Sen mezi námi

Sen mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525152/bmid_sen-mezi-nami-65397517e0c0a.jpg 4 12 3

Rebecca: Můj plán zněl jasně. Na čas se přestěhuji do New Yorku, získám zkušenosti jako cukrářka a vrátím se zpátky domů, kde začnu pracovat na svém snu. To jsem ale ještě netušila, že se mi do cesty připlete ON. A já najednou budu stát před nelehkým rozhodnutím. Shayn: Věděl jsem, že mě mé mizerné dětství ovlivní, proto jsem se rozhodl nikomu nic neslibovat a na nikoho se nevázat. Ta přidrzlá holka z kavárny se mi ale dostávala pod kůži neuvěřitelnou rychlostí. Pomůže mi změnit názor? Snad ano, ale problém je, že v New Yorku chce zůstat jenom dočasně. Jak moc je člověk schopný přehodnotit svůj dosavadní život a zbavit se stínu minulosti pro lásku, která kvůli vysokým cílům nemusí dopadnout zrovna šťastně? Jaká je šance, že to celé neskončí pouze u zlomených srdcí?... celý text

JarunkaBerunka
11.11.2023 3 z 5

Souhlasím s Jita160. První půlka lepší.

Elisa672
30.10.2023 5 z 5

Knížka stojí za přečtení, okamžitě mě vtáhla do děje. Celou dobu jsem hltala každou kapitolu a chtěla číst dál a dál. Občas mi připomínalo můj život a proto mě to i tak nadchlo. Děkuji autorce za příjemné a pohodové čtení, které mělo hlavu a patu. Jedna z mála knih,kterou jsem s chutí přečetla celou.

Jita160
30.10.2023 3 z 5

Takový hodně miloučký a slaďoučký příběh o začínající cukrářce,která si jede nabrat zkušenosti do New Yorku a splnit si tak svůj sen.
Potkává bohatého muže,samozřejmě s kostlivcem ve skříni ,který ji naprosto obrátí život na ruby.
Prostě milostný a sexy počtěni,které vás pohladí po duši a naladí na nějaký hříšný zákusek :,-)

Autorovy knížky

2023  80%Sen mezi námi

Kniha Sen mezi námi je v