jani.ruzicko jani.ruzicko komentáře u knih

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Příbě není špatně vymyšlený, jen to chtělo trochu jinak zpracovat =) Čtivost se mu určitě nedá vytknout =)
Ale..., na mě tam bylo až moc červenání... Anna má pocit, že s ní rodiče jednají jako ze 13tiletou, na druhou stranu já mám pocit, že se jako 13tiletá opravdu většinou chová =)

Miluju střídání pohledů hlavních postav, ale v tomto případě to bylo opět špatně uchopené, protože 2x po sobě úplně ta samá kapitola jen z pohledu toho druhého, není moc záživné =)

Takže tak 3,5 =) a plus za pěknou obálku

11.07.2020 3 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Přijde mi to trochu jiné, než na co jsem u autorky zvyklá... tady bylo mnohem víc napětí, záhad a svým způsobem kriminální zápletky než té romantické linky, ale naprosto mi to vyhovovalo..=)
Tlačilo mě to číst stále dál a dál a ten konec mě teda nenechal chladnou... už by tu mohlo být pokračování, protože mě vážně zajimá, jak tohle dopadne =)

04.07.2020 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Moc nemám ráda tyhle dodělávané díly... většinou nestojí za nic a postavy, které jste měli rádi se Vám zprotiví... naštěstí tohle ale bylo jiné a já si to moc užila =)
celé jsem to teda brobulela, ale i tak super =)

01.07.2020 5 z 5

Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Osudové setkání - Štěstí má čtyři tlapky Kelly Moran

Na tuhle knížku jsem narazila náhodou a moc se mi líbila.

Zasmála jsem se, poplakala si a dostala jsem romanťárnu=) Postavy velmi sympatické a to i ty čtyřnohé a třínohé =D

25.06.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Vím, že se opakuji, ale miluju to Mafiánské prostředí a když se to spojí s romantickou linkou je skvělý příběh zaručen. =)

Možná jsem to čekala ještě o trochu drsnější, ale i tak za mě super.
Už jsem od Tijan něco četla, takže vím, že je to skvělá autorka a doufám tedy v přeložení dalších jejich děl. Zároveň by bylo docela fajn kdyby v budoucnu z tohoto příběhu udělala sérii o všech Bennettových =)

19.06.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Colleen je Autorka s velkým A. Ať už napíše jakýkoli příběh či žánr, tak je to tak strhující, že se stejně nemůžete odtrhnout =) Její mysl je prostě geniální.

Každopádně tohle byla vážně síla... a otevřený konec...? Chtěný nebo nechtěný?
Pro mě je tohle sice nečekané ale to lepší ukončení... obávám se toho, že by autorka mohla příběh zakončit tak, jak by se mi to vůbec nelíbilo... takhle si můžu ve své hlavě vysnít tu, pro mě, přijatelnější variantu =) No, mám o čem přemýšlet =)

Nemůžu jinak než doporučit =)

07.06.2020 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Na Trenta jsem se těšila ze všech nejvíc a rozhodně mě nezklamal. =)
Bad boy s tak velkým srdcem ❤ jen si se svými city nevěděl moc rady a nedokázal to úplně prodat. Nakonec ale hepík, takže spokojenost =)

Docela bych uvítala třeba další díl o Baneovi a taky o Luně, jak se se vším poprala a tak...

29.05.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Vlastně je to spíš taková legrace než úplná romantika =D ale mě se to líbilo, bavila jsem se, pochechtávala, věčné škádlení všech a všeho byla fakt střelba =D

29.04.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Tento díl se mi asi líbil zatím nejvíc... myslím, že tak půlku knížky, ne-li víc, mi tekly slzy dojetí...

Krásný příběh s krásným koncem.

Mohu doporučit :)

20.04.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Elle prostě nemůže zklamat. U jejich knížek nikdy nešlápnu vedle. ❤ Moc jsem se bavila. Pablo Vejcobar byl nejvíc =D
Rozhodně doporučuji a moc se těším na Conora =)

11.04.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Není to ten typ příběhu, který Vás dostane do kolen. Je to taková pěkná, milá oddechovka a já si to vlastně užila =)

Postavy mi byli hodně sympatické a určitě i proto se příběh četl tak lehce. Myslím, že hned od začátku je jasné, kdo bude ten padouch, ale nevadilo mi to.

