Klubko zmijí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zatknout a usvědčit pachatele vraždy je dřina i pro detektivy z oddělení vražd. Do cesty se občas postaví nedostatek použitelných stop z místa činu, neochota svědků a další nepředvídatelné okolnosti. Nejhorší ze všeho je zrada někoho z vlastních řad, tlak pokřivených nadřízených funkcionářů, kterým vidina snadného zisku zatemnila mozek, vymazala veškeré principy slušnosti a korektnosti. Tak tomu bylo i v případě dvou vražd, které spolu zdánlivě nesouvisely. Neznámý střelec popravil doma v posteli okresního prokurátora a o dva dny později kandidáta na starostu okrajové městské části. Korupční aféra kolem zavražděného prokurátora dostane jasnější kontury, až když se detektivům podaří najít prokurátorovu asistentku. Po jejím výslechu nabere vyšetřování nový směr, který musejí detektivové z oddělení vražd před nadřízenými tajit. Podezření, že se jim někdo shora dívá přes rameno a snaží se s nimi manipulovat, přeroste v jistotu. Detektiv z oddělení vražd Richard Krauz tuší, že přímý úder na zkorumpované papaláše jim dá pořádně zabrat a že bude vyřešení záhady dvou bestiálních vražd víc než bolestivé....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455177/big_klubko-zmiji-51W-455177.jpeg 4.4224
Série:

Naše Mesto / Případy Richarda Krauze 30.


Žánr:
Detektivky, krimi, Romány, Literatura slovenská

Vydáno: , Slovart (ČR)
Originální název:

Klbko zmijí, 2020


více info...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Klubko zmijí

tonysojka
21. května

Dvě třetiny knihy rozvláčné,nezáživné až nudné,poslední třetina trochu nabrala tah na branku a spád.
Rozbor korupčního prostředí vysoké politiky ničím novým nepřekvapil.

Kami33
02. května

Další příběh, další vyřešené případy a opět spokojenost. Není co dodat.


janina66
28. března

Taková jednohubka. Z politické korupce v příběhu jsem měla depku. Rozčilovalo mě, že to naše partička nedotáhla sama, ale naštěstí jiné odd. to vše dotáhli do zdárného konce. Korupce je, byla a bude, jak v závěru opět zaznělo.

medlovice
12. února

Zhltla jsem ji jako tlustý Vána svou snídani / osm telecích párků, šest rohlíků. velký dalamánek , víc hořčice, kofolu , tresku a sledový salát, dvě ruská vejce a smutný pohled na nedotknutý Kamilův pařížský salát. / Trochu víc té omáčky kolem , ale výborné dialogy a smutná pravda o životě kolem nás.

smardice
09. ledna

Skvělá dánovka, i když politicky laděné detektivky nevyhledávám. Ale bohužel to k reálnému životu patří a mám pocit, že podvody a korupce nejen v politice jsou čím dál častější.

ErikaKej
04. ledna

Mne sa kniha páčila, Krauz a Hanzel majú navrch...Koniec veľmi nostalgický a smutný ale tak to v živote chodí.

Faila
26.12.2021

Možná je to určitou aktuálností, ale z tohohle dílu mě mrazilo zatím asi nejvíce.

viweb
13.12.2021

Opět nesklamal. Četla se mi moc dobře i když politické děje nevyhledavám. Konec zamrzí! Ale bohužel věřím, že je reálný! Moc doporučuji

1