Ferno, ohnivý drak

Šest zdivočelých netvorů ohrožuje mírumilovnou Avantii – a první z nich je Ohnivý drak Ferno, který chrlí oheň. Spaluje úrodu a všechno živé! Hledá se hrdina, který by netvorům v pustošení země zabránil. Je tím hledaným hrdinou Tom, obyčejný vesnický kluk?

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84119/ferno-ohnivy-drak-84119.jpg 3.725

Beast Quest 1.

03.10.2019

Moc mě to nebavilo.

Ivanka83
29.07.2019

Četli jsme se synem, které mu se moc líbila. Nenáročná kniha pro malé čtenáře.

CajkerCz
30.11.2015

Tato kniha se mi z série Beast Quest nejvíce líbila i když hladového čtenáře to moc nenadchne proto lepší 2

Zelený_Drak
07.12.2014

Jako dospěláka mě jednoduchost příběhu trochu rozčilovala... Pochopte, hrdina až do chvíle, kdy byl pověřen záchranou země, šermoval leda tak s pohrabáčem. Pak mu dají do ruky meč a ejhle... bez jakéhokoliv tréninku dokáže přetnout letící střelu (z kuše). Následně s tím mečem dělá nelogické věci. Třeba ho vytahuje při hledání draka, kterého nemá zabít (aneb "když se bojím, vytáhnu meč a zvýším tím riziko, že se poraním"). Celé mi to připadalo jako příběh k počítačové hře. Četla jsem to ale v originále a v tomto směru mohu doporučit, myslím, že to zvládne každý, kdo dosáhl úrovně A2. V rámci udržování se v kondici nebo motivování potomků k angličtině je to podle mě docela dobrá volba.

draci

Adam Blade
americká, 1980

všech 22 knih autora

Kniha Ferno, ohnivý drak je v