Kalina Kalina komentáře u knih

Svědek, který nic neviděl Svědek, který nic neviděl Faye Kellerman

Začátek příběhu byl skvělý. Poté jsem byla rozčarovaná, jak takto rozjetý děj se může zadrhnout. Konec byl zase čtivý, ale opravdu až konec. Škoda.

25.04.2019 2 z 5

Misterioso Misterioso Arne Dahl (p)

Příběh byl vymyšlený pěkný, ale místy poněkud zdlouhavý a trochu více napětí by mu jistě neuškodilo.

10.10.2018 3 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Přestože nemám příliš ráda dvě časové linie, tak v tomto případě to vůbec nevadilo. Naopak. Příběh se krásně rozvíjel a na konci, alespoň já, jsem byla překvapená. Knihu doporučuji.

29.09.2018 5 z 5

Společník Společník John Grisham

Tuto knihu jsem dostala. Měla jsem dojem, že příběh z právnického prostředí mě nezaujme. Omyl. Velmi čtivě zpracováno a čtenáře udržuje stále v napětí. No a o praktikách ve “vyšších”kruzích si jistě každý udělá svůj názor.

04.07.2018 5 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Druhá kniha, kterou jsem četla od Tess Gerritsenové. Obě jsou skvělé. Ke konci tohoto příběhu jsem si myslela, že už vím kdo a co a proč. Omyl. Vše bylo jinak. Doporučuji.

27.04.2018 5 z 5

Věž - vzestup předchází pádu Věž - vzestup předchází pádu Simon Toyne

I třetí díl trilogie byl velmi pěkný. Přes všechny útrapy nám závěr příběhu dává naději do budoucna. Doporučuji.

28.01.2018 5 z 5

Nejkrutější měsíc Nejkrutější měsíc Louise Penny

Moje první kniha ze série Armanda Gamache. Asi jsem očekávala víc. Obyvatelé vesničky mi nepřišli až tak idiličtí. Nicméně kniha se čte dobře a hlavně neteče z každé stránky krev.

22.10.2017 4 z 5

Černý řád Černý řád James Rollins (p)

Fakta a fantazie. Ovšem zrůdnost popsané historie by měla vést čtenáře k zamyšlení. Skvělé čtení.

15.08.2017 5 z 5

Poutnice Poutnice Iny Lorentz

Výborná kniha. Drsná doba, intriky, přàtelstvi a samozřejmě láska. Mohu doporučit.

09.06.2016 5 z 5

Vojenská felčarka Vojenská felčarka Heidi Rehn

Pěkné čtení, ve kterém se dočteteme o krutosti války, utrpení obyčejných lidí,ale i vojáků. O moudrosti tehdejších léčitelů a samozřejmě nechybí ani láska.

04.06.2016 4 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Pěkná kniha. Děj mà spád. Přestože jde o romantiku, nemá příběh místa, kde se dlouhosáhle popisuje cosi co přidá knize pouze stránky. Uvidíme co přinese druhý díl.

16.03.2016 5 z 5

Umři znovu Umři znovu Tess Gerritsen

Právě jsem dočetla. Skvělá, čtivá, srozumitelná, no prostě skvělá kniha. Zcela určitě vyhledám další knihu od této autorky. Vřele doporučuji.

13.02.2016 5 z 5

Platanová alej Platanová alej John Grisham

Skvělá kniha. Je dobré nahlédnout do právnických praktik,které jsou podány velice čtivě. Doporučuji.

10.01.2016 4 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Nemám ve zvyku knihy odkládat a nedočíst je. Ke konci této knihy jsem to málem udělala. Začátek skvělý a velké očekávání jak se přīběh rozvine, ale asi jsem to očekávání přehnala a tak přišlo zklamání.

19.11.2015 4 z 5

Buzz Buzz Anders de la Motte

Výborná kniha. Ihned pokračuji dalším dílem Bubble.

29.08.2015 5 z 5

Apokalypsa Apokalypsa Mario Giordano

Četla jsem knihu v podobě digirománu, což byl pro mne zcela nový zážitek. Možná i to přispělo k pěti hvězdičkám. Zajímavé čtení nad kterým bychom se měli zamyslet. Rozhodně doporučuji.

16.06.2015 5 z 5

Kniha z Askalonu Kniha z Askalonu Michael Peinkofer

Knížka se čte velice dobře. Doba, lidé i příběh jsou jou autorem skvěle propracovaní. Doporučuji.

27.05.2015 5 z 5

Společenství sester růží Společenství sester růží Jim Marrs

Jak sám autor uvádí jedná se o fikci a fakta. Námět byl vybrán pro mne hodně lákavý, ovšem přišlo částečné zklamání. Až na některé části knihy se děj podle mého názoru docela vlekl a neměl potřebnou jiskru. Škoda.

15.06.2024 3 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Tak jako vidíme dnešní, převážně zahraniční, filmovou tvorbu, plnou příšer, krve a zvrhlého násilí, tak toto vše obsahuje tato kniha. Příběh dobrý, myšlenka dobrá, ale ...

24.05.2018 odpad!

12. 12. 12. 12. Vítězslav Jareš

Musím souhlasit s předešlých komentářem. V druhé půlce knihy jsem hledala důvod proč číst dál. Snad, že se mají knihy dočíst?

29.05.2017 3 z 5