julliette julliette komentáře u knih

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Pěkně zakončená trilogie, jenom je mi líto Retha, že odešel bránou, aby přežil a už neuvidí Evii i ona se přiznala, že jí bude moc chybět, protože ho kdysi milovala a má ho ráda stále, ale Lease miluje víc. :(

23.12.2014 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

I když ten začátek byl nudný a táhlý, uprostřed se vše začalo rozjíždět a byla jsem mile překvapena, že Calla přeci jenom tak touží po Renovi, já jsem to věděla. Ještě že jsem si i půjčila další díl, protože ten konec by mi jinak nedal spát.

22.12.2014 5 z 5

Muka Muka Lauren Kate

moc pěkná kniha

20.12.2014 4 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

Překrásná kniha, zajímavý napínavý děj. Ještěže zůstala Tori věrná svému chétirovi, jinak bych ji zaškrtila. A ten konec, prostě super kniha.

20.12.2014 5 z 5

Sto tisíc království Sto tisíc království N. K. Jemisin (p)

no, horší to být nemohlo

17.12.2014 2 z 5

Měsíční zahrady Měsíční zahrady Steven Erikson (p)

Vcelku to jde, občas je to zmatené, ale pak vše dostane smysl a zapadne do sebe.

17.12.2014

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Docela pěkná kniha, doporučuji.

13.12.2014

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Krásná kniha, dobře se čte. Ta Calla se snad zbláznila, že se zamilovala zrovna do Shaye takového protivného člověka, i když ví, že si má vzít Rena, který ji miluje a ona ho má taky ráda a záleží jí na něm a sem-tam se políbí. Jeho jsem si oblíbila, ale v některých pasážích je mi ho líto, že ho odstrkuje.

12.12.2014 5 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

je to moc pěkná kniha, akční děj, no prostě supr.

11.12.2014 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Právě ji čtu a je to fakt nádherná kniha. Chvíli jsem váhala, jestli stojí za přečtení, nakonec jsem se poddala a začala číst a "bum ", jsem za půlkou knihy, už ten začátek mě chytl a nepustil, že jsem četla až bůhví dokdy. Už vím, na co se těšit, až přijdu ze školy, škoda, že máme odpoledko, akorát přijdu o mnoho hodin čtení, tohoto překrásného příběhu, sice na technologii moc nejsem, ale prostě někdy neodolám a přečtu i to, co jsem odkládala, a vykonala jsem dobře

10.12.2014 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

bože, tak nádherný příběh, že jsem jen stěží odtrhla oči od knihy. Ta Tori přitahuje nejen vlky, ale i potíže, jako že se zamilovala oboustranně do chétira Rubena, ale taky jí přitahuje jeden lycas šaman Eliah. I když ten souboj o post chétirovy družky Tori vyhrála, jen díky síle, kterou jí dal ten Eliah pomocí řetízku. A poté, co se musela vyspat s Rubenem před celou smečkou, ji asi i nějak omámil kouzlem, že neví jak se kde octla, což se projevilo na konci.
A ten konec, co to jako u všech všudy bylo? Mě to nedá, musím co nejdřív zajít pro další díl, nebo se zblázním, a to doslova.

09.12.2014 5 z 5

Křídla Křídla Aprilynne Pike

krásná kniha,krásný příběh, hlavně se těším, jak to bude s Tamanim, poletím do knihovny, jakmile bude druhý díl volný.

Dcera čisté krve Dcera čisté krve Anne Bishop

tak strhující příběh, i když na tu tloušťku to nevypadá, čte se snadno a rychle. Ani jsem stránky nepočítala a bum, byla jsem na konci, škoda, že druhý a třetí díl jsou nedostupné, to čekání, až je vrátí, mě prostě ubíjí, a z toho důvodu čtu jiné knihy, abych se odreagovala

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Pěkná kniha, doufám, že i druhý a třetí díl budou také akční

08.12.2014 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

krásný příběh,dobře se čte

Bohyně z Eru Bohyně z Eru Regina Andrásová

je to celkem slušný průměrný příběh

08.12.2014 3 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

Je to moc pěkná kniha, akorát mě zarazilo, že když je zamilovaná do Lease, přitom někde pobíhá s vílou Jackem, kterého má moc ráda, a s vílou Rethem, který ji miluje a ona k němu ještě pořád něco cítí a má ho ráda, ale přitom ho nenávidí. Je to prostě blázinec, nu co, ona to prostě s kluky nemá jednoduchý.

06.12.2014 5 z 5

Cesta stínů Cesta stínů Brent Weeks

Je to celkem pěkná kniha, ale moc mě nestrhla

04.12.2014 3 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Je to čtivý příběh, ale moc napětí a akce tam nebylo, jinak je to takový lepší průměr.

28.11.2014 2 z 5

Šerochodec Šerochodec Kat Richardson

právě ji čtu, děj ubíhá rychle, od knihy jsem čekala víc ale zaujala mě, čte se velmi dobře.

28.11.2014 3 z 5