Záhada hlavolamu / Stínadla se bouří (komiks)

Dva kreslené seriály (černobílá verze) podle stejnojmenných předloh prvních dvou knih tzv. Stínadelské trilogie doplněné úvodním textem od Stanislava Motla.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/113891/big_zahada-hlavolamu-stinadla-se-bouri--5Xv-113891.jpg 4.8103

Kniha Záhada hlavolamu / Stínadla se bouří (komiks)

jan0223
28.12.2021

Foglar a jeho RYCHLÉ ŠÍPY to je legenda, kterou ani netřeba představovat. Tohle je kus dětství a ikdyž je kniha lepší, protože do komiksu všechno nedáte, tak toto jsem hltal s baterkou pod peřinou, komiks vedle toho kniha a už se četlo a četlo a u toho našpicované uši jestli nejdou rodiče. Samozřejmě šli a vždy mě načapali a baterku sebrali......., ale já měl vždy ještě jednu. Takže v tomhle je kus dětství a a to prostě musím mít ve své knihovně jako vzpomínku.

Jarka_rybář
03.10.2020

Nejlepší kniha mé pubertální éry. Tyhle příběhy jsem žila s nimi... A líbil se mi Širokko a jeho úsilí.

RoblazlopBlepc
14.04.2020odpad!

nedalo se to číst fuj asi nemám vztah ke čtení ale tohle byl propadák fuj nechci to ani videt nikdy

Stromolezci
07.09.2017

Pro mladší děti přístupnější forma výborných knížek Jaroslava Foglara.

Luccy78
02.03.2016

Tzv. "dva v jednom" - zpracovaná kreslená varianta dvou nej foglarovek: Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří.

tyzik.cejka
31.03.2013

super ale jestli to k čertu nenapsal Foglar tak smekam klobouk