniha o paradise lost tak si ju idem kupiť

03.10.2023 5 z 5

Žraloci Žraloci Michelle Miller

Bankovnictvo pre mna nebola dobra tematika , zaujal ma názov a aj cena bola celkom lacná tak som si ju kupil. Akcie akcie a sex a vulgarity celkom spokojnost

05.11.2022 3 z 5

Dvanáctá planeta Dvanáctá planeta Zecharia Sitchin

neviem čomu mám veriť čo je mytus a čo pravda ale knižka je velmi dobre napisaná

12.06.2022 5 z 5

V tejto knihe bolo zbytočne vela ruskych slov čo ma rušilo a takisto opis veci ktoré s pripadom nesuvisia. Táto záhada je jedna z tých najzaujimavejších ktorá ma stále fascinuje a vysledok sa asi nedozvím

22.07.2021 3 z 5