Jajulle Jajulle komentáře u knih

Carrie Carrie Stephen King

Ze zacatku mne stvaly uryvky z knih, ale pak to zacalo byt drama a shltla jsem to behem chvilky.

23.11.2013 4 z 5

Potřeba zabíjet Potřeba zabíjet John Lutz

U Johnových knih je to vždycky stejné. Stejné téma, stejný děj, stejný konec. Akorát vraždy se trochu liší. I přesto jeho knihy upoutají a jsou napínavé až do konce. Potřeba zabíjet hodnotím jako lepší průměr, trošku jsem se ztrácela v postavách, ale hlavně že Quinn měl přehled.

22.11.2013 4 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Moje první kniha od tohoto autora, četla se velice dobře, mohla být trochu kratší - občas se mi zdála protahovaná, ale jinak super nápad a super kniha.

05.11.2013 4 z 5

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Další super kniha od této autorky. Doporučuji

21.10.2013 5 z 5

Agonie Agonie Robin Cook

Myslím, že takový průměr od této autorky.

15.10.2013 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Tahle kniha patri podle k tem nejslabsim od Tess. Prvni kniha ktera mne od ni nebavila. Je zbytecne protahovana a obsahuje zbytecne dlouhe rohovory. Kdyby mela o 200 stran mene,tak by se nic nestalo, mozna naopak.

26.09.2013 3 z 5

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Skvělá vsuvka mezi dva výborné příběhy a připomenutí Rolanda a jeho ka-tet.

23.09.2013 5 z 5

Významný pacient Významný pacient Michael Palmer

Kniha me moc nezaujala. Prvni polovina za moc nestala, byla to nuda a dost často jsem uvazovala ze s ni prastim. Az za pulkou se zacalo konecne neco dit, ze jsem to zhltla za chvili, ale nevim jestli sahnu po dalsim dile od tohoto autora.

13.09.2013 3 z 5

Temná půle Temná půle Stephen King

Další skvělé dílo od Kinga, tohle byl skutečně horor, i když trochu slabší. Podle mně napsal spoustu lepších knih než je tato. Ale i přesto hodnotím kladně.

29.08.2013 4 z 5

Kritický bod Kritický bod Robin Cook

Začátek byl dosti nudný a na laika ve zdravotnictví jako já příliš odborný. Pak se to konečně rozjede a děj je napínavý. Vadilo mi množství mafiánů, ve kterých jsem tak trošku ztrácela a chvilkama nevěděla kdo je kdo.

16.08.2013 4 z 5

Dvojče Dvojče Tess Gerritsen

Další super dílo od super autorky..

13.08.2013 4 z 5

Toxin Toxin Robin Cook

Perfektní napínavá kniha, až děsivě pravdivá. Doporučuji

09.08.2013 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Skvěle napsaná kniha, plná napětí, od kterého se jen tak neodtrhnete. Doporučuji i těm co nemusí gangstarské povídky, protože tohle je fakt bomba.

01.08.2013 5 z 5

Šok Šok Robin Cook

Vynikající námět, napínavý a děsivý děj. Určitě doporučuji.

19.07.2013 5 z 5

Zpověď ďáblovy milenky Zpověď ďáblovy milenky Danielle Michaud

Velice zajímavá autobiografie, stojí za to to přečíst, i když nudný a protahovaný začátek vás bude možná trochu odrazovat jako mně.

01.07.2013 4 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Lolita mi dala dost zabrat, je to velice náročné a složité čtení, nekonečné popisky a rozsáhlost díla mi trvaly skoro měsíc než jsem se dopracovala na konec, ale myslím, že to stojí za to, to přečíst. Můj názor je takový, že by kniha mohla být klidně kratší a stručnější a na můj vkus tam bylo málo přímé řeči, jsem ráda že to mám za sebou, ale i přesto hodnotím kladně.

26.06.2013 3 z 5

Zpěv Susannah Zpěv Susannah Stephen King

6.díl Temné věže mně až tak nenadchl, ale i tak jsem zvědavá na poslední díl jak to všechno dopadne a těším se až tu sérii budu mít komplet přečtenou.

11.06.2013 4 z 5

Dračí oči Dračí oči Stephen King

Krásná pohádka, moc se mi líbila a přečetla jsem ji jedním dechem. Je to úplně jiný styl než klasický King, ale také dobré :-)

29.05.2013 4 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

5. díl Temné věže se mi líbil zatím nejvíc, uvidíme jak to půjde dál u dalších dílů, ale je to čím dál tím lepší :-)

22.05.2013 5 z 5

Akta X - Chci uvěřit Akta X - Chci uvěřit Max Allan Collins

Napínavá, trošku děsivá a super detektivka. Díky malému obsahu vás to donutí přečíst během pár hodin.

09.05.2013 5 z 5