Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Fotograf z Osvětimi Fotograf z Osvětimi Maurizio Onnis

tohle jedna z těch mála knih o Osvětimi která se mi vážně líbila a kde je vypsaných hodně detailů o válce Líbí se mi ten pohled z té strany toho fotografa který tam vypráví vlastně jak to probíhalo před jeho očima ať jsou tyhle historické knihy opravdu hnusné tak já je asi miluji Protože mě strašně tohle to zajímá

14.06.2023 5 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Od autora to byla moje prvotní a jsem naprosto nadšená.s hromadou věci jsem se stotoznila takže jsem se hodně nastala a manžel také.za mě fakt Topka a ráda se pustím do další knihy tohoto autora

02.04.2023 5 z 5

Ikabog Ikabog J. K. Rowling (p)

knihu jsem si koupila protože jí napsala Spisovatelka která napsala Harryho Pottera. a musím říct že kniha byla velkým ponaučení a hodně k zamyšlení o tom jaké lidstvo vlastně je plnej lží a nenávisti.takže za mě opravdu krásná pohádka

19.03.2023 5 z 5

Ferno, ohnivý drak Ferno, ohnivý drak Adam Blade

Knížka je velmi pěkná ale spíše pro mladší děti.precetla jsem ji do hodinky a měla pěkný oddechový příběh

08.03.2023 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

tahle kniha byla velmi pěkná a zajímavá ale musím říct že jsem Očekávala opravdu že to bude nějaký duchařský horor u kterého se budu bát nakonec to žádné horor nebyl bylo to spíš takové jako povídání o velké tragédii a nalezení Šťastného/ nešťastného konce takže dávám pět hvězdiček protože knížka se četla velmi dobře byla opravdu pěkná i přesto že to nebylo to co jsem Očekávala

08.03.2023 5 z 5

Únik z knihovny pana Lemoncella Únik z knihovny pana Lemoncella Chris Grabenstein

(SPOILER) tuhle knihu jsem kupovala hlavně protože jsem strašně líbila obálka taťka a musím říct že to nebylo vůbec chyba knihu jsem přečetla za dva dny. Příběh byl naprosto skvělý je to přesně ten můj šálek který Já mám ráda jako oddech po všech hororech. musím říct že bych ocenila víc a takovýhle knih strašně se mi líbil nápad únikovky nemluvě o tom že prostě jsem milovníkem knih a kniha o knihách je úplně top

22.02.2023 5 z 5

Povznesení Povznesení Stephen King

musím říct že od této knihy jsem neměla žádné očekávání. od tohoto spisovatele mě zatím zaujala jsi jenom jedna nebo dvě knihy takže jsem čekala že to co se mi vůbec nelíbí to nebude ale měla málo stran a byla taková maličká tak akorát do čtenářské výzvy. nakonec po dočtení knihy jsem byla strašně rozpolcená, hodně jsem nad knihou uvažovala a musím říct že mě velmi zasáhla na druhou stranu je strašně hezká představa toho kdyby to tak vážně bylo jak to bylo v knize

20.02.2023 5 z 5

pro mě Jako všechny knihy které jsou spojené s Harrym potterem byla I tahle fakt skvělá Sice to scénář ale nemůžu říct že by se mi to kvůli tomu že to nějak špatně Jenom mi vždycky trvá těch pár stran než si na to zvyknou a pak je to úplně v pohodě hlavně knížku mám přečtenou za jediný den protože ty stránky jsou krátké a jde to velmi rychle takže za mě byla kniha vážně skvělá

16.02.2023 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

i kdyz mi byla tato kniha hrozně doporučována že je lepší než knihy od Darcy Coates,tak musím říct že lepší není a ani jsem se u ní úplně nebála,proto mi to prijde spíš jako takový thriller, fantazi ale přesto musím říct že kniha byla pěkná a přečetla jsem jí celkem rychle

