Kamik77 Kamik77 komentáře u knih

Království popela Království popela Sarah J. Maas

No teda, no teda, no to bylo stránek a pláče... uf... Tahle série byla skvělá a rozhodně se k ní za čas vrátím.

19.07.2021 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

No, tak to byla dlouhá jízda, moc, moc, moc 688 stran dlouhá jízda. Občas jsem měla dojem, že mi tam stránky přibývají a konec v nedohlednu. Závěr super. Doporučuji a já frčím na další díl.

10.07.2021 4 z 5

Navěky Navěky Adriana River (p)

Tak, dočteno. Jsou pasáže, a je jich hodně (miluji Adama), kdy jsem se neuvěřitelně hlasitě rozesmála a byly pasáže, kde jsem se trochu, trošičku, malinko trápila. Neznám, krom této série, jiné autorčiny knihy, ale po celou dobu čtení jsem tušila, že knihy mají hlubší význam.
"Mezi řádky", od str. 420 to bylo pro mě velmi bolestivé. Každý z nás má tiché bolestivé výkřiky a každý z nás se s nimi pere jinak.
Moc děkuji Adri za krásný příběh, který jsem mohla prožít. Děkuji.

10.10.2020 4 z 5

Očistec Očistec Adriana Michálková

Takže, Očistec není očistec (viz můj komentář u Sedmého nebe). Každopádně je to holčičí kniha. Autorce tleskám.

09.11.2019 4 z 5

Sedmé nebe Sedmé nebe Adriana Michálková

Knihy YA jsou po většinou všechny klišé. O čem jiném taky psát :-) než o milostném trojúhelníku, odvaze, ubrečené hrdince, která v sobě skrývá bojovnici, ale to je v pořádku. Asi jako náctiletá bych si čůrla. Jedním dechem jsem ji nepřečetla, ale jsem spokojená. Tyto knihy ráda čtu, protože se odlepím od každodenních starostí (mozek potřebuje na chvilku vypnout).
Plusové body - česká autorka, super jen tak dál, rozhodně si přečtu další díl. Příběh v pohodě, andělé - to jsou pusiny, doufám, že každá z nás má takového kocoura za sebou.
Mínusové body - trochu se děsím té tetralogie, aby to nebyl doslova očistec. A prosím proč taková gramáž papíru, ano vypadá to pěkně, ale mé ruce protestují.
Závěr - tu knížku si chcete přečíst.

28.10.2019 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

No prosím, to byla paráda. I když po dočtení knihy mi je trochu těžko. Rozpojení za plného vědomí je dost kruté. Stačí myšlenka, že jdete na náhradní díly, ale plné vědomí? Ještě, že mi je víc jak náct. Doporučuji.

20.07.2019 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Po 20. stránce jsem chtěla vzdát, tak jsem vydržela jen do 30. Číst nebudu, byl to přehmat v knihovně.

04.07.2019

Winter Winter Marissa Meyer

Uf, to byla ale jízda ....strašně dlouhá,až moc. ;)

01.01.2019 5 z 5

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

To jako fakt? Prý super série, ale ne pro mě. Ó Nikki jsi tak krásná, ó Damiane jsi tak pevný a ještě k tomu máš každé oko jiný, pardón, ale tohle se nepovedlo. Víc jak 2* dát nemohu a další díly číst nebudu.

23.08.2018 2 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Takže ..... au ... prvních 300 stránek těžký porod .... a zbytek skoro ve stejném duchu. Tenhle díl mi vůbec nesedl, četla jsem ho velmi dlouho, myslím, že umí psát lépe, ach jo. Já snad budu plakat... dva díly super a závěrečný puf... béééééééé :-)

12.05.2018 3 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Tak moc jsem se těšila na závěrečnou bitvu a ono ejhle, hups a během pár stránek bylo po všem, konec, no co to to to bylo... Tohle prosím nééé...
Ale jo, série byla super, určitě se k ní ještě za nějaký čas vrátím.
Musím pochválit obálky celé série, první díl jsem si koupila jenom kvůli knižní obálce, nádhera, tleskám.

23.04.2018 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Bohužel jsem přeskakovala, moc mě to nebavilo, ale né kvůli tomuhle dílu, ale proto, že série byla zbytečně natahovaná - stále se opakovalo jo, ne, ale jo, ale ne, a tak já nevím, ale vím, ty víš a možná i my víme, hlavně já vím, že se ke knihám už nevrátím. 3* za celou sérii.

15.04.2018 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Zbytečně zdlouououou hahahaha vééééé .. 600 stran šup sem šup tam...hrůza.. a to jsou ještě další 2 díly? .. já to dám ... pak zhynu :-)

06.04.2018 3 z 5

Králova klec Králova klec Victoria Aveyard

Jo, jo, jo.. paráda. Závěrečný boj ... super. Docela bych ocenila pohled Mavena, i když má vymytý mozek od maminečky. Victoria by měla přidat v psaní :-) je pomalá.

06.12.2017 4 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Jéééé už nechte Tamlina být .. Sarah z nich určitě nakonec udělá přátelé :-) (a kdyby ne doufám, že ho Feyre nezařízne :-) to by se už musela zbláznit)
Každopádně mně moc líbit, těšit na další díl a doporučovat u knihy poslouchat Thomase Bergersena a jeho úžasné album Illusions.

21.04.2017 5 z 5

Jsem rozohněná Jsem rozohněná Tahereh Mafi

Konec jsem čekala propracovanější. Trochu zklamání. Jinak OK.

25.12.2016 3 z 5