Skandál v televizi

Skandál v televizi https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36937/skandal-v-televizi-36937.jpg 4 48 9

Tři holky na stopě série

Detektivní příběh, ve kterém tři děvčata pátrají po pachateli únosu slavného moderátora. Kim, Franzi a Marie mají svůj detektivní klub a na svém kontě i pár úspěšně vyřešených záhad. Teď je však čeká skutečně velký případ. Do města přijíždí televize i s oblíbeným moderátorem Thomasem, aby zde s místními školami natočila další díl oblíbené vědomostní soutěže pro děti. Bohužel Thomas během výběrového předkola beze stopy zmizel. Z německého originálu „Skandal auf Sendung“ vydaného ©2006 Franckh-Kosmos Verlags-GmbH & Co. KG, Stuttgart, přeložila Anna Štorkánová. Obálka Friedhelm Steinen-Broo, eStudio Calamar. Ilustrace na obálce Ina Biber, Mnichov.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Víkend

Skandal auf Sendung , 2006

simca9342
04.02.2023 5 z 5

Detektivní kancelář 3 Holky na stopě mají nový případ! Když je na jejich škole soutěž moderátor najednou zmizí a slavná trojka zjistí, že to není tak, jak jim moderátor tvrdí. Zjistí pravdu a chytnou zloděje?

Astridka
17.05.2022 2 z 5

Kniha a příběh se mi líbil, ale četla se mi trochu špatně, protože v ní byly pravopisné knihy. doporučuji půjčit z knihovny.

Knihomolka506
09.07.2020 5 z 5

Televizní přenos soutěže je ztracený. Teda hlavně se hledá ztracený moderátor. Holky na stopě mají další případ...

Kniha754
12.06.2018 5 z 5

Moc se mi ta knížka líbila.

kaja3190
15.03.2018

Je to dobré, ale už to není nic pro mě. Asi jsem na to stará.

Delight
13.04.2015 4 z 5

Série knih pro mladší čtenářky, skromný styl popisování, jednoduché věty a zajímavé případy.

TessDragon
29.08.2013 4 z 5

Tři holky na stopě - další z mých oblíbených dětských detektivek.I když tenhle je spíš dívčí románek + detektivka v jednom.Ale děvčatům se určitě bude líbit,tak jako se líbil mě. ;)

Dulda
14.04.2013 5 z 5

Tahle knížky prostě zbožňuju.

TessDragon
09.09.2012 4 z 5