Janík511 Janík511 komentáře u knih

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Úžasná letní romance. Jdu hned na další knihu.

07.08.2021 5 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Čtiva a akcí nabitá kniha. Ke konci už jsem se nemohla odtrhnout.

18.07.2021 5 z 5

Čokoládovna Čokoládovna Maria Nikolai

Krásná odpočinková kniha. Bavila mě.

10.07.2021 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Všeobecné nadšení touto knihou trochu nechápu. Námět knihy je poutavý, ale samotné zpracování místy dost drhlo. Čekala jsem na smršť dedukce a důkazů vůči vrahovi a vlastně Luc nic takového nenabídl. Tápal ve tmě a jen jakoby náhodou vraha našel. Takhle by to nešlo. Za mě dost odbité, hlavně ten konec, proto jen 3.5.

29.06.2021 3 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Vtipná oddechovka na květnový víkend. Lilly mě bavila, hlavně její pyžamový dres. Neměla jsem velké očekávání od knihy za pár korun, ale jsem příjemně překvapená. Přesně takovou nenáročnou četbu jsem teď potřebovala.

03.05.2021 5 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Romantika na jedno sobotní odpoledne. Knihu jsem si užila, bavila mě, takže dávám plný počet. Konec už trochu ztrácel na zajímavosti, ale začátek byl opravdu dobrý. Ne nadarmo se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.

03.04.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Taková nenáročná jednohubka na dva dny. Každopádně pro mě přijatelná míra erotiky a děje. Nejspíše časem vyhledám i zbylé díly, abych si přečetla, jak Mount ztratí srdce pro jednu sexy zrzku.

28.03.2021 4 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Krásná kniha, která citlivě pracuje s dějem v minulosti a přítomnosti. Líbí se mi, že to není žádná přeslazená červená knihovna a vychází ze života Alice a jejího příběhu, který nekončí zrovna šťastně, ale smířením se životem. Od knihy jsem neměla velké očekávání, když byla doslova za pár korun, ale o to větší překvapení jsem zažila. Nemohu dát jinak než plný počet hvězdiček. Já si ji užila.

22.03.2021 5 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Prvních 200 stran nuda, poté se konečně děj trochu rozjel, že jsem si říkala hurá - konečně akce a četla nadšeně dále. A konec? Padouch se vypařil jako pára nad hrncem a vlastně nic neskončilo. Takhle teda ne. Za závěr ubírám na hodnocení.

20.02.2021 3 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Čtivá kniha o tom, co se stane po sabotáži a výpadku proudu. Konec mě už trochu nudil a žádný velkolepý konec vlastně nenastal. Je to jen průměrná kniha, nenadchne, ale ani neurazi.

31.12.2020 3 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Trochu táhla kniha, která se ale četla dobře. Na konci jsem čekala trochu lepší a napínavější rozuzlení, ale nevadí, přečtu si ráda i zbylé díly.

27.12.2020 3 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Druhá kniha od autora, kterou jsem četla a opět musím hodnotit vysoko. Příběh je to čtivý, překvapivý. Do posledních stran jsem netušila, kdo vraždil a jeho motiv. Ovšem za vším hledej peníze, ani v tomto případě tomu nebylo jinak.

01.12.2020 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Krásný a zároveň smutný příběh. Ke konci už jsem u ní bulela jako želva. Naposledy mě takhle emočně dostala kniha Než jsem tě poznala. Zaslouží si proto plný počet!!

27.11.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Za nedotažený konec ubíram hvězdu. Námět knihy zajímavý, ovšem zpracování už nic moc. Čekala jsem na napínavý závěr a ono se nic ani nedělo. Policie v pátrání nemožná, hlavně v závěru, kdy raději řešili své rodinné problémy v teple a pohřešovaná se musela prakticky zachránit sama. Tak tohle nepochopím... Žádná TOP kniha to není, zapadne ve slabším průměru a za čas si nevzpomenu, o čem vlastně byla. Škoda, čekala jsem od ní daleko více, ale dostala jsem jen bohužel málo. Děkuji, jednou stačilo.

19.11.2020 3 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Tentokrát jednu hvězdu ubírám za zbytečně natažený děj, přihlouplou Colleen, která mi ke konci svým počínáním lezla na nervy. Možná hezká byla, ale hlupačka a ve vztazích nevyrovnaná. Sympatická mi vůbec nebyla, zato Lucas byl oproti ní na vyšší úrovni a sympaťák s rozumem. Je to sice romantika, ale hlavní aktéři se mi k sobě nějak nehodili. Kniha je čtivá, ovšem Ve tvých snech zůstává pro mě nejlepší knihou z této série.

12.11.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Nelíbila, podobný začátek jako u Duch domu A. Děj nezáživný, nudila jsem se a žádný pořádný závěr ani kniha neměla. Tohle se nepovedlo.

05.11.2020 3 z 5

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Neskutečně dojemný příběh o tom co bylo, mohlo být a nakonec nebylo. Smutný příběh, který mě dostal. Další díly ale číst nebudu, jeden díl mi stačil.

16.10.2020 5 z 5

Sedm hrobů a jedna zima Sedm hrobů a jedna zima Christoffer Petersen

Jednoduchý, ale zajímavý příběh z Gronska. Vrah byl sice odhalen o něco dříve, ale nevadilo mi to. Od knihy za pár korun jsem neměla žádné očekávání, ale mile mě překvapila.

15.10.2020 4 z 5

Najdu si tě všude Najdu si tě všude Elsebeth Egholm

Kniha s velkým potenciálem, který byl využit. Možná měla kniha pomalejší rozjezd, ale od půlky už nabral takový spád, že jsem se nemohla odtrhnout. Zaslouží si plný počet hvězdiček. Budu se těšit na další díl. Rozhodně doporučuji těm, komu se líbilo Loutkové divadlo nebo V kleci.

10.10.2020 5 z 5

Plovárna Plovárna Libby Page

Letní příběh o záchraně jedné plovárny a snů. Krásné čtení, které pohladí na duši a příjemně člověka naladí do té správné letní nálady.

20.08.2020 4 z 5