JitkaHambi JitkaHambi komentáře u knih

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Po dlouhé době jsem otevřela čtečku,kde už dlouho mám tuto knihu a byla jsem příjemně překvapená....sympatičtí vyšetřovatelé a jejich"osudy" a zápletka zajímavá.
Vůbec jsem se nenudila, mělo to spád.Jediné co bych vytkla je takový až moc rychlý konec.
Ale na další díl se těším :-)

20.06.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Začátek takový rozvleklý, ale pak se to rozjelo.
Jsem zvědavá na další díl, i když tyhle 2 poslední díly patřily k těm slabším podle mně

06.06.2023 3 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Tak tato kniha mě narozdíl od předchozích docela zklamala.
Chvílemi jsem se ztrácela ve všech postavách a chvílemi mě to i nudilo.
Doufám že Tichý pláč bude lepší.

16.05.2023 3 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

No prostě úžasný Carter a "jeho" Robert, ach, jak já toho Huntera žeru! :-D
Nemohu dát jinak než plný počet*, tuto sérii miluju a jediné co mi vadí, že zas musím čekat dlouho na nový díl:-D Těším se!!!

09.04.2023 5 z 5

Spolčení ničemů Spolčení ničemů Maxime Chattam (p)

Tato kniha rozhodně není pro slabé povahy....je to opravdu hodně drsné, násilí popsané do nejmenšího detailu(a to jsem si myslela že po Chrisi Carterovi mě už nic nepřekvapí:-D), ale strašně mě to bavilo.
Doufám, že brzy vyjde další díl.

17.03.2023 4 z 5

Pasažéři Pasažéři John Marrs

Musím, prostě musím dát plný počet!
Kniha byla úžasná, i když jsem ze začátku čekala úplně jiný děj!Nemohla jsem se od poloviny odtrhnout a prostě jsem byla na sebe naštvaná, když jsem neměla čas číst! Nemám slov.....všem doporučuji!Skvělá kniha, super autor, opravdu umí psát!

03.03.2023 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Tato série s Kate a Tomasettim mě nikdy nepřestane bavit....:-)
Zajímá mě i Amišská komunita.
Tato kniha byla opět napínavá a skvělá!Těším se na další díl

17.02.2023 4 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Úžasná kniha! Přečteno za 2 dny.Laurel a Hucka jsem si hned zamilovala, oba jsou skvělí, sympatičtí, Huck navíc úplně dokonalý a krásný :-D , sen každé ženy :-)
Vraha jsem teda vůbec neodhadla, to bylo pro mně celkem překvapení.
Už se strašně těším na další díl, doufám, že vyjde brzy!

12.02.2023 4 z 5

Nejhorší noční můra Nejhorší noční můra Brenda Novak

Nebylo to špatné.! Aljaška, bouře, věznice s nejhoršími psychopaty, vraždy...
Souhlasím s tím , jak už je v mnoha komentáři zmiňováno, že občas se to teda vleklo a bylo tam spousta nelogických věcí a opakovaly se věci z minulosti pořád dokolečka dokola, ale číst se to dalo.Urcite si přečtu i další díl

10.02.2023 3 z 5

Vyděšená k smrti Vyděšená k smrti Rachel Amphlett

A mně se to líbilo:-) Mělo to spád, bylo to docela i napínavé, Kay je mi sympatická...určitě si přečtu i další knihu.

02.02.2023 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Neskutečně čtivá kniha!Kdybych mohla, dám mnohem víc hvězd než jen 5.
Trochu krimi, trochu se člověk i zasměje a chvílemi je kniha hrozně napínavá,nemohla jsem se odtrhnout.Vyhovoval mi i styl psaní.Za mně opravdu úžasné čtení.
Doporučuji!!!!

06.01.2023 5 z 5

Krvavé stíny Krvavé stíny Jérôme Loubry

Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale přečetla jsem knihu celkem rychle, i když asi zítra už pořádně nebudu vědět o čem to bylo.Moc nerozumím tak velkému hodnocení.
Přečteno -zapomenuto.

28.12.2022 3 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Tak toto úplně nebyl můj šálek kávy.Nemohla jsem se vůbec orientovat v těch všech jménech a ten konec?To byla "dobrá" blbost.
Do dalších dílů se pouštět určitě nebudu.

03.12.2022 2 z 5

Poprava Poprava Matt Witten

Moc hezká kniha, opravdu silný příběh, od půlky knihy už jsem se nemohla odtrhnout.

20.11.2022 4 z 5

Iluze Iluze Camilla Läckberg

A to mělo být jako co?!!Myslela jsem si, že budu číst zajímavou detektivku(už dle toho vysokého hodnocení), že nahlédnu do světa kouzel a iluzí, ale dostalo se mi pouze knihy, kde Mina a Vincent řeší svoje "fóbie" a rodinné problémy a to pořád a pořád dokola.Všechny postavy mi byli nesympatické a přesně souhlasím s komentářem níže od uživatele Astonius - Mina dostane tip na nějakého mentalistu, hned ho vezmou vyšetřovatelé mezi sebe, chodí do pitevny, na místa činu, ukazují mu fotky, zprávy, no už se raději nebudu dál rozepisovat.Od 350.strany jsem i přeskakovala,( protože mi čtení této knihy přišlo jako ztráta času )a o nic jsem nepřišla.Jsem naštvaná, že jsem utratila peníze za takovou blbinu a už teď vím, že další knihu od Läckberg už nikdy číst nebudu, zvlášť tedy ne pokračování "Mina a Vincent"!

04.11.2022 1 z 5

Slib Slib Sharon J. Bolton

Zajímavá zápletka, hezky popsané pocity postav, i stupňující se napětí, ale ten konec mě mrzí.Proč to bylo takové uspěchané?Ale jinak parádní čtení, kniha mě moc bavila.Za přečtení rozhodně stojí

27.10.2022 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Vůbec, ale vůbec nechápu to přirovnání ke knize Zmizelá.
Za mně úplně obyčejná průměrná kniha, která mě chvílemi i dost nudila.
Dávám 3* , ale s bídou.

20.10.2022 3 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

No to byla slátanina.Jsem ráda, že jsem knihu nekoupila,jen náhodou jsem na ní narazila v knihovně, jinak bych litovala zbytečně utracených peněz.
Všechny postavy nesympatické, takže mi bylo úplně jedno, co se komu stane.No a ten konec?Co to mělo být? Dávám 2* a to teda hodně s bídou.

18.10.2022 2 z 5

Mé lži Mé lži Heather Gudenkauf

Tak tato kniha mě bavila hrozně moc! Přesně tento styl psaní mám ráda - myslíte si, že víte a za pár stran je úplně všechno jinak.
Doporučuji!!!

14.10.2022 4 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Druhý díl je stejně skvělý jako ten první (Tatérka). Zajímavá zápletka, zajímalo mě, co se z toho všeho "vyklube", opravdu napínavé.
Těším se na další díl.

05.10.2022 4 z 5