Nůše plná pohádek poskládaných do řádek

Nůše plná pohádek poskládaných do řádek https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455929/bmid_nuse-plna-pohadek-poskladanych-do-r-vZY-455929.png 4 9 5

Nová kniha lidových i jiných pohádek ve verších okouzlí malé čtenáře nejen pohádkovými příběhy, ale také jim ukáže, jak líbezná, důvěrná, vtipná a krásná je jejich mateřština, jak umí zpívat. Zázračnou moc pohádek a jejich lidový výraz neopakovatelně vystihla svými obratnými a barevně poutavými ilustracemi Veronika Balcarová. Pozvánka pro děti do knihy veršovaných pohádek Tobě se ještě nechce spát? Pojď, vydáme se do pohádky! Víš přece, že já půjdu rád – jen jestli projdu kouzelnými vrátky. Musíš mít kuráž, to mi věř! Žijí tam čerti, skřítkové i draci, princezny, obři, divá zvěř – jedni jsou pro strach, druzí pro legraci. A když tě úzkost zaskočí, jen zatni zuby – vždyť jsem s tebou, kluku! Hloupým se vysměj do očí, zlým nastav pěst a dobrým podej ruku.... celý text

Jarmila97
28.02.2022 5 z 5

krásná detska kniha plná říkanek pro děti.s malou jsme četli každý večer a byla zní velmi nadšená takže ji mohu jen doporučit

ElikaS
20.08.2021 4 z 5

Veršované příběhy máme se synem moc rádi. V této knížce se nám líbily delší příběhy, ty krátké bych označila pouze za básničky, ne za pohádky. A co musím vyzdvihnout jsou skvělé ilustrace.

Daněla
19.02.2021 5 z 5

Knížka plná krásných ilustrací a překrásných pohádek. Krátké i dlouhé příběhy jsou ideální před spaním.

Jarka_rybář
09.01.2021 5 z 5

Úžasná pohádková knížka. Známé i neznámé příběhy ve veršované formě a nádherné ilustrace, které se nádherně propojují s textem. Úžasné.

Jakira
02.01.2021 5 z 5

Krásná kniha, krásné verše. Známé i méně známé pohádky převedené do veršované podoby, ideální pro malé děti. Máme ji se synem moc rádi.

Jiří Žáček
česká, 1945
1983  88%Aprílová škola
2010  91%Krysáci
1996  92%Slabikář
2015  86%Ezopovy Bajky
2007  81%Okurková sezóna

Kniha Nůše plná pohádek poskládaných do řádek je v