Janeee Janeee komentáře u knih

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

No co na to napsat.... Po dobu čtení této knihy mi bylo opravdu zle!! Otřesný případ. Četla jsem rychle až do konce, abych věděla jak vše dopadne..

22.03.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Zatím nejlepší díl z této série! ;-)

11.03.2017 5 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Mě kniha zase až tak nebavila. Některá místa byla vtipná, chvílemi jsem se nudila. Ale zase to bylo z jiného soudku než běžně čtu. Tak jsem se něco nového alespoň dozvěděla. ;-)

08.03.2017 2 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Zřejmě už nejsem cílová skupina. Ale pro čtenáře o 15 let mladší než já to může být pěkná kniha. ;-)

24.02.2017 2 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Četlo se to samo a nutilo mě to číst pořád dál a dál. Námět duchařiny byl tady velmi zajímavý. Teprve posledních asi 50 stránek Vás úplně vyvede z omylu. ;-)

20.02.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Kniha byla úžasná! Nejlepší, kterou jsem od autorky zatím četla!

18.02.2017 5 z 5

Srdce africké krásky Srdce africké krásky Alexander McCall Smith

Mně se knihy z této série líbí. Je to takové milé klidné psaní. Těším se na 4. díl až si ho přečtu. :-)

17.02.2017 4 z 5

Útok na pekárnu Útok na pekárnu Haruki Murakami

No tak takhle krátkou knihu jsem snad ještě nečetla... Přečteno asi za půl hodiny. Polovina knížky byly obrázky. Napsáno čtivě, ale dle mého názoru je nesmysl vydávat tak útlou knížečku... Přečtu si raději od H.M. nějaké normální dlouhé knihy... :-)

10.02.2017 3 z 5

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Tak po této knize budu vyhledávat další knížky od této autorky. Bylo to skvělé!!

03.02.2017 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

I tento druhý díl krásné "pohádky" se mi líbil. :-)

28.01.2017 4 z 5

Spoutaná křídla Spoutaná křídla Tanjas Darke

Naprosto otřesný, silný příběh! Naprosto šílené, že to mohlo dít tolik let.... Chce se mi plakat a nepochopím zrůdnosti tohoto chlapa, kterému můžeme říkat jen MONSTRUM!!!

23.01.2017 5 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

Mně se kniha líbila. Sice mi chvilku trvalo, než jsem se začetla, ale určitě stojí za přečtení... ;-)

22.01.2017 4 z 5

Milenci oddané manželky Milenci oddané manželky Inna Rottová - Mirovská

Velice čtivý, vtipně podaný příběh. :-) Super oddychovka.

10.01.2017 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

No nevím, co si mám o knize myslet... Tento žánr mě nikdy moc nelákal, ale rozhodla jsem se zkusit přečíst si tuto jedinečnou knihu, o které se všude píše.. Chvílemi jsem měla pocit, že je to fakt dobré a chvílemi jsem se ztrácela ve velkém množství postav. No věřím, že má kniha obrovské množství spokojených čtenářů, kteří tento styl vyhledávají... Já se vrátím k mým oblíbeným thrillerům atd... :-) :-)

09.12.2016 3 z 5

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Milá, krásná kniha. :-)

28.10.2016 3 z 5

Prach prachu Prach prachu Tami Hoag

Opět další super kniha od této autorky. :-)

17.10.2016 4 z 5

Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Barbara Nesvadbová

Milá, vtipná oddechovka. ;-)

17.10.2016 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Ještě teď jsem z knihy celá nervozní. Bylo to skvělé! I když od půlky jsem tušila, kdo je únosce, tak kniha byla napínavá až do samého konce. Jen mě mrzí , že také sérii nečtu popořadě... Knihy od Mo si půjčuji v knihovně a většinou jsou pořád rozpůjčované, tak jsem ráda, že tam občas nějakou ulovím. ;-) Tato kniha mi přišla hned po Vlkovi od této autorky nejvíc čtivá. Já jsem jí nemohla pustit z ruky. ;-)

09.10.2016 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier

No co dodat... Naprosto napínavá kniha, která mě po sté stránce nenechala myslet na nic jiného. Do této chvíle jsem o autorce neslyšela a píše opravdu skvělým způsobem. Budu se muset podívat i po jejích dalších knihách. :-)

06.10.2016 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Nevím proč, ale nějak jsem se nemohla pořádně začíst. Kniha nebyla úplně špatná, ale podle hodnocení jsem čekala daleko lepší příběh. Zkusím ještě další díl. Třeba se to u mě zlomí. ;-)

23.09.2016 2 z 5