Kami33 Kami33 komentáře u knih

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

I když mám tuto sérii ráda, tento díl už mi přišel opravdu překombinovaný.

22.07.2022 4 z 5

Morový testament Morový testament Vlastimil Vondruška

Připadá mi, že menším útlumu opět pan Vondruška píše tak, jak jsme byli zvyklí. Zábavné, čtivé knížky, které přináší odpočinek a pohodu. Tato je podle mě jedna z nich.

22.07.2022 5 z 5

Ďáblova čísla Ďáblova čísla Vlastimil Vondruška

22.07.2022 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Čekala jsem víc. Ne příliš sympatický hlavní hrdina, konec nekonec... no a o těch vulgarismech už tu bylo také psáno. nicméně na druhou stranu čtení bylo poměrně napínavé.

22.07.2022 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Měla jsem ráda Eriku a mám ráda i Kate. Napínavé, čtivé, zábavné. Prostě super

Temná svatá noc Temná svatá noc Michael Connelly

Harry Bosch je už v důchodovém věku, ale stále je schopným detektivem, kterého nelze nemít rádi. A spojení s mladou sympatickou Renée je poměrně povedené.

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Když si odmyslíme naprostou nepravděpodobnost příběhu a jak už bylo poznamenáno, velkou vyspělost hlavní hrdinky, jednalo o napínavou knížku, která se četla skoro sama. Takže za mě ano.

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Knížka mi přišla poněkud zmatená a překombinovaná. Ale pořád se to čte dobře.

10.07.2022 4 z 5

Róziny dcery Róziny dcery Zdenka Becker

Róza je zlá manipulativní osoba. Její výchova poznamená všechny tři její dcery. Zajímavá knížka.

Noční oheň Noční oheň Michael Connelly

Můj oblíbený autor plus můj oblíbený hrdina rovná se zábavné čtení, které nezklame.

28.06.2022 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Začátek trochu pomalejší. Děj možná zbytečně překombinovaný. Z přečtených dílů zatím nejslabší, ale i tak čtivé.

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Bylo to smutné čtení. Od začátku bylo jasné, že happyend se konat nebude, pouze že celé vyprávění spěje k zcela jasnému konci. Možná to tak někde chodí, ale nevím... Celé mi to přišlo poněkud černobílé.

Lepší být mrtvý Lepší být mrtvý Lee Child

Nenapíšu nic nového. Jack Reacher je již řadu let můj oblíbený hrdina, ale... Pro mě poněkud překombinovaný příběh, nové technologie, trochu jiný Reacher. Stále mu dávám šanci, ale doufám, že příští příběh bude zajímavější.

Nevinným se neodpouští Nevinným se neodpouští Dominik Dán

Dominik Dán vždy splní to, co od něj čtenář očekává (v dobrém slova smyslu). Jen mi nejde do hlavy, proč všichni chtějí Krauze a Chosého, když Chosé snad ještě nikdy na nic nepřišel. Nebo jsem na takový díl ještě nenarazila.

05.06.2022 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Pokračuji v započaté sérii a zatím jsem spokojená. Každý díl je jiný, ale všechny se čtou svižně. Tento díl nevyznává příliš pravděpodobně, ale to od tohoto druhu knížek ani nečekám.

05.06.2022 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Nelze než souhlasit s předchozími komentáři. Zajímavý příběh a čtivost dělají z četby této knížky příjemný zážitek. Za mě i plus za konec, který není překombinovaný a ani schválně protahovaný.

23.05.2022 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Další díl a další příběh Davida Rakera. Tentokrát hledá mladého muže, který se jednoho dne ztratil v metru. Příběh opět o trochu jiný než předešlé. Jen bych možná nakonec uvítala malé vysvětlení právě k Samově osobě. Ale jinak opět zábavné čtení.

15.05.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Mám trochu problém, jak hodnotit. Námět super. Čtivost také. Jen něco malinko schází. Ale i tak stojí za přečtení.

15.05.2022 4 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Tajemný příběh se četl dobře, ale ... na konci jsem si připadala trochu ošizená. Čekala jsem nějaké to wau a ono nic. Nicméně pokud přijdu k druhému dílu, tak si ho přečtu. Už jen proto, aby mi vyplnil bílá místa.

08.05.2022 4 z 5

Klubko zmijí Klubko zmijí Dominik Dán

Další příběh, další vyřešené případy a opět spokojenost. Není co dodat.

02.05.2022 5 z 5