Významný pacient

Jednoho dne přistane na Gabeově ranči ve Wyomingu prezidentova helikoptéra a dávný přítel dnes prezident Spojených států přednese lékaři nečekanou žádost: prezidentův osobní lékař za záhadných okolností zmizel a prezident teď chce, aby Singleton nastoupil na jeho místo. Navzdory svým vážným pochybnostem, zda úkol zvládne, Gabe příteli na nabídku kývne. Blíží se nové prezidentské volby a doktor Gabe Singleton musí co nejrychleji najít správnou odpověď. Kdo chce zdiskreditovat hlavu státu? Je za tím ctižádostivý viceprezident Cooper nebo špinavé praktiky tajné služby? Michael Palmer, M. D., autor bestsellerů z lékařského prostředí, nabízí ve svém nejnovějším románu napínavý příběh, jenž se odehrává ve světě vysoké politiky, převratných vědeckých objevů a nejmodernější techniky...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93157/vyznamny-pacient-93157.jpg 3.936
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Aktuell

First patient, 2008

Kniha Významný pacient

Stanas513

Jako každý román od M.Palmera, i tento se mi moc líbil.

Mirek240

Celkovy dojem z teto knihy je ponekud rozpacity. Na jednu stranu fajn myslenka, na druhou stranu tato myslenka nebyla pretavena do takove te nutnosti cist dal a dal, aby vedel co se stane. Chybelo tomu tempo, i kdyz zvratu tam bylo dost. Precetl jsem sice do konce, ale nemyslim, ze si prectu jeste nejakou knihu od tohoto autora…

pch1976

Opět dávám hvězdu jen za nápad na dějovou zápletku. Ta je na jeho knihách geniální. Tento potenciál neumí Palmer využít. Těžko uvěřitelné, spíš sci-fi ,ale ještě více přitažené za vlasy ( používat ovladač k
vyvolání projevů nemoci.......)

dominikB951
16.12.2017

Moje první kniha od tohoto autora a musím říct, že taky nebude poslední. Velmi čtivá a napínavá.

lenkavildomcova
30.08.2017

Napínavé. Velmi čtivé. Super.

Danago
23.01.2016

Kdo má rád romány tohoto autora,určitě si přijde na své. Napínavý příběh,který poodhaluje,jak to chodí v Bílém domě. Je zajímavá a čtivá. Můžu doporučit

malen
07.01.2015

Souhlasím s předchozími komentáři. Chvílemi napínavé, chvílemi jsem si říkala, jestli to vůbec dočtu. Určitě jsem od něj četla lepší knížky

Peršanka
07.09.2014

Nic moc, autor zvládl i lepší dílka.