15.02.2023 4 z 5

Výkřiky v temnotě Výkřiky v temnotě Darcy Coates

kniha mě ze začátku vůbec nezaujala musím říct že první díl byl celý skvělý tenhle díl už takový nebyl minimálně do 200 stran To byla hrozná nuda a táhlo se to myslel jsem že jí nikdy nedočtu Musela jsem ji odložit a dočíst o půl roku déle kdy od té 200. stránky pak to teprve začal být fakt něco teď přemýšlím jestli jsi vůbec koupit další díl jestli bude zajímavý a nebo jestli se také potáhne takže dávám tři hvězdy protože nakonec to bylo fajn

07.02.2023 3 z 5

Klíč ke všem duším Klíč ke všem duším Jeremy Lachlan

Tahle kniha pro mě byla s tím překvapením jako první díl. Příběh té knihy byl naprosto poutavý a skvělý ty dvě knihy jsem zhltla během týdne a úplně se těším až přeloží i ten třetí díl který má vyjít. Je to kniha o velkém dobrodružství s hromadou zápletek napětí takže já bych jí doporučila Mně se hrozně líbila

06.02.2023 5 z 5

Kolébka všech světů Kolébka všech světů Jeremy Lachlan

Tahle kniha pro mě byla docela překvapení. Koupila jsem jí jen z důvodu toho že byla za necelých 30kč a nakonec mi v knihovně stála minimálně 3 roky. Teď když jsem dočetla své milované horory tak jsem sáhla právě po téhle knize, a musím říct že Lituji toho že jsem jí neotevřela již dříve, protože mě úplně pohltila nakonec jsem se pustila rovnou i do druhého dílu a musím jí doporučit

03.02.2023 5 z 5

Sídlo hrůzy Sídlo hrůzy Lee Mountford

musím říct že začátku mě kniha vůbec nenadchla trvalo mi asi 100 stran Nešika takový ten řez a musím říct že to pak bylo celkem rychlý tuhle mi krev a večer mi nebylo vůbec dobře když jsem tu knihu četla a Ten konec byl opravdu překvapivý nečekala jsem že to dopadne až takhle ale chybí mi takovýto dokončení jestli se Sarah povedlo to co chtěla

25.01.2023 5 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

za mě byla tahle kniha Jako vždy skvělá. Strašně se mi líbilo pojednání toho že je to napůl romantické a napůl horor. není výjimkou že jako každou knihu od Darcy jsem i tuhle přečetla jedním dechem za pár dní. je strašně skvělé že v té jedné knize jsou vlastně dvě knihy Že si nemusím kupovat dvě různé Ale mám to v té jedné knížce můžu to přečíst najednou. Takže za mě i když některé recenze jsou špatné Tak já bych něho doporučila protože mě se strašně líbila

19.01.2023 5 z 5

Strašení v Rookwardu Strašení v Rookwardu Darcy Coates

Skvělá kniha jako vždy mě tato spisovatelka nezklamala

09.06.2022 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

za mě další skvělá kniha akorát dej skončil tak že budu šílet dokud nebudu mít další díl knihy jinak musím říct že mě Darcy zase nezklamala,byla sem velmi nadšená z celého děje knihy

30.05.2022 5 z 5

Nůše plná pohádek poskládaných do řádek Nůše plná pohádek poskládaných do řádek Jiří Žáček

krásná detska kniha plná říkanek pro děti.s malou jsme četli každý večer a byla zní velmi nadšená takže ji mohu jen doporučit

28.02.2022 5 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

tahle kniha jsem dlouho odkládala tak mě nakonec nehorázně překvapila Nebýt toho že už mě bolely oči tak jsem měla přečtenou za jeden den a ten příběh byl naprosto úžasný S úplným napětím jsem čekala jak to skončí a musím říct že se těším na další knihu od této spisovatelky

16.02.2022 5 z 5

Děs sídla Wake's End Děs sídla Wake's End Michelle Paver

očekávala jsem horor což kniha vůbec není.pribeh je psaný spíše jako takový ošklivý Román. kniha mě více méně ani nenadchla ani se mi nehnusila spíše takový neutral dočetla jsem ji ale už bych ji znovu nečetla

13.02.2022 2 z 5

Příběh magie Příběh magie Chris Colfer

skvělé tento spisovatel mě zase nezklamal sice série země příběhu byla lepší ale přesto mě tahle kniha velmi zaujala a přečetla jsem ji jedním dechem

10.02.2022 5 z 5