Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Moře nestvůr Moře nestvůr Rick Riordan

Pěkně pokračování. Kniha se čte velmi jednoduše a rychle. Má hezky příběh který navazuje na 1 díl :)

01.04.2020 5 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Super kniha ctiva a hlavne velmi jednoduchá. Je skvělá jako večer i odpočinkove čtení. Už se těším až přečtu další díl ❤️

25.03.2020 5 z 5

Úžasné doplnění HP. V knize jsou nádherné obrázky doplněné dokumenty a hromadou informací. Za mě úžasná kniha

13.03.2020 5 z 5

Outsider Outsider Stephen King

Kniha byla opravdu skvělá ač jsem to nečekala dej mě opravdu chytil ale ten konec je takový uměli moc fantasy jinak se mi kniha hrozně líbila

13.03.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Tahle kniha mě velmi uchvátila. Že začátku nic moc ale pak se rozjela nemohla jsem se od ní odtrhnout. Pocit strachu jsem prožívala skoro s každou kapitolou. Těším se na další knihu zlteto spisovatelky

02.03.2020 5 z 5

Chlapec, který přežil pochod smrti Chlapec, který přežil pochod smrti Pavel Taussig

Kniha je pěkná ale chybí mi tam ta krutost te doby a hlavne te situace. Lze poznat že vše popisuje dite které nevidí ty krutosti které se děli jinak se mi kniha moc libila

18.02.2020 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Knížka se mi hrozně líbila taky byla moje první od Kinga, jediný co bych ji vytkla je ten konec, asi jsem náročná ale přišel mi ten konec takový otevřený ohledně jeho ženy.

11.02.2020 4 z 5

Strážci Země Strážci Země Tomáš Crlík

Začátek mě nezaujal ale po chvíli mě nakonec příběh uchvátil. Byla to skvělá kniha a jsem naštvaná že skončila otevřeně to čekání na další díl bude dlouhe :)

03.02.2020 5 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Pěkná knížka. Líbí se mi její příběhy které ukazují přibehy některych podivných :) určitě jsem ráda že jsem si ji k sérii knih pořídila :)

01.02.2020 5 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Naprosto úžasná kdyzka stejně jako ty před ní. Štve mě zakončení knihy, tak doufám že se o jeví další, protože jinak nechápu proč takhle skončila. Takže doporučuji přečíst všechny 4 díly je to fakt skvělí příběh který vás vtahne do děje

29.01.2020 5 z 5

Kouzelnická parta Kouzelnická parta Neil Patrick Harris

Skvělá knížka hrozně se mi líbila asi zkusím i další díl.

04.01.2020 5 z 5

Země příběhů – speciální průvodce Země příběhů – speciální průvodce Chris Colfer

Tak tuhle knihu prostě musí mít každý kdo má doma celou sérii. JE to skvělí dodatek ke knihám s úžasnými obrázky. Přečtená po 2 hodinách skvělá knížka

03.01.2020 5 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

To nejlepší nakonec. Zakončení série bylo opravdu skvěle, jen mě hodně mrzí že je to poslední díl protože ty knihy pro mě byly za poslední dobu jedny z nejlepších

03.01.2020 5 z 5

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Úžasná knížka že začátku mi sice nesedla ale pak jsem se od ní nemohla odpoutat a konec byl hodně napínavi. Konečně jsem si přečetla nějakou od tohoto autora

01.01.2020 5 z 5

Zdivočelé pohádky Zdivočelé pohádky Roald Dahl

Docela vtipně napsané dokončení pohádek. Pan Dahl měl rozmanitý smysl pro humor. Knizka se mi moc líbila :)

19.12.2019 4 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Další skvělej díl této série už se těším na poslední knihu jak to celé dopadne ♡

25.11.2019 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Další úžasný díl série zeme příběhu ♡ musím říct že mě ty knihy naprosto uchvátili a mrzí mě že už mi jich moc do konce nezbývá protože jsou naprosto luxusní :) hrozně by mě zajímalo i filmové zpracování

18.11.2019 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Pěkná kniha sice se mi hůř četla ale konečně znám celý příběh a hlavně je to základní kniha kterou by měl každý znáš aspoň trochu znát :)

14.11.2019 5 z 5

Most do země Terabithia Most do země Terabithia Katherine Paterson

Tohle byla úžasná knizka ktera stojí za přečtení. Miluji film a dlouho jsem si přála knihu a opravdu stala zato ????

05.11.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Po dlouhé době kniha ktera mě dohnala několikrát k slzám.Spisovatelka příběh napsala opravdu bravurně. Je celkem šílené když si člověk uvědomí jak odsuzujeme jiné zato jak vypadaji nebo kdo jsou když nevíme jak šílený příběh si zažili jak hroznou cestu museli jít.
Uvědomění že 2sv. válka byla něco odporného a necitelneho

30.08.2019 5 z 5