Janeee Janeee komentáře u knih

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Kniha byla neuvěřitelně napínavá! I když jsem taky čekala, že se to bude soustřeďovat na pocity uvězněné ženy, ale nakonec mi to vůbec nevadilo.. Kniha je velice poutavě napsaná, plná skvělých propletenců. Mně se moc líbila a doporučuji!

19.10.2017 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Tak tady mohu říci jen WAUUU!! Skvělá napínavá kniha. Bylo to vážné silné čtení, které Vás nenechá v klidu! Doporučuji!

14.10.2017 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Velmi povedená kniha plná napětí! Doporučuji! :-)

24.09.2017 4 z 5

Chlapec v kufru Chlapec v kufru Lene Kaaberbøl

Od knihy jsem čekala pořádné napětí a to jsem tam bohužel nenašla v takové míře, jak bych chtěla... Kniha není špatná, ale jak už se tady píše... taková nemastná neslaná... Nemělo to ten dobrý spád.

08.09.2017 3 z 5

Děs Děs David Hidden

Tato kniha byla opravdu děs! Stále se celá klepu a po dobu čtení se mi chtělo zvracet. Je to čtení jen pro otrlé a určitě ne pro lidi s nemocným srdcem... Může se Vám totiž dost přitížit. :-( Scény jsou popsané fakt nechutně a autor dokáže to, že i přes veškeré hnusy, které jsou tam detailně popsány, drží vás v pocitu, že to musíte dočíst a spolu s Tarou čelit všem těm hrůzám. Četla jsem to velmi rychle, abych věděla, jak to s Tarou dopadne. Znova už bych si knihu ale nikdy přečíst nechtěla.

21.08.2017 4 z 5

Šamanky z Maxova Šamanky z Maxova Jana Abrahamová

Moc hezká kniha!

20.08.2017 4 z 5

Kdo je bez viny Kdo je bez viny Lisa Ballantyne

Tak to byl velký čtenářský zážitek. Doporučuji!

19.08.2017 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Zajímavé téma, ale ne moc záživně podané. Četla jsem na toto téma lepší knihy. Takže za mě průměr, protože začátek byl hodně dobrý a od půlky knihy se to dost táhlo.. Ale jsem ráda, že jsem si knihu přečetla. ;-)

03.08.2017 3 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Má první kniha od Jo Nesba a byla jsem docela zklamaná... :-(

01.08.2017 2 z 5

To To Stephen King

Já jsem teda nadšená nebyla vůbec. Kniha byla zdlouhavá a tento styl mě nijak nenadchl. Do čtení jsem se musela chvílemi nutit. No věřím, že jsem jedna z mála, ale toto vůbec není čtení pro mě...

26.07.2017 2 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

No tak to byla naprostá pecka!! Moc napínavá kniha i přesto, že hned od začátku víte, kdo byl vrah. Velmi povedené dílo. Posledních 100 stran jsem přečetla na jeden zátah a bylo mi úplně jedno, že jsou 3 hodiny ráno. :-D

26.07.2017 5 z 5

Velmi přínosná kniha. Nevím, jestli budu tak razantní, jak se tam píše, ale určitě své věci všechny proberu a myslím, že to bude mít velký efekt. :-)

16.07.2017 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Má první kniha od Johna Lutze. Čekala jsem větší pecku, ale i tak mohu říci, že to bylo napínavé a čtivé. Určitě si přečtu další knihy od J.L. :-)

16.07.2017 4 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Já jsem se moc bavila. Kolikrát jsem se při čtení této knížky začala smát nahlas a říkala jsem si, že tak to teda opravdu je. :-) Knihu napsali moji vrstevníci, tak jsem se do toho dokázala vžít více. Doporučuji! :-)

22.06.2017 5 z 5

Laskonky Laskonky Barbara Nesvadbová

Mně se to teda moc líbilo! Super a vtipně napsané. ;-)

08.05.2017 5 z 5

Písařská škola v Kalahari Písařská škola v Kalahari Alexander McCall Smith

Tak i poslední kniha z této série se mi líbila. Je to takové milé, oddechové čtení. Nehledejte tam žádné napětí. Na to to mířeno není. Prostě , když potřebujete trochu relaxu.. ;-)

06.05.2017 4 z 5

Poselství růží Poselství růží Leila Meacham

Krásná kniha!! Nejvíce se mi líbil Percyho příběh. Ten byl dojemný... ;-)

01.05.2017 5 z 5

Ďáblova svatyně Ďáblova svatyně Marie Hermanson

Úžasně napsaná kniha s velmi neobvyklým tématem.

20.04.2017 5 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Wau... Skvěle napsaná kniha, při které Vás mrazí. Jak se mohlo stát, že jsem do teď neznala tuto úžasnou autorku?

14.04.2017 5 z 5

Rituál Rituál Mo Hayder

Kniha byla čtivá. Mrzí mě, že má tak nízké hodnocení. Některé pasáže opět nechutné... Ale jako top od Mo to není. Nicméně doporučuji!

01.04.2017 4 z 5