Janizoun Janizoun komentáře u knih

Jak přežít ve vesmíru Jak přežít ve vesmíru Colin Stuart

Knížka zprvu zajímavá, uvnitř spoustu krásných fotek, ale obsahově málo počtení. Hodnotím bohužel slabým průměrem, očekávala jsem mnohem víc.

12.08.2022 3 z 5

Stručná historie času Stručná historie času Stephen W. Hawking (p)

Jeden ze skvostů knih. Můj oblíbený autor, který byl jedinečný a je dle mého názoru i nenahraditelný. Tuto knihu jsem četla vícekrát a ještě se k ní dál budu vracet.

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Můj oblíbený autor Dan Brown, mám jeho všechny knihy a všechny bez výjimky jsou pro mě krásný. Tak i tato kniha :-) Doporučuji.

12.08.2022 5 z 5

Listen To My Heart: Moje láska k životu Listen To My Heart: Moje láska k životu Helena von Zweigbergk

Vyrostla jsem na Roxette, kniha mě vzala u srdíčka. Smutný, upřímný příběh, který se čte opravdu jedním dechem. Doporučuji tuto knihu všem.

Stopařův průvodce Galaxií Stopařův průvodce Galaxií Douglas Adams

Četla jsem v mládí několikrát, četla jsem i nedávno znovu. Co dodat, tato kniha a i ostatní od autora jsou dokonalost sama. Ve své době to nejlepší v tomto žánru, pro mě jsou tyto knihy nejlepší dodnes.

Milénium 1–3 (box) Milénium 1–3 (box) Stieg Larsson

Tato trilogie je to nejlepší co jsem v tomto žánru ve svém životě četla. Je to skvost mezi knihami. Tyto knihy ani nelze komentovat, to se prostě musí přečíst :-)
Doporučuji je všem.

12.08.2022 5 z 5

Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho Odkaz Stiega Larssona: Po stopách vraždy Olofa Palmeho Jan Stocklassa

Velmi zajímavá knížka, jsem ráda, že jsem jí četla.

12.08.2022 4 z 5

Vesmír Vesmír Zdeněk Horský

Opět kniha, kterou jsem v mládí "hltala" a milovala. Je pravda, že dnes už je "zastaralá", ale dříve to byla "špica" mezi knihami v této literatuře. U mě má též čestné místo v knihovně i dnes. A je mi líto, že tu má tak málo hodnocení.

Vesmírní sousedé naší planety Vesmírní sousedé naší planety Zdeněk Kopal

Kniha, která mě v mládí hodně oslovila a patří mezi mé oblíbené dodnes. Divím se, že zde nemá moc hodnocení.

12.08.2022 5 z 5

Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! Tlapková patrola - Dobrou noc, tlapky! kolektiv autorů

Tuto knihu považuji za nepovedenou. Myslím, že děti jí ani moc nemohou pochopit. Já měla co dělat :-) Divné příběhy, na děti až moc moderní... Bohužel jediné co pochválím jsou ilustrace.

12.08.2022 2 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Knížky jsem přečetla ze zajímavosti," Jeho banánem" jsem začala :-) a ačkoliv si ráda přečtu i "erotické" knížky nějak mě to nenadchlo. Oddechovka, ale pro mě to nebylo. Věřím, že někomu se tento styl knih může líbit.

12.08.2022 2 z 5

Jirka a velký třesk Jirka a velký třesk Stephen William Hawking

Velmi krásná knížka, velmi se mi líbila a také se moc líbila dětem. Čteno jedním dechem. Super.

Gruffalo Gruffalo Julia Donaldson

Krásná rýmovaná pohádka, krásné obrázky. Tato knížka patří mezi velmi oblíbené a já jí už znám nazpaměť :-)

Kde se schovávají pohádky Kde se schovávají pohádky Jan Vodňanský

Tak tato knížka se stala nejen i mou oblíbenou, ale zamilovaly si jí i moje děti. Skvělá knížka. Moc se mi líbí, že každá pohádka má svou písničku! :-) Knížka obsahuje i CD s písničkami - další bonus :-) Perfektně nazpívané Majdou Reifovou. Super!
Všem doporučuji!

Nedvědi na Strahově Nedvědi na Strahově Petr Novotný

Tak to se vůbec nepovedlo. Ačkoliv jsou Nedvědi pro mě nej..., kniha je "děs" ... Souhlasím s předešlým komentářem.

12.08.2022 1 z 5

Praktická dívka Praktická dívka Danuše Přibylová

Díky této knize, jsem se jako mladá naučila plést, háčkovat... Tuto knihu miluji a je nejlepší z nejlepších na ruční práce. Doporučuji jí všem :-)

Robinzoni vesmíru Robinzoni vesmíru František Běhounek

Tato kniha mě oslovila, když mi bylo čtrnáct let.
Jedna z mých prvních sci-fi knih. I díky ní jsem se postupně zamilovala do této literatury.

Hana Maciuchová Hana Maciuchová Jakub Hladký

Skvělá herečka, ale pan spisovatel zklamal.
Mám knihu ve své knihovně a je škoda, že žádná jiná kniha už o této skvělé herečce nevyšla.

12.08.2022 3 z 5

První člověk - Život Neila Armstronga První člověk - Život Neila Armstronga James R. Hansen

Nádhera, skvěle napsaná knížka. Nemám co vytknout.

12.08.2022 5 z 5

Cristiano Ronaldo - oficiální biografie Cristiano Ronaldo - oficiální biografie Guillem Balague

Jsem fanynka, co dodat... Fanouškům se bude líbit :-)

12.08.2022 4 z 5