kachnat

Černé létoČerné létoM.W. Craven

Skvěle napsáno. Konec mi přišel trochu překombinovaný, ale i tak jsem byla opět nadšená a těším se na další díl, který na mě už čeká.

29. listopadu

V temnotěV temnotěRobyn Thurman

Příjemná fantasy, výborně se četla, nemohla jsem se odtrhnout.

29. listopadu

Maska smrtiMaska smrtiMads Peder Nordbo

Dobře se četlo, doslova jedním dechem. Skvělé vyvrcholení.

25. listopadu

Dívka na kolejíchDívka na kolejíchHeather Gudenkauf

Dobře se četlo, příběh mě pohltil.

23. listopadu

Vládci popelaVládci popelaScott Reintgen

Prvních pár kapitolem jsem se ztrácela... Ale pak se děj rozjel, já vstřebala děj z pohledu 3 hlavních postav a byla to tedy jízda!

17. listopadu

Fantom z BlackwooduFantom z BlackwooduDarcy Coates

Další skvělý příběh. s každou další knihou mi přijde lepší a lepší. Pro mě odpočinkové čtení, od kterého se neodtrhnu.

10. listopadu

Graciino tajemstvíGraciino tajemstvíJill Childs

Velmi zajímavý příběh. Nemám slov. Jenom mám dceru....

10. listopadu

Hlasy v bouřiHlasy v bouřiDarcy Coates

Jako vždy, skvěle napsané, přečteno za 2 večery. Děj má spád, jedná se o odpočinkové čtení, které mě naprosto pohltilo.

08. listopadu

Město knihMěsto knihAkram El-Bahay

Krásná YD fantasy. Mě se tedy moc líbilo, přečetla jsem jedním dechem, příběh byl velmi zajímavý, rozhodně se těším na pokračování. Postavy měly pro nás Evropany složitá, cizí jména, ale neřekla bych, že by byly ploché.

Stříbrná čarodějniceStříbrná čarodějnicePaula Brackston

Příjemné čtení, hezký děj. Rozhodně lepší než první díl série. Dějem nijak nenavazuje.

StrachStrachDirk Kurbjuweit

Musím říct, že jsem odkládala čtení díky hodnocení zde. Ale když jsem si řekla, že je čas, nedokázala jsem knihu odložit a šla spát až pozdě v noci, abych ji dočetla. Zdání zmateného psaní je autentické - tedy má to působit, jakoby skutečně psala hlavní postava svůj příběh a kdykoliv si na něco, co by mohlo být důležité vzpomněla, přidala to do textu. Velmi dobře napsaný příběh rodiny, lásky rodiče k dětem.

PozvaníPozvaníJennifer McMahon

Velmi příjemné čtení, napínavé, tajemné, přečteno jedním dechem.

VincentVincentAna-Marija Posavec

Příjemné a nenáročné čtení na odpočinek. Žádná složitá zápletka, spíš takové jemné pohlazení romantiky a tajemna. Vhodné pro mladé čtenáře. Nejspíš měla kniha pokračovat a konec je podle mého názoru nedokončený. Ale jako odpad bych to nehodnotila. Nečetla jsem to s tím, že je to extra přínos pro lidstvo......

Věž vlaštovkyVěž vlaštovkyAndrzej Sapkowski

Oproti předchozím dílů je Věž vlaštovky podaná z pohledu více postav i časových linií. To nemění nic na tom, jak je skvěle napsaná. Občas jsem musela přemýšlet, kdo že to je, kde a s kým... Ale nutilo mě to přemýšlet a pospojovat děj.

Čas opovrženíČas opovrženíAndrzej Sapkowski

Opět rychle přečteno :-) Děj měl spád, překvapivé akce, Jsme napjatá, kam se Ciri dostane :-)

Krev elfůKrev elfůAndrzej Sapkowski

Tentokrát je hlavní postavou Ciry. Děj se točí kolem ní. Děj ubíhal strašně rychle, musela jsem dočíst během jednoho dne, jinak bych neusnula...

ImitátorImitátorDaniel Cole

Za mě přečteno jedním dechem. Vrah naprosto úžasně vymazlený, děj mi utíkal před očima.

NapálenýNapálenýKevin Hearne

Opět to byla jízda plná vtipů, mytologie a akce.

PraštěnýPraštěnýKevin Hearne

Super vtipné odpočinkové čtení :-) Občas trochu naivní, autor nešetří peprnými výrazy, ale já se tedy bavila od začátku do konce. Zhltnuto za 2 večery.

Velké maličkostiVelké maličkostiJodi Picoult

Naprosto dokonale napsané. Ze života. Konec mě trochu překvapil.

RozetměníRozetměníJay Kristoff

Opět se četlo velmi dobře, to, že zmiňuje svou knihu ve své knize je fakt divný... S tím naprosto souhlasím. A jiný konec jsem opravdu čekala... Ale i tak super čtení.

Mezi dvěma světyMezi dvěma světyScott Westerfeld

Moc hezká YD fantasy, 2 příběhy na střídačku, dobře se četla. Taková oddychovka, žádné zběsilosti a přehnané krutosti.

Všechno, jen ne pravdaVšechno, jen ne pravdaGillian McAllister

Já tedy musím říct, že jsem nečekala žádný thriller, takže mě kniha nezklamala. Nápad skvělí, občas příběh pokulhává, ale mě se vcelku líbil. Život, jak nám přijde pod ruku. Nikdo neví, jak by se sám zachoval.... Konec přeslazený....

Hádej kdoHádej kdoChris McGeorge

Zajímavý námět, nejdřív jsme čekala knižní SAW... Dobře se četlo, za 2 večery jsem knihu zhltla. Hodnocení zde mě trochu odrazovalo, ale kniha mě příjemné překvapila.

NevěrníNevěrníAndreas Norman

Byl to spíš psychologický příběh se špetkou špionáže a krimi, ale přestože jsem oddalovala čtení, nakonec se mi knih vcelku líbila, i když to není zrovna můj šálek kávy.

Statečné a zlomené srdceStatečné a zlomené srdceBrigid Kemmerer

Těšila jsem se na druhý díl a přestože je to najednou příběh jiný, moc se mi líbil.

ProklatýProklatýKevin Hearne

Další díl byl na podobné vlně jako předchozí. Vtipně napsáno, pohodové čtení s magickými akcemi.

ProhnanýProhnanýKevin Hearne

Příjemné a pohodové čtení, plné kouzel a nadpřirozených postav.

Dívka pod hladinouDívka pod hladinouAndrew Mayne

Naprosto dokonale napsané, přečteno za jeden den, musela jsem dočíst, než jsme šla spát. Další skvost do knihovny.

Příliš krátký provazPříliš krátký provazMatthew FitzSimmons

Kniha a je čtivá, příběh lehce nereálný :-) Ale Amerika je země neomezených možností, takže proč by se něco takhle přitaženého za vlasy stát nemohlo? Přečteno jedním dechem.