Klíč ke všem duším

Klíč ke všem duším https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468498/bmid_klic-ke-vsem-dusim-45C-468498.png 4 28 6

Jane Doe (Jeremy Lachlan) série

< 2. díl

Jane Doe je ve větším nebezpečí než kdy dřív. Ničemný Roth stále hledá bájné, všemocné Moře zrození a ještě k tomu nadále vězní jejího otce. Panství, to posvátné místo mezi místy, umírá. A co je nejhorší? Jane se dozvěděla, že ona sama je jedním z klíčů, které jsou potřeba k záchraně Panství. Problém ovšem je, že uvízla v umírajícím světě Arakaanu a jeho lidé mají svá vlastní překvapivá tajemství. S trochou pomoci od její kamarádky, pyromanky Violet, a pochybného spojence Hikoryho musí Jane najít odvahu přijmout svůj osud a čelit svým nejtemnějším obavám, zatímco životy každé živé duše ve všech světech visí na vlásku.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , King Cool

Jane Doe and the Key of All Souls , 2020

Jarmila97
06.02.2023 5 z 5

Tahle kniha pro mě byla s tím překvapením jako první díl. Příběh té knihy byl naprosto poutavý a skvělý ty dvě knihy jsem zhltla během týdne a úplně se těším až přeloží i ten třetí díl který má vyjít. Je to kniha o velkém dobrodružství s hromadou zápletek napětí takže já bych jí doporučila Mně se hrozně líbila

JointlieKat94
20.12.2022 4 z 5

Kniha byla akční, na každé stránce bylo něco.

Čtení mě bavilo, stejně jako u prvního dílu. A dokonce se těším na třetí díl, i když, kdo ví o čem to ještě bude. Chvilkama to bylo trochu zmatené, to jo, ale na příběhu se nic nemění. :)

Takové světy pod světem, to se jen tak nevidí. :) ale i tak mi do 5* něco chybělo, nebo přebývalo, netuším. :)

zirafinec
30.09.2022 4 z 5

Povedená kniha, místy byla ovšem zmatečná a vyloženě mi vadilo oslovení "kámo".
Jsem ráda, že to nebylo typické "hlavní postava je superčlověk, který sice nemá žádné zvláštní schopnosti, přesto všechny okolo kosí mečem, který v životě nedržel, jako by se s ním cvičil celý život." Naopak, hrdinka mi místy přišla úplně tupá. Přiznejme si to, kdyby byla hlavní hrdinkou Violet, kniha by skončila po prvních třech kapitolách.
Spoiler - ten konec - prosím? Vyloženě jí Winifred řekla, že pokud Rotha nezabije ona, získá Roth Kolébku, a nakonec ho "nějak" porazí Violet a Hikory, kteří by oba měli být na pokraji smrti a vše dobře dopadne i bez ní???
Nicméně kniha je velmi čtivá.

gambinka87
27.05.2022 3 z 5

Příběh byl nápaditý a rychle ubíhal, jediné,co mě při čtení rozčilovalo,byla "mluva" zejména hlavní hrdinky. Asi je to na mě už moc pubertální :-D jinak ale povedený děj

Terezinka890
03.02.2022 5 z 5

Stejně úžasná jako první díl. :D
Jen je škoda že už jsem to dočetla.

Tenebris_Draco
16.09.2021 5 z 5

Znovu jsem si tento svět užila. To byla tedy sakra skvělá jízda! omluvám se za tak hrubý výraz, přesto to nešlo nijak jinak vyjádřit. Jen je škoda, že tam nebyl epilog, abych se dozvěděla, jak to nakonec dopadlo s přeživšími a mou oblíbenou dvojicí.
Chápu, že ne všem se to bude třeba líbit, s tím se nic neudělá. Každopádně rozhodně nelituji za přečtení.
Budu doufat, že autor napíše další skvělé knihy a budou u nás přeloženy.

přátelství dobrodružství kamarádi

Jeremy Lachlan
australská
2019  78%Kolébka všech světů
2021  81%Klíč ke všem duším

Kniha Klíč ke všem duším je v