Jahoda197 Jahoda197 komentáře u knih

Napálené Napálené Sara Shepard

Já se těšila jak se přiznají a konečně se to někam pohne a ono nic.

02.02.2017 4 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Všechno se to hezky završilo, už víme, kdo je A a dostali jsme odpověď na všechny otázky.
Co mě ale zajímá dál, je o čem proboha budou ty další knížky?

28.01.2017 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

Tak a máme údajného vraha :D
Akorát se mi nelíbí smrt další z postav. Za chvíli jim v Rosewoodu nikdo nezbyde.

27.01.2017 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Hanna už mě přestává bavit. Ale jinak to byl zase skvělý díl.

11.01.2017 4 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Paráda!

07.01.2017 5 z 5

Nevinné Nevinné Sara Shepard

Paráda! Seriálu se to podobá už jen minimálně, takže nevím, co se bude dít a o to víc mě to baví.

29.12.2016 4 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Chvíli to trvalo, než jsem se začetla.

25.11.2016 4 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

V tomto případě doufám, že se knížky budou lišit od seriálu, ze kterého se po pár sériích stala slátanina a knížky budou nadále pokračovat v tomto duchu!

15.11.2016 5 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Přečteno za pár hodin :)

07.11.2016 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Byla jsem trochu skeptická, protože jsem už předtím viděla film, který mě moc nezaujal, ale nakonec mě kniha příjemně překvapila!

30.10.2016 5 z 5

Alenka v říši divů Alenka v říši divů Lewis Carroll (p)

Klasická pohádka, ale moc mě nezaujala :(

27.09.2016 1 z 5

Když v ráji pršelo Když v ráji pršelo Jan Otčenášek

Pěkná pohodová četba.

13.09.2016 3 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tenhle díl mě z celé série bavil nejmíň, celé se to hrozně vleklo, ale konec byl hezký.

24.08.2016 3 z 5

Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda / The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Podivuhodný případ dr. Jekylla a pana Hyda / The Strange Case of Dr. Jekyll and Mr. Hyde Robert Louis Stevenson

O Jekyllu a Hydovi jsem věděla delší dobu, ale až teď jsem se rozhodla si přečíst, jak to vlastně bylo. Bohužel příběh pro mě byl velkým zklamáním. Námět byl super, ale jinak to bylo celé dost zdlouhavé a nudné.

13.08.2016 2 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

Ze všech dílů se mi tenhle líbil nejmíň. Víc než kdy jindy mi tam vadil ten milostný trojúhelník, ale epilog byl hezký.

02.08.2016 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Trvalo mi dost dlouho, než jsem se do příběhu začetla. Ze začátku mě zaujaly jen některé postavy a proto mi kniha přišla většinou nudná. Ale pak jsem to překonala. Akorát mi to celé přišlo dost neuzavřené.

17.07.2016 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Hltala jsem každou stránku, abych se dozvěděla, jak to dopadne a teď se cítím podivně prázdná, protože na další příběh o Strikovi a Robin budeme muset dlouho čekat :(

04.07.2016 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Začátek byl trochu pomalý.

21.06.2016 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tuhle knížku jsem si vybrala úplně náhodně. Protože se mi líbil název. Vůbec jsem netušila o čem je. Ani tohle není špatný způsob, jak vybírat knihy ke čtení.

23.05.2016 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Když to nedokázala Aghata Christie, Jo Nesbo mě přesvědčil. Přesvědčil mě, že detektivky jsou velmi dobrým žánrem a proto si hned po maturitě (snad ji udělám) přečtu další.

06.04.2016 5 z 5