Jita160 Online Jita160 komentáře u knih

Nádech Nádech Penelope Douglas

Tento milostný příběh je určen pro mladé čtenářky, ale proč si nepřipomenout když nám bylo náct a byli jsme taky poblouzněné???
Mladá láska, která začala velkým přátelstvím. Pak se z ní stala po traumatickém zážitku nenávistí. Opět se setkali a začali nacházet střípky ze své minulosti. Srdcebolný a toxicky příbě byl boj o to aby Tate a Jared našli co vždy měli společného...velké přátelství, vášeň a lásku.

07.11.2023 4 z 5

Sám mezi všemi Sám mezi všemi Katrin Walldová

Je to již má druhá knížka od této české spisovatelky a opět musím napsat ,že mě neskutečně nadchla. Byla úplně z jiného soudku než ta předešlá ,ale přesto měla něco společného...obě ve mě zanechali velký dojem.
Byla tak rozporuplná ,tajemná ,nepřeslazená ,násilná a srdcebolná.
Promiskuitu a homofobii ne každý chápe a rozumí. Ale jak již je tu psáno v knížce je dovoleno skoro vše.
Za mě příběhy tohoto typu geyerotiky jsou nesmírně čtivé a vždy ve mně zanechají velké dojmy z toho jak ti to muži mají těžký život a rozhodování zda jít na světlo se svojí homosexualitou a naučit se s ní žít.
Rozhodně velmi silný a emoční příběh, který ve mně bude ještě dlouho rezonovat.

Jen nechápu jednu z níže uvedených recenzí proč by se měla paní spisovatelka za tuto knížku stydět...jako proč proboha????

06.11.2023 5 z 5

Můj sexy šéf Můj sexy šéf Renáta Navrátilová

Tento rok jsem dala přednost českým spisovatelům a vůbec nelituji. Velmi mě překvapili a i tento příběh není výjimkou.
Hodně oblíbené téma šéf a jeho sekretářka. Všechny jsou v podstatě stejné ,ale tady hlavní hrdinka Tessa byla tak neskutečně paličata ,že jsem měla chuť ji vytáhnout z knížky a pořádně s ní zatřást aby se už konečně probrala.
A Scott... no panečku ten měl zase výdrž jak rozjetý vlak ,kterému nikdy nekončí kolej.Vic takových šéfů :,-)
Příjemná romanťárna.

05.11.2023 4 z 5

Deset tváří ženy Deset tváří ženy Sherry Rose (p)

Kdo o této knížce uvažuje tak by do ní měl jít s velkou odvahou, protože je to velmi otevřená zpověď zralé ženy.

Chtěla jsem dneska mít okna ale předtím jsem se chtěla jen trošičku začíst...a bylo to ,, okna musí dneska počkat sakra"

Tato zralá nymfomanka nám odkrývá svůj život o hodně let s mladším erotomanem.
Ukazuje nám svých 10 tváří a hladu po sexu.
Jejich život je především o sexu a o tom jaké mají neutuchající libido. Hrají hry na dominanta i na to jaká ona dokáže být orgasmická mrcha. Dopřávají si co mají v životě nejraději ,rádi se pochlubí i podělí se svými kamarády.
Určitě nejsem žádná puritánka, protože sex neodmyslitelně patří do života ,ale toto mě vzalo vítr z plachet.
Bylo to vzrušující čtení ,které vás nenechá chladnými ani kdybyste stokrát chtěli.
Připravte se na žhavost, která vám tato knížka přinese.
Doporučuji opravdu jen těm co si rádi o sexu přečtou , nečekejte vanilku ani romantiku.
Je to syrové a chtivé... které může okořenit život.

04.11.2023 4 z 5

Matt Matt Lauren Layne

Matt byl vážně dáreček.
Přesně ten typ může, který potřeboval pocuchat peří a srazit hřebínek.
Sabrině, která hraje jeho přítelkyni,aby mu napravila reputaci za skandálem se to podařilo ve velkém stylu. I když i ona z toho nakonec něco měla :,-)
Příběhy těchto vlků z Wall Street se nesou v takovém klidnějším a ničím nepřekvapivém módu.

