jarmila6295 jarmila6295 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Velmi emotivní, přečetla jsem jedním dechem. Alena Mornštajnová umí svým vyprávěním neskutečně vtáhnout do děje. Mám hrozně ráda její knihy.

08.11.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha se mi velmi líbila, až si mi příběh úplně zaryl pod kůži a měla jsem hroznou potřebuji ji dočíst.

17.09.2019 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Pro mne velmi příjemná kniha..., úplně mě mrzí, že jsem jí již dočetla.., četla bych pořád dál a dál...

27.09.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Jedním slovem - NÁDHERA!!!

29.06.2018 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Knihu jsem přečetla téměř na jeden zátah :-D, dějové linky moc hezky propletené, kniha se mi celkově moc líbila!

02.07.2020 5 z 5

Doktorka z domu Trubačů Doktorka z domu Trubačů Ilona Borská

Bylo mi velkou ctí přečíst si tuto knihu!

14.06.2018 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Za mne - perfektní, napětí, náboj, pochybnosti až do konce. Doporučuji.

23.12.2018 5 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Protektorátní linie - SUPER! Ta součásná je trošku ve stylu Jamese Bonda, ale i tak jsem četla jedním dechem!

21.02.2018 4 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Zatím jediná kniha, která se mi nelíbila a nedočetla jsem, bohužel...

13.07.2021 odpad!

Černobyl: Historie jaderné katastrofy Černobyl: Historie jaderné katastrofy Serhii Plokhy

Skvěle srozumitelná kniha popisující obrovskou katastrofu, četla jsem jedním dechem.

13.05.2020 5 z 5

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Skvělá kniha - pomalejší rozjezd, ale i tak člověk pořád musí číst dál a dál, zápletka skvělá, knihu jsem si užila do poslední stránky!

13.04.2020 5 z 5

Vážka Vážka Michel Bussi

Kniha se mi moc líbila, velmi čtivá, člověk pořád musí číst dál a dál, aby věděl, jak to vlastně všechno bylo.

13.09.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Za mne nejlepší kniha ze série, nejvíce mě bavila a hlavně, Erika už se trošku "zklidnila".

26.08.2020 5 z 5

Vlk Vlk Mo Hayder

Perfektní, doporučuji!

12.01.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha mne velmi bavila! Doporučuji!

20.06.2018 5 z 5

Znesvětitel Znesvětitel Paul Finch

Perfetkní !!! Přečetla jsem jedním dechem.

12.12.2017 5 z 5

Rebelka - Odvrácená strana islámu Rebelka - Odvrácená strana islámu Ayaan Hirsi Ali

Souhlasím se všemi komentáři - úžasně silný příběh a opravdu by to měla být povinná četba nejen pro muslimské ženy, ale i muže!

26.10.2015 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Nádherná kniha, jsem ráda, že jsem jí našla a mohla si jí přečíst!!! Zanechala ve mně skvělý dojem...

02.03.2015 5 z 5

Vražedné léto Vražedné léto Oldřich Sobotka

Sdílím stejný názor, jako Potvurka735 - příliš mnoho osob, které mi splývaly, pořád jsem se nedokázala orientovat v Rohanovic "klanu", ale i tak jsem pak měla potřebu knihu dočíst, chtěla jsem zjistit, co je vlastně "pointou" knihy. A jsem ráda, že jsem dočetla, že jsem vydržela.

16.02.2023 4 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Knihu jsem přečetla večer na jeden zátah, nedalo mi to a nemohla jsem odložit. Velmi procítěně napsané.

22.05.2020 5 z 5