Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Kouzelnice Kouzelnice Kristýna Krejčí

Byla to nádherná kniha konec byl velmi smutný ale příběh celé knihy byl úžasný.Doporučuji přečíst :)

08.04.2019 5 z 5

Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Karel Havlíček Borovský

Docela zajímavá příběhy. Když člověk překlene to jak je to psané tak je t celkem příjemné čtení :)

27.03.2019 5 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Už jsem četla lepší knihy tahle nebyla špatná ale chybělo mi tam větší drama a více napětí jinak fajn kniha.Konec mě hodně překvapil byl nečekaný :)

27.03.2019 2 z 5

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Skvělá kniha úžasný příběh . Příběh je tak úžasné vymyšlený že se kniha čte sama už se těším až si koupím další díl :)

07.03.2019 5 z 5

Pátračka Gilda a Posvátné kosti Pátračka Gilda a Posvátné kosti Jennifer Allison

Tohle byla poslední že serie knih o Glide opravdu skvělá kniha já sama miluji duchařiny a tahle knížka je v takovém jemnem duchařskem tématu opravdu skvělá doporučuji přečíst si celou sérii Gildy

28.02.2019 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Naprosto úžasná serie knih jedna z nejlepších co jsem zatím četl doporučuji každému přečíst :)

27.02.2019 5 z 5

Země čarodějů Země čarodějů Markéta Prášková

Úžasná kniha která me hrozně uchvatila škoda že jsme první četla 2 díl a až pak 1

07.02.2019 5 z 5

Dědictví rodu Trnhoffů Dědictví rodu Trnhoffů Gareth P. Jones

Skvělá oddechová detektivka me osobne se moc kniha libila :)

04.02.2019 5 z 5

Provdaná proti své vůli Provdaná proti své vůli Lajla

Kniha byla naprosto úžasná u konce padla i slza.Nikdy sem si nedokázala představit jak krutý systém mají ale líbí se mi jak se k tomu postavila knihu doporučuji ukáže člověku jak si má vážit toho co má :)

01.02.2019 5 z 5

Hon na Vermeera Hon na Vermeera Blue Balliett

Začátek knihy byl hrozně nudný a tak 60 stran před koncem sem se nemohla odtrhnout nakonec byl příběh celkem zajimavy

28.01.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Naprosto skvělá kniha splnila všechny mé představy ač sem knihu četla s hrůzou a občas i s pláčem zanechala ve mě hodně pocitů ohledně války takže moc doporučuji

24.01.2019 5 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Kniha byla naprosto úžasná Určená sice mladším než jsem já ale pro mě byla teď při vánočním stresu naprosto skvělá,oddechová a příběh byl velmi hezky zpracovaný ;)

09.01.2019 5 z 5

Mulgarath sa hnevá Mulgarath sa hnevá Tony DiTerlizzi

Skvělá serie knih příběh mě hrozně uchvatila už se těším na druhou sérii doporučuji přečíst při dlouhých zimních večer je to jednoduché odpočinkove čtení :)

29.12.2018 5 z 5

Klíč k určování kouzelných tvorů Klíč k určování kouzelných tvorů Tony DiTerlizzi

Naprosto krasne počteni plne fantazie knihu jsem sháněla hrozně dlouho a stojí to za to doporučuji

26.12.2018 5 z 5

Záhadné zmizení lorda Listerdalea Záhadné zmizení lorda Listerdalea Agatha Christie

Kniha byla na dlouhé zimní večery naprosto skvělá lehké počteni doporučuji ;)

26.12.2018 5 z 5

Tajemství jednorožce Tajemství jednorožce Hergé (p)

je to první který jsem přečetla a ne poslední chystám si dokoupit úplně všechny protože byl naprosto skvěléj. kniha má úžasný dej je velmi dobře napsaná takže se čte sama :)

12.11.2018 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

naprosto skvělá kniha ač jsem ji měla doma prez rok a nechtělo se mi do ní nakonec mě uchvatila :)

12.11.2018 5 z 5

Nekonečný příběh Nekonečný příběh Michael Ende

byla to opravdu úžasná kniha začátek se táhl a pak najednou mě to vtahlo do děje a nemohla jsem se od knihy odpoutat takže mohu jen doporučit ♡

22.09.2018 4 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

krásná kniha škoda jen ze je to jak kopie filmu čekala jsem že to bude jako u jiných knih alespoň o málo jiné ale.jinak je velmi čtiva a hezká :)

14.09.2018 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

naprosto krásné zakončení serie všem doporučuji si celou sérii Harryho Pottera přečíst ♡♡♡

13.09.2018 5 z 5