Jankulik Jankulik komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Musím souhlasit, že oproti jedničce to nebyla taková pecka. Dobře se to četlo. Bohužel to vidím tak na 3*. Snad ten další díl bude lepší :-)

03.07.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Super :-)
Nemohla jsem se odtrhnout od čtení...

01.08.2018 5 z 5

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

No ... přišlo mi to trochu zmatené a překombinované :-).
Nemohu dát více jak 3*

01.08.2018 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Tak ... ušlo to :-).
Nebyla jsem nijak nadšená, ale ani nijak zklamaná.
Víc jak na 3 hvězdy to není.
Tak snad bude další díl lepší.

02.07.2018 3 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Kniha se mi líbila, napínavá a čtivá :-). Doporučuji.

19.10.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Opět Carter nezklamal :-) Doporučuji, velmi čtivé a napínavé :-) Prostě opět není co dodat a dávám 5 hvězd :-)

17.09.2017 5 z 5

Kůže Kůže Mo Hayder

Další povedený díl, jsem zvědavá jak to bude pokračovat :-) Doporučuji.

07.09.2017 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Jednoznačně doporučuji :-).
Další napínavý případ oddělení Q. Carl, Asad a Rose mě prostě baví. Už se těším na další díl :-)

08.08.2017 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

No první půlka je trochu nudnější (to bych zkrátila), ale pak se to rozhýbe. Jediné co mi trochu vadilo je to, že nevím zda přežil bratr a jak to s ním dopadlo :-(. Nedopatřením jsem již četla Rituál, což je další díl a bohužel ani tam to není :-( ... tak snad v dalším díle... rozhodně budu pokračovat :-).

16.06.2017 4 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Kniha nebyla špatná, ale již jsem od Mo četla lepší :-)

18.05.2017 3 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Kniha je pěkná a napínavá :-) Prostě mě Carl, Asad a Rous baví :-).
Měla jsem i možnost podívat se na film a bohužel to bylo strašné zklamání :-(. Film rozhodně nedoporučuji !! Kniha je daleko lepší a záživnější. Navíc to ve filmu popsali úplně jinak.
Hned se vrhnu na další díl :-).

17.01.2017 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Kniha se mi velmi pěkně četla :-). Napínavá a ten zvrat na konci knihy byl fajn. Boj mezi Lincolnem Rhymem a Tanečníkem byl pěkně napsaný. Zajímavá kniha :-) Doporučuji.

31.12.2016 5 z 5

Skrýš Skrýš Dean Koontz

No bylo to pěkně napsané a vcelku se mi líbila, ale přiznávám, že mne konec trochu zklamal. Čekala jsem víc.

23.11.2016 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

po Ženě v kleci další čtivý příběh. Sice mám radši když do konce knihy hádám kdo je vrah a pak to rozuzlení, kdy se vždy spletu :-) ale tady to je tak pěkně napsané, že od začátku vědět kdo je vrahem mi ani nevadilo. Moc mne baví Asad a Rous bude další perla :-). Ukázka toho co peníze a postavení dovedou .... pěkné :-). Rozhodně tato kniha nebude tou poslední.

09.11.2016 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

No opět jsem byla nadšená, nedalo se přestat číst. Morbidní a nechutné vraždy, krátké kapitoly a žádné nudné pasáže. Budu to tu opakovat, ale také jsem měla nespočet pocitů a hlavně lítost nad klukem. Konec mě dostal.
Prostě opět pět hvězdiček. Parádní kniha !!!
Už potřebuji další díl :-)

19.10.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Kniha se hezky četla, napínavá od začátku do konce :-). Doporučuji.

10.10.2016 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen