jitkapeldova jitkapeldova komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Zajímavý námět, kniha se mi ve své podstatě líbila a i když většinou nemám ráda dvě dějové linie, tady to bylo dost dobrý :)
Občas mi to přišlo trochu natahované a rozhodně jsem od autorky četla už lepší knihy :)
Ale je to pěkné, sice dost ubrečené, ale pořád oddechové čtení :)

26.01.2024 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Jedna z nejlepších od Colleen !
Už v 1/3 sem věděla, že to bude skvělé a že je to 5ti hvězdičková knížka.. výborný příběh.
Plná překvapení.. vždy, když sem si říkala, že už asi vím, jak to bude.. přišel zvrat a bylo to úplně jinak :)

18.01.2024 5 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Pěkný dívčí román :)
Hezký námět, líbila se mi zápletka,, čekala jsem, co se všechno Beyah ještě přihodí.. líbilo se mi, ja se vyvinul její vztah s otcem.
Závěr sem vůbec nečekala, překvapilo mě to a tim víc se mi to líbilo :)

07.01.2024 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Opět vydařená kniha od colleen..
Hezký i napínavý příběh.
Z počátku sem nebyla nadšená z vyprávění jak matky, tak dcery.. ale ve finále to bylo přesně to, co dalo knize šmrnc!

06.10.2023 4 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tak to byl mazec ! :)
Nemusim tady snad už ani psát, jaká to byla smršť emocí a jak skvělá kniha to je, protože už je to psáno snad v každým komentáři :)
Nestává se mi často, že bych u knihy brečela.. a tady se mi to povedlo hned několikrát .
Colleen Hooverová je prostě skvělá :)

01.09.2023 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Pěkné čtení, musim říct, že tentokrát jsem skoro do konce nevěděla, kdo za čím stojí.. zajímavé, napínavé.. rozhodně doporučuji a těším se na další díl.. myslim, ze tohle je úžasný začátek serie :)

24.08.2023 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Další úžasná kniha od Lisy Regan :)
Skvělá a opravdu napínavá knížka, byla jsem napnutá od začátku do konce a měla se problém odtrhnout..
Miluju případy Josie Quinnové a každá další kniha je lepší a napínavější :)
Už se těším na další díl!

09.08.2023 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Parádní čtení! Je teda fakt, že začátek byl takový pomalejší, ale opravdu jen začátek..
Knížka se četla pěkně, pěkný námět, zajímavý a ten převrat na konci, snad největší, co jsem četla!

02.07.2023 5 z 5

Sedm barev krve Sedm barev krve Uwe Wilhelm

Za mě celkem fajn knížka :)
I když začátek mě moc nebavil a trvalo, než jsem se začetla, tak zapletka i konec byli super :)
Zajímavý příběh a i když už jsem tušila, kdo za tím stojí, stejně mě rozuzlení překvapilo :)

05.06.2023 4 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

I přes ne úplně dobré recenze sem si knihu přečetla.. a byla sem fakt mile překvapená!
Napínavé od začátku do konce a i když trochu předvídatelné, tak i tak na konci jsou takové twisty, které bych nikdy nečekala..
Takže za mě rozhodně čtivá a zajímavá kniha :)

12.04.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Pěkná knížka, čtivá..

21.02.2023 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Opravdu skvělý psychologický román..
Většinou mě knihy z pohledu více postav mic neberou, ale tady to autorka tak dobře píše a postavy vykresluje, že jsem si knihu fakt užila a nemohla se odtrhnout..
Závěr mě nejen bavil, ale i mile překvapil, rozhodně doporučuji !

18.01.2023 5 z 5

Ztracená sezóna Ztracená sezóna Dot Hutchison

Za mě nejlepší díl celé serie :)

Celá série je moc povedená a opravdu mě mrzí, ze už sem na konci..

Líbilo se mi, že i po rozuzlení celého případu sem si mohla dočíst pár kapitol o tom, jak to s nima vlastně dopadlo, mnohem lepší, něž jak to občas bývá useknuté :)

Rozhodně doporučuji všema deseti

09.01.2023 5 z 5

Letní děti Letní děti Dot Hutchison

Další super pokračování příběhů agentů FBI.. musim říct, že me opravdu baví každý jeden z nich a jak je blíž poznávám :)

Námět se mi též líbil i když mi to nepřišlo moc jako detektivka.. do poslední chvíle sem byla napnutá a od knihy se nemohla odtrhnout!

Rozhodne doporučuji, celou serii :)

09.01.2023 5 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Četla jsem celou sérii DIMILY a tedle bonusový příběh byl fajn :)
Bavilo mě přečíst si i Tylerovu stranu pohledu současnosti, ale i pohledy do minulosti, pěkně napsana kniha..

12.10.2022 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Před nějakým časem sem si knihu spletla se stejnojmenným románem od Olivie Rupprecht a pak mě to tak nějak odradilo :)
Teď jsem ji dala "druhou šanci" a jsem za to nesmírně ráda.. výborná kniha..
Napínavá od začátku do konce, přečetla sem ji během dvou dnů a nemohla se odtrhnout :)
Zajímavý příběh a velice uspokojivý konec ;)
Rozhodně doporučuji ! :)

11.08.2022 5 z 5

Májové růže Májové růže Dot Hutchison

Pěkná kniha.. zajímavý příběh, do poslední chvíle sem nevěděla, kdo je vlastně vrah :)
Líbil se mi vztah hlavní hrdinky s členy FBI..
nicméně podle mého tam byl trochu zbytečně zatažen děj prvního dílu.. proto o hvězdu méně.. ;)

05.08.2022 4 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

No jsem naprosto speechless.. vůbec jsem se nemohla odtrhnout !! parádní kniha.. Podle názvu a popisku sem teda rozhodně nečekala tak skvěle napsanou knihu..
Námět byl opravdu dobrý, zajímavý a stejně tak i styl, kterým autorka píše a popisuje..
Nemůžu se dočkat dalšího dílu..
Knihu rozhodně doporučuji :)

27.07.2022 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Zajímavý námět, pěkná čtivá kniha.. celkem napínavá :)

23.07.2022 4 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

I když jsem podle obalu očekávala něco jiného, kniha se mi celkem líbila..
Ze začátku mě moc nevtáhla a přišlo mi to, že to bude taková ta kniha, kterou se budu prokousávat jen proto, že neodkládám nedočtené knihy.. ale nakonec sem zbylé 3/4 zhltla jedním dechem :)
Pěkný námět, hezky napsané.. podle mě ale jak komu sedne :)

23.07.2022 4 z 5