03.11.2023 4 z 5

Následuj oheň Následuj oheň Hope Marks

Tato česká spisovatelka má asi v oblibě uniformy.Její první knížka byla o hříšném policistovi a tady ta je o žhavém hasiči.Vůbec jsem neváhala a vrhla se do ní.
Hayley utiká z nešťastného vztahu plného lži a podvádění úplně zlomená a prázdná. Padá do naručí Dyalonovi sexy hasiči.Jejich vztah je komplikovaný i když velmi intenzivní. Ona nevěří,brání se lásce a on přesto ,že po ní touží má černo v duši ....no a k tomu má šílenou ex a matku morkomorku,která Hayley naprosto nesnáší.
Začíná boj o lásku ona je pro něho jako plamen ,který ho k sobě volá a říká uhas mě. A on následuje oheň a jde do výzvy.
Příběh určitě stojí za přečtení ...no která z nás by nechtěla hasiče ,který si nosí práci domů,aby uhasil žár ve vašich očích :,-)

01.11.2023 5 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

V tomto příběhu paní autorku moc nepoznávám.Ona umí psát velmi emočně a procítěně.Toto bylo trochu jak z rychlíku,ale ne ,že úplně špatně.
Prostě úlet...kam si jela Dillon léčit své zlomené srdce.Tam potká sexy cizince a prožije s ním bouřlivých 14.dni a nespočtu orgasmů :-O.
West si ji odveze domů,protože ještě není připravený se jí vzdát.
Jak už to bývá naskytne se něco co si West vyloží jako prozření o které momentálně nestojí a tak pošle Dillon šupem domů opět... se zlomeným srdcem.
Bože co my ženské musíme kvůli těm chlapům ještě snášet....????
Konec samozřejmě sladký jak hříšna laskonka :,-)

31.10.2023 4 z 5

Sen mezi námi Sen mezi námi Kristýna Hlaváčková

Takový hodně miloučký a slaďoučký příběh o začínající cukrářce,která si jede nabrat zkušenosti do New Yorku a splnit si tak svůj sen.
Potkává bohatého muže,samozřejmě s kostlivcem ve skříni ,který ji naprosto obrátí život na ruby.
Prostě milostný a sexy počtěni,které vás pohladí po duši a naladí na nějaký hříšný zákusek :,-)

30.10.2023 3 z 5

Zakázané vzpomínky Zakázané vzpomínky Lenka Hnátová

Pokračování ,které asi nikdo nečekal...
Dokáže se člověk z nešťastné lásky úplně zlomit ,onemocnět jak psychicky tak duševně? Dostat se do stavu zombie a vůbec nic necítit?
A co léčba je na to nějaký prášek,implantace srdce nebo zavření do blázince?
Ne... na to pomůže zase jenom láska, ale jiná nesobecká.
Bylo těžké si představit co Vicky a Nick prožívali. Jejich příběh byl plný bolesti,zlosti a strachu. Kamarádi i rodina jim byly naprosto oddaní chtěli všichni pomoct i když každý svým způsobem a né vzdy to bylo ku prospěchu.Tolik se milovali, ale potřebovali se uzdravit, vzchopit potřebovali znovuzrození ,restart a důvěru.
Za mě emoční příběh, který nabíral každou stránkou na síle. Naprosto originální a fenomenální příběh lásky který vás naprosto rozdrtí.
Paní spisovatelka si dala velkou práci což dokazuje i počet stránek aby vás vtáhla do naprosto emočního příběhu lásky ,síly a uzdravení.

29.10.2023 5 z 5

Tři něžná slůvka Tři něžná slůvka Nikki Sloane

Kdo má z této erotické série něco přečteno tak ví ,že je to hlavně o sexu. Pro ty, kteří se teprve odváží do tohoto obcesního čtení varuji aby tu knížku četli někde v soukromí nejlépe v posteli a měli po ruce něco na zchlazení. Je to velmi žhavé a dekadentní.
Po pár letech se potkají dva spolužáci kteří spolu prožili vášnivý vztah. Po nedorozumění se odloučí a teď spolu začínají pracovat každý na jiné straně obhajoby. Už si nevěří ,ale vzájemný chtíč je ovládá. Začínají znovu bez citu a chtějí si dopřát jen uvolnění ,které je spolu vždy spojovalo. Kyle na ní nastoupí jako nákladní vlak plný dominance ,kterou se kvůli Ruby snaží vypilovat. Oba odolávají bojí se ale copak se dá když zažívají ten nejžhavější sex a to nejen ve dvou???

