Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Úžasná kniha musím říct že tahle spisovatelka mě ještě nezklamala,její knihy mají naprosto úžasný děj

22.01.2022 5 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Krása úžasné zakončení cele série knih.Nemohla jsem ani na minutu odtrhnout oči

21.01.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Bomba... Tahle kniha byla zase jako všechny od Darcy naprosto skvělá a tentokrát splnila více než jen moje očekávání tak teď hurá čekat až vyjde další

18.08.2021 5 z 5

Ptačí sněm Ptačí sněm Ransom Riggs

Jako vždy i tento díl byl úplně úžasný tuhle sérii knih prostě miluji a už se těším na další díl který by měl být tedy alespoň podle konce knihy

26.02.2021 5 z 5

Krtek ve městě Krtek ve městě J. A. Novotný

Krasna pohádka s klasickýma ilustracema

14.02.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Kniha při které se mi jako vždy tajil dech. Tahle spisovatelka je vážně skvělá a její knihy mají úžasný dej. Už se těším na další vydání její knihy

13.01.2021 5 z 5

Ve vzduchu se vznáší tajemství Ve vzduchu se vznáší tajemství Anna Ruhe

Tahle knížka mě vážně nadchla, takový pěkný fantasy příběh o něčem co by každý znáš chtěl objevit. Docela mě zajímá její pokračování které si neumím vůbec představit

13.01.2021 5 z 5

Postava ve stínu Postava ve stínu John Bellairs

Zajímavá kniha, takový dětský horor. Jedina věc co mi na knize vadí je ze by měla mít víc stran, protože dej knihy ubehne hrozně rychle

15.12.2020 4 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Knižka byla vážně skvělá at do konce mě vůbec nenapadlo kdo je zločinec. Vážně dobře napsaný příběh

22.10.2020 5 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Zase jedna skvělá kniha k Harry Potterovy která osvětlí vše ohledně famfrpalu

11.10.2020 5 z 5

Jako kus masa! Jako kus masa! Josef Strauss

Kniha mě hodně zaujala už tím že se jedná o město kde žiju. Dej knihy je opravdu drastický a je spíš epro čtenáře se silnou povahou ale jinak je to zajímavé a až šílené jaké odpornosti se dějou

11.10.2020 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Jako vždy u tohoto žánru ve mě i tato kniha zanechala hodně pocitu.
S knihami o Osvětimy si nejvíce uvědomuji jak si musím vážit každé minuty života a každé chvíle s rodinou. Něco co je tak normální a běžný oni mít nemohli. Nikdy asi nepochopím krutost 2.svetove války a už vůbec lidi který to vedli. Neumím si ani představit jak hrozně věci museli ti lidé zažít

06.07.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak tahle kniha mi dala hodně zabrat, asi proto že já příběhy a horory o ducha h miluji takže jsem nemohla večer ani usnout. Kniha je opravdu skvělá zase to bylo furt dobrý a konec knihy se tak rozjel že mi tuhla krev.
Už se těším na září na další knihu

02.07.2020 5 z 5

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Knihu jsem četla hlavně kvůli čtenářské výzvě, jinak to není tak úplně můj šálek ale zase by si to měl přečíst každý. Knížka je celkem složitá na čtení ale je krátká.

22.06.2020 3 z 5

Císařovy nové šaty Císařovy nové šaty Hans Christian Andersen

Krasna pohádka, jako malá jsem jeho pohádky naprosto milovala ???? dnes je čtu své dceři které se taky moc líbí

10.06.2020 5 z 5

Sex budoucnosti Sex budoucnosti Emily Witt

Kniha mě nijak nezaujala, přijde mi že to je spíše takový dokument o intimním životě, pornu a takových věcech. Příště bych si asi nekoupila takovou knihu, původně jsem myslela že se jedná o knihu z červené knihovny.

08.06.2020 odpad!

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Je škoda že už mám dotčeno a ještě víc že už mi zbiva jen jedna kniha. Spisovatelka píše skvěle až mi občas večer běhal mráz po zádech, její knihy se mi hrozně líbí a moc se těším na další knihu, jen škoda že jsou jen 3 doufám že se rozhodne psát dal protože já jsem z jejich knih nadšená ????

27.05.2020 5 z 5

Poslední z bohů Poslední z bohů Rick Riordan

Úžasné zakončení série musím říct že bylo těžké se od knihy odpoutat to napětí bylo vážně silné asi si koupím další sérii knih ať si ještě chvíli můžu užívat svět bohů

21.05.2020 5 z 5

Bitva o labyrint Bitva o labyrint Rick Riordan

Další super díl. Nemůžu si pomoct ale série Percyho se mi čte úplně skvělé každý díl má nco skvělého do sebe doporučuji si přečíst :)

28.04.2020 5 z 5

Prokletí Titánů Prokletí Titánů Rick Riordan

Tenhle díl se mi nelíbil tolik jako předchozí přesto ale stojí za přečtení.. Už se těším na další díl který bude stát určitě zato :)

15.04.2020 5 z 5