Janca91 Janca91 komentáře u knih

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Knihu jsem doslova hltala a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Mrzí mě, že je to zatím autorčina prvotina, ráda bych si přečetla další. Za mně určitě doporučuji, stojí za přečtení.

29.03.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Děj má opravdu pořádný spád, kniha je velmi čtivá. Několikrát jsem se přistihla, že překvapením třeštím oči a zdvihám obočí nad tím, co čtu. Rozhodně doporučuji a jdu na druhý díl v sérii :-)

23.05.2018 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Co na to říct? Prostě jedním slovem paráda! Zbývalo mi 100 stránek do konce a já tu knihu jednoduše nemohla odložit! Milovníci Keplera si jistě přijdou na své. Těším se a doufám, že zase brzy vyjde další kniha!

21.02.2018 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Měla jsem jistá očekávání, která se bohužel nenaplnila. Od Cobena jsem četla lepší knihy, než je tato. Téma bylo od začátku zajímavé, ale děj se mi zdál chaoticky psaný.

14.02.2018 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Spisovatelka opět nezklamala. Její knihy mě moc baví a vždy se těším na jejich čtení. Rozhodně doporučuji, stojí za to, si ji přečíst, to mi věřte ☺️

10.12.2017 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Kniha měla velmi napínavý děj. Když jsem začala tušit, kdo by mohl být pachatelem, dost mě to vyděsilo a doufala jsem, že se mýlím.
Za mě opět hodně povedená "olsenovka". Takže palec nahoru a vřele doporučuji! ;-)

15.03.2017 5 z 5

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Při četbě knihy se až tají dech a padá brada úžasem. Vážně strhující čtení!

15.01.2017 5 z 5

Zavři očka svý Zavři očka svý Suzanne Redfearn

Kniha se mi velmi líbila. Je hodně čtivá, protože o napětí tu není nouze. Krátké kapitoly mi vyhovovaly. Upřímně, párkrát jsem se u ní rozbrečela ...

12.01.2017 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Kniha mně naprosto uchvátila !!! Posledních 16 kapitol jsem vzala jedním vrzem, prostě bomba ! :)
Jednoznačně doporučuji ! Jdu se vrhnout na druhý díl ! :D

03.06.2016 5 z 5

Dům stínů Dům stínů Dean Koontz

Tato kniha mne bohužel níčím nenadchla. Zřejmě nejsem příznivkyní tohoto žánru. Dům stínů nebude v mé knihovně patřit mezi ty tituly, po kterých bych někdy v budoucnu s chutí sáhla po druhé. :-/

12.04.2016

Noc plná lží Noc plná lží Dominik Dán

Kniha má rychlý spád, dobře se čte. Byla jsem překvapena dějem. Doporučuji ! :)

17.02.2016 5 z 5

Mráz Mráz James Hayman

Skvělá kniha ! Celou dobu jsem si myslela, že vrahem je někdo jiný. Až pár kapitol ke konci jsem si dala dohromady kolik je jedna a jedna. :) DOPORUČUJI ! :)

17.02.2016 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Myslím si, že děj tohoto posledního dílu autorka prodloužila více než bylo nutné. Prakticky se opakovalo pořád to samé dokola ...

25.11.2013 3 z 5

Dřív než půjdu spát Dřív než půjdu spát S. J. Watson

Z této knihy jsem byla velmi nadšená. Krásně se četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tuto knihu vám mohu vřele doporučit !

14.08.2013 5 z 5