27.10.2023 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Nalákala mě paní spisovatelka díky, které jsem objevila erotickou literaturu. Tak mě třeba zabijte :,-) Nesrovnávám a proto jsem nic od toho příběhu neočekávala,ale dostala jsem vášnivý příběh z Londýna ,který se prolíná až do tvrdého Balkánu. Ta země je pro mě tak neprobádaná a naprosto nepochopitelná.
Byl to vzrušující příběh o bohatém playboy a chudé dívce, která utekla ze své země kde si měla vzít může,která ji rodina vybrala. Díky lásce, kterou našla byla ta její cesta snesitelnější i když velmi bolestivá.
Vzrušující čtení až do konce.

23.10.2023 4 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Jo tohle byla pravá mafiánská pohádka. Vůbec nic mě v ní nechybělo. Už od začátku bylo jasné jak ti dva skončí a to je ten důvod proč to tak rádi čteme.
Tvrdý mafián a nezkušená ,milá a velmi inteligentní a naivní dívka. On potřebuje rychlou snoubenku a ona mu něco dluží takže je vlastně ruka v rukávu.
Líbilo se mně to bylo to sexy ,napínavé humorné a s krásným romantickým koncem.
Miluju mafiáni no a co?

23.10.2023 4 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

(SPOILER) Ano tady paní autorka opravdu pustila otěže své představivosti.
Nečekejte žádný sladký románek ani žádnou vanilku. Tento příběh byl v hodně ohledech jiný. Bylo to ujetý, zvrhlý ,divoký prostě síla.
Tiernan se právě stala syrotkem. Ona byla nemilovaná svými rodiči ,vystrašená, ztracená ,zlomená a úplně prázdná. Do opatravnictví se dostává na místo daleko od civilizace ke svému nevlastnímu strýci a jeho dvěma synům.
A tady už začíná ta pravá divočina v divočině. Všichni tři k ní cítí hluboké city i když každý z jiného důvodu. Sexuální touha je cítit úplně ze všech.
Začaly ji měnit ona začala něco cítit a sdílet ,vyvíjela se. Z dívky se stává silná žena.
Zvu vás do bouřlivého a napínavého příběhu kde se střídají nejen emoce :,-)

,,Jsme její domov. Vraždili bychom pro ní"

22.10.2023 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Já vážně tento typ obálek nedávám. Nebýt vašich krásných a kladných recenzí ,určitě se do ní nepustím. Takže děvčata díky,protože to bylo skvělé a humorné čtení... předstíraný vztah ,podložený smlouvou???
Na mě to působilo jako zkrocení ledové královny. Rebecca byla neúnavná vorkoholička pro ,kterou práce v právnické firmě znamenala úplně všechno...byla na ranu.
Díky Hudsonovi... šarmantnímu sexoušovi se smyslem pro humor a neustálým popichování...ledová královna pomalu tála a uvědomila si ,že je zamilovaná až po uši.
Chemie skvěle funguje a při čtení jsem se vůbec nenudila ...bylo to moc fajn.

19.10.2023 5 z 5

Jeho hra Jeho hra R. L. Mathewson

Další Bradfordovic, který je nenasytný jako všichni ostatní. I on miluje jídlo,ale ještě raději dráždí a šokuje ženu kterou je nakonec posedlý.
Příjemný a velmi humorný napsaný příběh u kterého jsem se nesmírně bavila.

16.10.2023 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Pokračování, které vážně stalo za můj čas.
Oba měli pořádně naloženo a měli o čem přemýšlet. Byli neskutečně tvrdohlavý... ale v takové situaci ,která je potkala se není čemu divit. Tátou se nestane ten, který dá sperma ale ten co miluje a vychovává.
Skvělý milostný příběh, trochu horko sladký ,ale líbilo se mi jak oba dospěli k tomu,že přes všechny životní překážky prostě potřebují být spolu.
Prosím víc takových můžu!!!

