Jarka_rybář Jarka_rybář komentáře u knih

Akrostichy Akrostichy Ivan Martin Jirous

Akrostich je velmi zajímavá forma básně, proto tleskám a doporučuji.

Magorovy labutí písně Magorovy labutí písně Ivan Martin Jirous

Výborné básně, možná nejlepší z autorova díla.

Kniha na vydaj Kniha na vydaj Valentín Šefčík

Krásná dětská kniha, laskavá a veselá.

Doktor dětských srdcí Doktor dětských srdcí Lucy Clark

Tahle kniha se mi moc líbila. Nejdřív namyšlený frajer a pak, hele! On je fajn... Víc než fajn.;-)

03.10.2020

Ctihodný ničema Ctihodný ničema Ruth Langan

A nakonec to dobře dopadne. Jak jinak, že? Ale i tak je to pěkná kniha.:-)

Dvojitý únos Dvojitý únos Anne Gracie

Opravdu vtipné. Lady C. je prvotřídní číslo. Ale hlavně, že to dobře dopadne.

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Kdybych měla doporučit nějako knihu, byla by to tahle. Kniha plná přátelství, dobrodružství a přírody. Málokdo, kromě pana Foglara umí tak dobře popsat přírodu.

03.10.2020 5 z 5

Záhada hlavolamu / Stínadla se bouří (komiks) Záhada hlavolamu / Stínadla se bouří (komiks) Jaroslav Foglar

Nejlepší kniha mé pubertální éry. Tyhle příběhy jsem žila s nimi... A líbil se mi Širokko a jeho úsilí.

03.10.2020 5 z 5

Babiččino tajemství / Sezona mláďátek Babiččino tajemství / Sezona mláďátek Carolyn Zane

Moc pěkná a jemná kniha.

03.10.2020 4 z 5

Lékařova záchrana Lékařova záchrana Caroline Anderson

Pěkná kniha. Vývoj vztahu hrdinů se mi líbil.

03.10.2020

Ptáček v kleci Ptáček v kleci Deborah Simmons

Sibyl má opravdu zajímavý životní příběh. Vyrůstat v mužském klášteře... Inu, intriky dokážou leccos.

03.10.2020 2 z 5

Mořská princezna Mořská princezna Lilian Darcy

Zajímavá knížka. Romantická a sprvky fantastiky, u Harlequinu neobvyklé, leč velmi sympatické.

03.10.2020 3 z 5

Co za tím může být? Co za tím může být? Carla Cassidy (p)

Velmi pěkná knížka s tajemným prvkem. Velmi mne překvapilo, že se v harlekýnce objevily prvky fantasy...

03.10.2020 3 z 5

Zděděná dvojčata Zděděná dvojčata Jessica Hart (p)

Moc hezká knížka o nečekaných životních překvapeních a jejich řešení.

03.10.2020 4 z 5

Bouře v noci Bouře v noci Donna Clayton

Hezká kniha. Doporučuji.

02.10.2020 3 z 5

Tajný ctitel Tajný ctitel Elizabeth Bevarly

Tuhle knížku mám moc ráda, Je krátká, proto se rychle čte a jsou v ní doktoři a sestry, což se mi všechno líbí.

02.10.2020

Ostříží panství Ostříží panství Madeleine Brent (p)

Začínáme dětstvím hlavní hrdinky, neobvyklým a chudým, přesto spokojeným, pokračujeme sirotčincem a životem v Anglii, návratem na "místa činu", přičemž se dozvídáme dramatické okolnosti ohledně dívčina nejranějšího dětství...
... a nakonec to dobře dopadne. I když úplně bez mrtvol to taky nebude.

02.10.2020 5 z 5

Tregaronova dcera Tregaronova dcera Madeleine Brent (p)

Skvělá kniha. Líbí se mi příběh dívky, která zachrání život bohatému pánovi a po smrti svého otce se stane součástí její rodiny. Tajemství snu, ze kterého se nakonec vyloupne důležitá indicie dívčina původu, je takřka mrazivé.

02.10.2020 5 z 5

Mnich z přízemí Mnich z přízemí Tim Farrington

Je to velmi milý a civilní romantický příběh. Postava bývalého mnicha je svou bezbranností zvláštně sympatická.

02.10.2020 4 z 5

Výborné, vtipné a podle testu v této knize jsem chlap.:-)

02.10.2020 3 z 5