Jahoda197 Jahoda197 komentáře u knih

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Hodně se mi líbil děj z pohledu Shaunee.

09.07.2014 5 z 5

Vzkříšení Vzkříšení Lisa Jane Smith

Katherine je Elenina sestra? Klaus se dá zabít Eleninou krví? no, dál už to radši komentovat nebudu, i když seriál poslední dobou za moc nestojí, pořád lepší než knížky (tohle je můj názor, nikomu ho nevnucuju). Každopádně jsem ráda že jsem si všechny knížky přečetla a objevila zas něco nového.

02.03.2014 3 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

I když už mi to případá hodně natahované-vyřeší problém, objeví se další...tenhle díl mě docela zaujal a hodnotila bych ho zatím jako nejlepší z celé série.

15.02.2014 4 z 5

Druhá šance Druhá šance Lisa Jane Smith

Vidím podobnost se seriálem...Damon umřel a zase obživl...v seriálu je to to samé...někdo umře, je mrtvý tak díl nebo dva a pak ho zase nějak přivedou zpátky...

10.02.2014 3 z 5

Soumrak Soumrak Lisa Jane Smith

Nevim co na to říct. Upíří deníky...a přesto mi to připadá, že upíři tam hrají čím dál tím menší roli.

12.01.2014 odpad!

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Je to hodně jiné než seriál. Možná je to jenom tím, že to moc srovnávám, ale děj zatím nic moc. Uvidíme jak se to vyvine.

28.12.2013 1 z 5

Odkaz Odkaz C. J. Daugherty (p)

Možná ještě lepší, než první díl, i když taky tam byly slabší části. Co mi neskutečně vadí, je milostný trojúhelník...

24.04.2018 4 z 5

Karlík a továrna na čokoládu Karlík a továrna na čokoládu Roald Dahl

Paráda! A i když byl film skvělý, v knížce mi vůbec nechybí Willyho otec.

08.03.2018 5 z 5

První díl byl lepší, ale i tak jsem se dobře bavila, i když na můj vkus trochu moc dlouhé.

23.02.2018 4 z 5

Hezky Burtonovské

03.11.2017 4 z 5

Běsnění Běsnění A.G. Howard (p)

Části vypravěné Alyssou mě nebavily, za to bych se ráda víc dozvěděla o její mamince a jejích dobrodružstvích v Říši Divů.

24.08.2017 4 z 5

Lola Rose Lola Rose Jacqueline Wilson

Po dlouhé době jsem zase četla knížku od J.Wilson. Krásně napsaná a chvílemi moc smutná.

18.08.2017 5 z 5

Právo nálezce Právo nálezce Stephen King

I když mě kniha bavila, tak se občas vyskytly nudné pasáže, které způsobily, že jsem ji četla dost dlouho. Na druhou stranu konec byl napínavý a nemohla jsem přestat číst.

10.07.2017 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Tenhle díl pro mě byl ještě větším zklamáním, než ten první. Zhruba před rokem jsem četla Sněhuláka a z něj jsem byla nadšená, takže doufám, že další díly budou více jako Sněhulák.

06.03.2017 1 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Chvíli to trvalo, než jsem se začetla.

25.11.2016 4 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Přečteno za pár hodin :)

07.11.2016 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Byla jsem trochu skeptická, protože jsem už předtím viděla film, který mě moc nezaujal, ale nakonec mě kniha příjemně překvapila!

30.10.2016 5 z 5

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Pěkná pohodová četba.

13.09.2016 3 z 5

Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda / The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda / The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Robert Louis Stevenson

O Jekyllu a Hydovi jsem věděla delší dobu, ale až teď jsem se rozhodla si přečíst, jak to vlastně bylo. Bohužel příběh pro mě byl velkým zklamáním. Námět byl super, ale jinak to bylo celé dost zdlouhavé a nudné.

13.08.2016 2 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Ze všech dílů se mi tenhle líbil nejmíň. Víc než kdy jindy mi tam vadil ten milostný trojúhelník, ale epilog byl hezký.

02.08.2016 3 z 5