Tajný ctitel

Tajný ctitel https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251130/tajny-ctitel-3WH-251130.jpg 4 10 2

Dynastie Baroneových série

Myslela si, že o něm ví všechno… Pragmatický Matthew Grayson si připadal jako hlupák. Renomovaný chirurg a je až po uši zamilovaný do mladé zdravotní sestry? Přestože často snil o tom, jak se jí dotýká, líbá ji a svléká, byl si jistý, že představa, že by se on miloval s kráskou, jako je Rita Baroneová, je jenom prchavou fantazií… Rita věděla o doktoru Matthewovi skoro všechno - už dávno si všimla jeho statné postavy, šikovných rukou, charismatických očí a svůdných rtů, které ji ve snech vášnivě líbaly. Jen jednu věc neviděla - že tajemným ctitelem, který jí posílá krásné dárky, je právě Matthew!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Taming the Beastly MD , 2003

Mesačnica
09.06.2023 4 z 5

(SPOILER) Knižka bola fajn, aj keď na niektorých úsekoch som pobadala určité nezrovnalosti. Na jednom mieste Rita hovorí, že sa do Matthewa zaľúbila, keď ho prvýkrát uvidela, a ku koncu sa mi zdá, že sa do neho zamilovala, keď išli spolu na večierok. Ale možno sa iba veľmi nad tým zamýšľam a pri takejto literatúre sa asi ani veľmi nemusí ;)

Jarka_rybář
02.10.2020

Tuhle knížku mám moc ráda, Je krátká, proto se rychle čte a jsou v ní doktoři a sestry, což se mi všechno líbí.