kachnat kachnat komentáře u knih

Zase až tak mě tato kniha nedostala. Některé pasáže mi přišly zbytečné. Samozřejmě, každý máme svůj šálek kávy. Ale já osobně se do pokračování pouštět nebudu.

24.07.2019 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Neodtrhla jsme se od čtení, dobře psané, napínavé.

24.07.2019 5 z 5

Běhal mi mráz po zádech při představě, že tohle všechno budu absolvovat s vlastním dítětem. Velmi dobře psané, realisticky, čtivě.

24.07.2019

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vtipně psaná kniha ze života :-)

24.07.2019 5 z 5

Temnota v něm Temnota v něm Alice Raine

Trochu kopie 50 odstínů šedi? Sex, sex, sex. O ničem dalším kniha prakticky není. Možná trochu těžkého dětství. Četla se dobře, rychle, ale je to fakt kopie odstínů šedi.

12.07.2019 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Tento díl mi trval trochu déle, než ostatní, nezaujal mě tolik jako jiné díly série.

12.07.2019 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

King je prostě King. Přečteno jedním dechem. Hororová zápletka, která mě hodně zaujala. Nadpřirozeno, kterému King dokáže dát neuvěřitelné rozměry.

12.07.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Dobře se mi četlo, napínavé, nepustí Vás.

18 pod nulou 18 pod nulou Stefan Ahnhem

Hned od první strany mě kniha vtáhla do děje. Přečteno jedním dechem.

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Musím říct, že nejdřív jsme váhala, jestli se mám přehoupnout přes první kapitolu. Pak mě, ale kniha vtáhla do děje. Psycho, které se v knize pomalu stupňuje, mě dostalo do kolen. Nečekala jsem, že to skončí až tak "otevřeně". I tak se mi kniha moc líbila a přečetla jsme ji jedním dechem.

Poltergeist Poltergeist Kat Richardson

Stejně jako první díl. Odpočinková četba, nečekat žádný složitý příběh a děj. Mě se kniha líbila.

Šerochodec Šerochodec Kat Richardson

Odpočinková četba s nadpřirozenem. Zhltla jsme ji během jednoho dne.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Dobře se četlo, zhltla jsem jedním dechem.

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Hodně zajímavá kniha. Smutná.

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Vtipné, čtivé, moc se mi líbila (klasika)

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Napínavé, odpočinkové, líbilo se mi.

01.11.2018 5 z 5

Odpočinkové, vtipné. Pro toho, komu nevadí sex, sprostá slova a démoni. Je to napsáno opravdu čtivě. Odpočinkové.