Významný pacient

Jednoho dne přistane na Gabeově ranči ve Wyomingu prezidentova helikoptéra a dávný přítel dnes prezident Spojených států přednese lékaři nečekanou žádost: prezidentův osobní lékař za záhadných okolností zmizel a prezident teď chce, aby Singleton nastoupil na jeho místo. Navzdory svým vážným pochybnostem, zda úkol zvládne, Gabe příteli na nabídku kývne. Blíží se nové prezidentské volby a doktor Gabe Singleton musí co nejrychleji najít správnou odpověď. Kdo chce zdiskreditovat hlavu státu? Je za tím ctižádostivý viceprezident Cooper nebo špinavé praktiky tajné služby? Michael Palmer, M. D., autor bestsellerů z lékařského prostředí, nabízí ve svém nejnovějším románu napínavý příběh, jenž se odehrává ve světě vysoké politiky, převratných vědeckých objevů a nejmodernější techniky...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93157/vyznamny-pacient-93157.jpg 3.928
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Aktuell

First patient, 2008

Kniha Významný pacient

dominikB951
16.12.2017

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že taky nebude poslední. Velmi čtivá a napínavá.

lenkavildomcova
30.08.2017

Napínavé. Velmi čtivé. Super.

Danago
23.01.2016

Kdo má rád romány tohoto autora,určitě si přijde na své. Napínavý příběh,který poodhaluje,jak to chodí v Bílém domě. Je zajímavá a čtivá. Můžu doporučit

malen
07.01.2015

Souhlasím s předchozími komentáři. Chvílemi napínavé, chvílemi jsem si říkala, jestli to vůbec dočtu. Určitě jsem od něj četla lepší knížky

Peršanka
07.09.2014

Nic moc, autor zvládl i lepší dílka.

soukroma
27.09.2013

Na mně příliš americké vrcholné politiky a málo lékařského napěti v úvodu, takže jsem záhy musela knihu odložit.

Jajulle
13.09.2013

Kniha me moc nezaujala. Prvni polovina za moc nestala, byla to nuda a dost často jsem uvazovala ze s ni prastim. Az za pulkou se zacalo konecne neco dit, ze jsem to zhltla za chvili, ale nevim jestli sahnu po dalsim dile od tohoto autora.

lenka2011
27.01.2012

Kdo má rád romány tohoto autora,určitě si přijde na své. Napínavý příběh,který poodhaluje,jak to chodí v Bílém domě. Prezident mívá záchvaty,které předchozí lékař nedokázal diagnostikovat,navíc jednoho dne zmizí. Prezident si k sobě povolá přítele z dob studií,aby mu pomohl. Ten ale netuší,do čeho se dostane,když na prosbu kývne.