kaja3190 kaja3190 komentáře u knih

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Nejdříve mi trvalo, než jsem se do knihy začetla kvůli častým vulgaritám, ale nakonec mě to začalo bavit.

30.10.2018 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Při čtení této knihy jsem se absolutně nedokázala odtrhnout. Autor tuto knihu napsal velice poutavě a bavila mě každá stránka. Nakonec mi bylo líto, když jsem knihu dočetla, ale určitě si ji někdy přečtu znovu.

30.10.2018 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Obvykle YA nečtu, ale tohle jsem si musela přečíst hlavně z důvodu, že tam je nějak obsažená LGBT komunita. Čekala jsem nějakou průměrnou oddechovku, ze které si nic nevezmu. Nakonec jsem si z toho vzala to, že by se heterosexualita neměla považovat za něco více normálního než jiné orientace.

29.03.2018 5 z 5

Spouštěč Spouštěč Wulf Dorn

Čekala jsem něco více hororového, ale kniha mě překvapila a bavila mě.

27.03.2018 3 z 5

Heroinové deníky Heroinové deníky Nikki Sixx (p)

Myslím, že si z této knihy každý něco odnese. Já jsem díky ní poznala skvělou kapelu.

27.03.2018 5 z 5

Skandál v televizi Skandál v televizi Maja von Vogel

Je to dobré, ale už to není nic pro mě. Asi jsem na to stará.

15.03.2018

Něco si vymysli Něco si vymysli Chuck Palahniuk

Kniha mě nezklamala. Čekala jsem trochu něco jiného, ale byla jsem příjemně překvapena.

15.03.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Bavilo mě to. Sice jsem čekala jiný konec, ale i tak to bylo dobré. Jen by mě zajímalo jestli byl Kerčel opravdový, nebo jestli si ho Igor vymyslel.

15.03.2018 4 z 5

Podvod při castingu Podvod při castingu Henriette Wich

Když jsem byla malá, nečetla jsem nic jiného a tuhle sérii jsem milovala. Už se mi to moc nelíbí a přijde mi to obyčejné.

13.03.2018

I když mi některé věci přišly navíc, tak se mi to líbilo.

09.03.2018 5 z 5

Horrorstör Horrorstör Grady Hendrix

Bylo to neobvyklé, ale líbilo se mi to.

07.03.2018 3 z 5

Šepot a řev Šepot a řev Robert Kirkman

Skvělé jako vždycky. Zajímá mě, jestli Lydii přivede zpět do Hilltopu

06.03.2018 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Kniha se mi líbila, ale moc jsem nepochopila ten konec.

06.03.2018 5 z 5

Bába Motyka Bába Motyka Marko Hautala

Kniha se mi líbila i přesto, že to bylo občas zmatené.

03.03.2018 4 z 5

Nehoda Nehoda Chris Pavone

Čekala jsem něco napínavého a akčního, ale nic z toho tam nebylo... Musela jsem to bohužel odložit.

03.03.2018

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Dobrá kniha, ale místy mi to přišlo jako klišé.

02.03.2018 2 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Zpočátku jsem měla problém se začíst, ale když jsem se začetla, nemohla jsem přestat číst.

27.02.2018 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Tohle byla jediná kniha, která mě zatím tak vtáhla do děje, že jsem nemohla ani na chvíli přestat číst a četla jsem si klidně několik hodin vkuse. A taky mě donutila najít si některé z postav na internetu. Nejdřív jsem nechtěla věřit tomu, že je to podle skutečnosti, ale po tom, co jsem si vyhledala na internetu Fredyho Hirshe mi došlo, že to možné je.

27.02.2018 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

I když jsem knihu četla už podruhé, líbila se mi snad ještě více. A to, co se stalo na konci s tátou od Jonase mě překvapilo.

19.02.2018

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Při čtení jsem často uvažovala, jak někdo mohl v té době něco takového napsat. Ale jinak mě kniha bavila a párkrát jsem se u ní dokonce zasmála.

18.02.2018 2 z 5