13.10.2023 5 z 5

Královna noci Královna noci Simona Ahrnstedt

,, Život je jako penis. Někdy míří vzhůru, někdy dolů ,ale není tvrdý věčně."

Tohle bylo tak jiný hodně svěží ,napínavý a neobyčejný. Katy nynější Královna noci,která prožila dětství a dospívání jako v pekle. Dneska je ozdobou klubu je elektrizující, exotická ,smyslná a důvěryhodná podnikatelka. Věří ,že má vše po čem vždy toužila.
Ozve se jí démon minulosti a potřebuje peníze aby ho umlčela.
O pomoc požádá bankéře o půjčku. On je nudný, nezajímavý, vznešený, pečlivý ,sociálně zakrnělý-normativní.
Nejde mezi nimi o vztah spíš o přátelství oba se totiž bojí důvěřovat i on má v minulosti černou díru a jizvy na srdci. Oba jsou tak rozdílný ,ona žije v noci a on dává přednost podvečerům ,časným ránám ,dennímu světlu a přírodě.
Rozjíždí se příběh o poznání ,pomocí ,důvěře a odbourání vnitřního strachu.
A přesto síla lásky, přes všechny jejich rozdíly je táhne k sobě.

13.10.2023 4 z 5

Spisovatel Spisovatel Lucie Salová

,,Knihomolkám jen stále čekají na svého spisovatele"
No kde začít?
Asi tím ,že to pro mě bylo krásné, zábavné a originální čtení díky ,kterému nám paní spisovatelka přiblížila zákulisí psaní a vydávání knih.
Kdo z nás by se nechtěl potkat se svým oblíbeným spisovatelem? Haně začínající spisovatelce se to povedlo a nejen to. On okouzlil ji ,ale i ona se mu vkradla do srdce. Jejich vztah začal nečekaně ,ale rozjel se do bouřlivýho sexem nabitého vztahu. Hana prožila předchozí dysfunkční manželství s mužem ,který se bál dotyků a asi proto si užívala svého spisovatele plnými doušky. Ne vždy jde ,ale vše jak v pohádce a i ty dva potká nečekaná událost ,která jim převrátí život vzhůru nohama.
Díky hanině kamarádce Ali, která mě neskutečně bavila a dala celému příběhu tu příjemnou dávku humoru vše zvládla.
Po této knížce jsem sáhla především díky její krásné obálce A vůbec nelituji.

10.10.2023 4 z 5

Zas tak moc souzeni si nejsme Zas tak moc souzeni si nejsme Meghan Quinn

Tato skvělá paní spisovatelka to vážně se slovy umí. V této knížce dostanete od všeho trochu. Píše neskutečně čtivou a humornou formou. Když u knížky pláču je to kvůli emocím, ale tady jsem se smála až mě tekly slzy.
Hlavní hrdinové chtěli od sebe každý něco jiného. On kamarádku, nezávislost a zábavu a ona lásku a věrnost až za hrob. Vůbec se k sobě nehodili.
Společná služební cesta je dostala na 14 dní do jednoho bytu kde se ukázlo,že žena a muž nikdy nemůžou být jen kamarádi....no a ten zbytek byla už jen dlouhá a trnitá cesta k velké lásce se vším všudy.

08.10.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Nesuďte knihu podle její obálky. Nejedná se o mafiánského prince který má rád jahody spíše naopak :-D
Za mě rozhodně velmi zdařilý mafiánský příběh. Ze začátku je mezi Calumem a Aidou díky jejich znepřáteleným rodinám silná nenávist ,potom nutnost svatby ,potom sex že zuřivosti a nakonec....
Oba se cítí tak rozdílný jako oheň a voda přísnost a hravost nebo impulzivnost a sebekontrola... Ale jak jen se ti dva mohli zmýlit.
Čekejte ze strany Aidy dráždění hada bosou nohou a neskutečné naschvály které si oba dopřávají. Ona je tak divoká a nespoutaná a nenechá Columovi nic zadarmo.
Jenže sbližování ,chuť po pomstě a moci je dovedou do stavu kdy jeden bez druhého nemůžou ani dýchat.
Skvěle jsem si knížku užila!!!

07.10.2023 5 z 5