kaculliv kaculliv komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Ach, úžasná kniha! Přečteno za dva dny.

13.07.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno za dva dny na mateřské dovolené! Doporučuji!

04.07.2018 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Ach, konečně jsem dočetla. Mě se série moc líbila, sice by stačily jenom tři knihy a někdy mi to přišlo zbytečně zdlouhavé. Poslední díl mi udělal radost, jsem ráda, že vím jak to s Tess a Hardinem dopadlo. Nemohu se dočkat filmu ????

05.04.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Takový průměr. Začátek super, konec super, ale několik desítek prostředních stránek byly nudné a opakující se. Neuhodla jsem, kdo je vrah a tak proto 4*

27.11.2018 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Knihu jsem četla v každé volné chvilce, po nocích a druhý den jsem lila do sebe kávu ať ten den ustojím. Knihá mě chytila od první stránky. Nemohla jsem přestat číst a furt jsem si říkala ješte kousek. Třetí díl byl skvělý, neřekla bych lepší jak ten první, ale úplně jiný. Trošku mě mrzí, že Agnes tu špatnou situaci s Luiso, tak rychle přešla a neomluvila se nebo si to nevyřílaly, ale to je jenom detail. Keeéžby by bylo další pokračování. Luisu zbožňuji.

21.11.2018 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Kniha mě pohltila a vůbec mě nenapadlo kdo za vším může stát a o to je to pro mě lepší kniha!

13.07.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha se čte sama, dobře napsaná.

09.03.2018

Polibek Polibek Anna Todd

Lepší a realnější verze 50 odstínu šedi.

26.03.2019 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Super odpočinková kniha. Konec knihy mě dostal.

23.04.2018 5 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Moc pěkná knížka, ale posledních 50 stránek moc tlačí na pilu a na city.

20.02.2022 5 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Přitažené za vlasy. Druhá polovina mi vadila a reakce byly přehnané

13.07.2019 2 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Četla jsem až příliš dlouho, nerozumím vysokému hodnocení. Žádné napětí, nudný příběh s prozrazením pachatele hned v začátcích.

26.03.2019 2 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Kniha se mi moc líbila! Škoda, že je jediná od této autorky.

04.05.2018 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Podle hodnocení jsem čekala od knihy mnohem více. Kniha je dobře psaná a neztratila jsem se nikdy v ději. Pro mě tam nebyl velký zvrat a chyběl mi více pohled ze strany vraha. Běžná detektivka.

23.04.2018 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Knihu jsem nedočetla, nechytla mě jako předešlé díly, které jsem během třech dnů přečetla.

03.04.2017