Moc se těším na příběh o Aidenovi! )

30.03.2020 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

No, tohle bylo fakt celkem šílené, zároveň ale vlastně strašně správné =) Hrozná škoda těch promarněných let. Strašně mě bolelo chování Rosiiny rodiny, ty zbytečné tajnosti, chápu, že se o ní báli, ale tohle bylo přehnané a hlavně jsem jim to né vždy věřila...

Dean byl taky super. Takovej ten špatnej hoch, co prostě zbožňuju. Ten závěr mě teda dostal, už jsem moc nedoufala =)

Nejvíc se ale stejně těším na díl o Trentovi, na toho se těším fakt maximálně =)

23.03.2020 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Mám hrozně ráda to spojení trochy napětí a detektivky s romantickou linkou a tady jsem přesně tohle dostala. Lehce mi to připomíná příběhy Julie James, kterou mám moc ráda =)
Za mě velká spokojenost a doufám, že se dočkáme dalších autorčiných knih. =)

23.03.2020 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Tohle mě vždycky dostane. =) Moc pěkné zakončení série!
Nemůžu tou nic vytknout, protože mě to vždy naprosto pohltí, že neslyším, nevidím nic jiného, dokud nedočtu. Určitě mohu doporučit =)

Paní autorko, pište dál tyto příběhy, protože Vaše mysl je evidentně plná úžasných nápadů a míst, kam se vždy ráda podívám. =)

07.03.2020 5 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Přislo mi to celkem fajn. Taková oddychovka na jeden deštivý večer. =)

Autorka je pro mě novinkou a líbí se mi její styl psaní, který je velmi čtivý, příběh pak pěkně ubíhá.

14.02.2020 4 z 5

Zákon príťažlivosti Zákon príťažlivosti Katarína Kuniková

Myšlenka nebyla špatná, ale někdy mi to přišlo lehce naivní, zbrklé, naopak pak zbytečně sáhodlouhé popisování místností a věcí...
Nejlepší byl pro mě Snajpr =)

Uvítala bych asi lepší povahy hlavních hrdinů. Něco mi tam chybělo a něčeho bylo naopak až moc.

plus za krásnou obálku a ve finále i čtivost =) mínus za název, který mi moc neodpovídal k příběhu, čekala jsem více vášně, chemie a přitažlivosti obecně... =)

04.02.2020 3 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Za sebe musim říct, že jsem dost nadšená! =D
Nekonvenční, drsné, dojemné a přesto plné lásky. Příběh mě velmi mile překvapil.

Až když jsem ho dočetla, došlo mi, že autorku už znám z knížek, které vytvořila ve spolupráci s Elle Keenedy pod pseudonymem Erin Watt.

Doufám, že se dočkáme další její sólové tvorby.
Určitě mohu doporučit!! =)

02.02.2020 5 z 5

Čest ničemy Čest ničemy Christi Caldwell

Jak první tak i druhý díl se mi moc líbil. V rámci žánru je to pro mě jedno z těch na vrcholu, samozřejmě to není nic překvapivého, ale přesto milé a nesmírně čtivé.
Zasmála jsem se, pobrečela, naštvala a hlavně čekala co bude dál a jak to celé dopadne. =)

Budu doufat, že dojde k přeložení i dalších knížek ze série =)

23.01.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Moc se mi líbilo vzájemné škádlení hlavních hrdinů. Raven byla drsňačka a nedala si nic líbit a Dalton byl uvnitř fakt skvělej chlap =) Vtipné, dojemné, čtivé - dostala jsem všechno, co mám ráda a mohu doporučit =)
Těším se na poslední díl =)

10.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Velké díky za takové skvělé autorky, co dokáží každý příběh něčím obohatit.
Zbožňuji jejich tvorbu a vždycky jsem strašně natěšená, co zase vymyslí. =)
Příběh Reeda a Charlotte mě vtáhl hned na začátku a já si oba velmi oblíbila.
Rozhodně mohu doporučit!!!♡

30.11.2019 5 z 5