Kabi Kabi komentáře u knih

Sesterstvo Sesterstvo Kateřina Janouchová

Kniha mě vůbec nechytla, ani jsem jí nedočetla.

Skleněné děti Skleněné děti Kristina Ohlsson

Dcera četla knihu 2x a byla nadšená. Nedalo mi to a přečetla jsem si jí také. Musím říci, že pro děti, které mají rádi napětí, je to výborně napsaná kniha.

27.06.2018 5 z 5

Milionář z chatrče Milionář z chatrče Vikas Swarup

Popisovaný život v Indii je sice krutý, ale kniha je skvěle napsaná. Moc mě bavila. Film jsem neviděla a ani o to nestojím. Kniha je téměř vždy lepší:-)

06.10.2015 4 z 5

Utrhnout se ze řetězu Utrhnout se ze řetězu Simona Monyová (p)

Skvělé, od Monyové mě zatím nezklamala žádná kniha, které jsem přečetla.

24.02.2015 5 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Zajímavý příběh, určitě z části pravdivý. Obohatila jsem se o něco z historie. Vila mě nadchla a hned bych se do ní jela podívat.

02.02.2015 4 z 5

Bylo mi dvanáct let... Bylo mi dvanáct let... Nathalie Schweighoffer

Další z knih, která mě svým tématem láká, ale pak je mi z ní někdy i zle. Neuvěřitelné jak se dokáží někteří otcové chovat, zavřít je do vězení, to pro ně není žádný trest!! A proto zase matky mějte oči otevřené a naslouchejte svým dětem!!

Léto na Korsice Léto na Korsice Blanka Jehlíková

Příběh se mi moc líbil, co zažila Klára na lodi jí fakt závidím:-)

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Hezký příběh, kniha se dobře četla.

10.11.2014 4 z 5

Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky Belle De Jour (p)

Od knihy jsem očekávala opravdu mnohem víc. Sice ze začátku se zdála vtipná, ale jinak nic moc. Knihu jsem přečetla ale nic ve mě nezanechala.

16.10.2014 2 z 5

Dotyky zla aneb Nezletilá milenka Dotyky zla aneb Nezletilá milenka Eva Štefková

Knížka byla velice hezky napsaná. Sice téma dost hrozné. Chvílemi jsem byla praktikami otčíma doslova znechucena. Překvapila mě reakce matky a hrozně mi bylo líto hlavní hrdinky Evy. Eva prožila to nejhorší ze svého života ve věku mé dcery a to mě tedy velice zasáhlo. A proto matky naslouchejte svým dcerám a nebuďte slepě zamilované.

16.10.2014 4 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Kniha nebyla špatná, ale očekávala jsem od ní víc. Děj téměř žádný a některé pasáže nudné. Dočetla jsem jí, ale nebylo to snadné.

16.10.2014 3 z 5

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

Zajímavý, romantický příběh. Knížka se krásně čte.

09.07.2014 4 z 5

Swingers party Swingers party Jaroslav Gering

Velice čtivá kniha, ale někdy docela drsné scény. Dle předchozího komentáře si myslím, že nelze soudit hlavní hrdinku, protože kdo si domácí násilí neprožije ten těžko pochopí o čem je řeč. Naštěstí jsem nikdy nic takového nezažila, ale myslím si, že je naproto přirozené, že se hrdinka styděla se svými problémy svěřit. Knihu hodnotím pozitivně a mohu doporučit, ale né puritánkám jak sám autor upozorňuje:-)

06.05.2014 4 z 5

Tygře, tygře Tygře, tygře Margaux Fragoso

Pěkně popsaná manipulace pedofila s malou dívkou. I když jsem očekávala od knihy víc.

07.04.2014 3 z 5

Hvězdy nad Zanzibarem Hvězdy nad Zanzibarem Nicole C. Vosseler

Tato kniha se mi moc líbila, poutavý příběh.

27.03.2014 5 z 5

Dívka z 6E Dívka z 6E Alessandra R. Torre (p)

Další z velmi zajímavých knih. Velmi napínavý příběh. Doporučuji.

Nic netrvá věčně Nic netrvá věčně Sidney Sheldon

Opravdu poutavé čtení. Moje první kniha od Sheldona. Určitě si přečtu další.

Africký příběh lásky Africký příběh lásky Daphne Sheldrick

Pěkná knížka, nejde úplně o příběh lásky. Hodně popisovaná krajina a péče o slony a jiná zvířata.

08.09.2015

Robert a Arabella Robert a Arabella Kathleen Winsor

Baví mě knížky s trochou erotiky. Tato knížka, i přesto, že byla erotiky plná, byla ubohá. Příběh žádný, erotické scény velice stroze popsané a stále se opakující. Podle mě jedna z nejhorších s tímto tématem. Nedoporučila bych jí nikomu.

09.03.2015 1 z 5

Učitel lásky Učitel lásky Robin Schone

Kniha se mi líbila. Pěkně se četla a příběh byl velice poutavý.

24.02.2015 4 z 5