josska josska komentáře u knih

27 smrtí Tobyho Obeda 27 smrtí Tobyho Obeda Joanna Gierak-Onoszko

Myslela jsem,že tu knihu ani nedočtu,,ne z duvodu,že by mě nebavila,ale z těch nechutnosti co se v knize píší,,musela jsem ji dávkovat,je to silná kniha,,a je mě líto všech,co si tím vším musely projít a taky potom žít dál,,no nemám slov,,,,,tohle jsem fakt nečekala,,,

08.07.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Na Bílou Vodu jsem se hodně těšila,zajímavé neotřelé téma,,zpracování a napsání knihy trvalo dlouho,a čekání se vyplatilo,,hltala jsem každé slovo,poslouchala jsem jako audioknihu a skvělý zážitek.Byla jsem na besedě na Světě knihy,a bylo to užasné,K.Tučková milá,skromná,jsem ráda za takové české spisovatelky,-le

03.07.2022 5 z 5

Byli jsme tu vždycky Byli jsme tu vždycky Filip Titlbach

Na knihu jsem byla hodně zvědavá,,a překvapila mě jak zpracováním,tak rozhovory,tématy,otevřeností,,,Knihu by si měl přečíst každý,,každý má své trapení,starosti,myšlenky...Kniha má zajímavou ružovou obálku,plná fotek,popisku,bočních psaných vysvětlivek..moc se povedla,,

03.07.2022 5 z 5

Dievča, ktoré sa bálo sovy Dievča, ktoré sa bálo sovy Tamara Tainová

Knihu mě pujčila kamaradka,je to její oblíbená spisovatelka,je sice ve slovenštině,ale četla se mě pěkně,.Je čtivá,zajímavé smutné téma,,kniha má taky pěknou obálku,,

03.07.2022 4 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Nejsem cílovka,ale líbil se mě název,obálka a anotace,,kniha byla hodně vidět a je skvělá,čtivá,napínavá,,moc mě bavila a těším se na další díl....

02.07.2022 5 z 5

Moje první kniha autorky,taková utlá a tolik bolesti,neporozumnění,lásky se v ní skrývá..Kniha je čtivě napsaná,zajímavé téma,slza ukápla,pro matky smutné čtení,,,určitě zkusím i další knihy autorky a taky moc pěkná obálka...

22.06.2022 4 z 5

Návrat Návrat Sophie Oliver

Za mě opět skvělé ,,čtivé,krásné popisy alpské přirody,zajímavý a napínavý děj,místy smutný,,moc se těším na poslední díl...

22.06.2022 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Moje druhá kniha autorky a nadšení veliké,je skvělá,čtivá,byla jsem napnutá až do konce,,téma zajímavé,,už kolikrát jsem chtěla jít ke kartářce,ale vždy jsem ztratila odvahu,,Co se má stát,tak se stane...kdybych dopředu věděla co mě čeká,,no nevím....člověk se má radovat a těšit z každého dne...

22.06.2022 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Moje první kniha autorky a jsem trochu zklamaná,nesedla mě,,,ale určitě si přečtu další knihy,,už ted se těším,,,

22.06.2022 3 z 5

Jménem mojí sestry Jménem mojí sestry Barbora Linke

Za mě veliké překvapení,,autorčina prvotina a skvělá,,čtivě napsaná,poutavý příběh,zajímavý děj a konec mě překvapil.Líbilo by se mě pokračování,určitě je tam pro něho prostor,,a pěkná obálka třešnička na dortu..moc doporučuji,,,

20.05.2022 5 z 5

Předčítač Předčítač Bernhard Schlink

Předčítač mě dost překvapil,,námět,zápletka,tajemství,holocaust silné téma,,a ten konec jsem teda nečekala,,slzy v ocich,a byla jsem zvědavá proč??audiokniha,,interpretace J.Štastného je skvělá,,,

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Jsem ráda,že jsem autorce dala šanci,Dívka ve vlaku mě moc nezaujala,Do vody už bylo lepší,a do třetice všeho dobrého se povedlo,,Pomalu hořící ohen je super,,napínavé,,namluvené J.Ježkovou,,moc mě to bavilo,,audiokniha,,

Čekání na spoušť Čekání na spoušť Lidmila Kábrtová

Moje první kniha autorky,,a jsem mile překvapena,ráda zkouším české autory,a jsem ráda,že jsem do audio šla,,vícehlasná četba mě bavila,,no a ten příběh,smutný,místy k zamyšlení,i takový život muže být.Za mě spokojenost a doporučuji...

15.05.2022 4 z 5

Druhá tvář Druhá tvář Ashley Audrain

Knihu jsem poslouchala na doporučení,a je skvělá,,hlas J.Strykové vybrán skvěle,,,mateřská láska,skvělé a zajímavé téma,,je to mrazivé,psychologické,,

Kdo zabil Snížka? Kdo zabil Snížka? Petra Soukupová

Po audioknize Nejlepší pro všechny,tu jsem i četla,,jsem šla i do Kdo zabil snížka,,a bylo to skvělé,,hlavně díky namluvení M:Issové,,moc mě to bavilo,,skvělé doplnění knihy očima dětí,,,

14.05.2022 5 z 5

Číst, snít a milovat Číst, snít a milovat Abbi Waxman

Knihu jsem si vybrala přiznám,kvuli názvu a obálce a čekala jsem oddychovku a bylo to skvělé,knihomolka,knihy,láska,diařové záznamy,dědictví,nová rodina,moc mě to bavilo,obálka je moc pěkná,,prostě skvělá knihomolská oddychovka..

07.05.2022 4 z 5

Matky Matky Genevieve Gannon

Na knihu jsem byla nalákána a bylo to čtivé,smutné,ze života..Člověk si to vubec neumí představit,to se musí prožit,napřed naděje pak beznaděj,,konec mě překvapil..

07.05.2022 4 z 5

Mluví k vám kapitán Mluví k vám kapitán Martin Moravec

Váhala jsem mezi knihou a audioknihou a vyhrálo audio,,je to zajímavé,vtipné,poučné,hned bych s p,Heclem letěla,,to bych se asi vubec nebala,,Zákulisí létání,společností,zážitky,mě hodně bavily,,a já poslouchala a najednou byl konec,,a myslím,že by bylo o čem psát dál..Moc doporučuji,,

02.05.2022 5 z 5

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Lilyin slib:skutečný příběh plný bolesti ale i naděje,,,už jsem přečetla pár knih o holocaustu ale ty skutečné,prožité jsou jiné,doopravdické,,lidi nesmí zapomenout co se stalo a opět se dějí takové hruzy,bohužel...

23.04.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Moje oblíbená serie,knihy se čtou samy,krátké napínavé kapitoly,které mají děj,spád,zápletku,brutalitu atd,,tj.Chris Carter,, a věnování v této knize,,i takový je život,,jsem ráda,že autor píše dál,a snad mu i to psaní pomáhá se vyrovnat se ztrátou milovaného člověka...Těším se až ji jednou přečtu znova celou serii,,

23.04.2022 5 z 5