Izu Izu komentáře u knih

Doktor Doktor John Nicholl

Výborný a napínavý thriller.Chytne vás od první stránky a nepustí. Rozhodně i když se jedná o těžké téma se knihy nebojte, žádné přílišné popisy tam nenajdete.Doporucuji a těším se na další knihy autora.
https://www.johnnicholl.com/ autorovy stránky a jeho nové knihy.Série pokračuje.

17.09.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Je to volovina ale čtivá !

14.09.2023 5 z 5

Náledí Náledí Carin Gerhardsen

Od autorky byla mnohem lepší Hammarbyjská série. Průměr.

14.09.2023 3 z 5

Invaze zlodějů těl Invaze zlodějů těl Jack Finney (p)

Další poctivý horor kterému čas nic neubral, naopak.

05.09.2023 5 z 5

Obětiny Obětiny Robert Marasco

Naprosto famózní.Obálka taky.Doporučuju.

05.09.2023 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Svižné a dobře napsané.

30.08.2023 4 z 5

Echo Echo Thomas Olde Heuvelt

První scéna v chatě byla vážně vynikající a hrůzostrašná. Pak následoval nesmírně obsáhlý popis hor jak od Messnera.Jinak moc zajímavý popis horolezectví a výborné byly také různé mýty.Co mi vadilo byly nepřeložené věty kterých bylo hodně a působily rušivě.Drobet přiteplené.Zkrátit děj alespoň o sto stran.Hex se mi zkrátka líbil víc ale musím jinak knihu pochválit a doporučit.Plny počet dát ovšem nemůžu.

23.08.2023 4 z 5

Dům Bernardy Albové Dům Bernardy Albové Federico García Lorca

Působivé a depresivní drama.

13.08.2023 4 z 5

Vrah ve mně Vrah ve mně Jim Thompson

Od doby vydání neztratil příběh jiskru.Taková klasika o jednom povedeném psychopatovi.Svižné, doporučuji.

10.08.2023 5 z 5

Kořist Kořist Yrsa Sigurðardóttir

Málem jsem u toho drkotala zimou.Napínavé a všem doporučuji.

08.08.2023 4 z 5

Smrt v temnotách Smrt v temnotách J. R. Ellis

Průměr.Neurazí, nenadchne.Další pokračování série vynechám.

03.08.2023 3 z 5

Vždy jsem Marešovi fandila a s chutí si o něm přečetla knihu. Škoda, že byla tak krátká.Doporučuji.

22.07.2023 5 z 5

Smrt číhá na jarmarku Smrt číhá na jarmarku Anders de la Motte

Naprosto pohodová svižná detektivka.Doporučuji.

20.07.2023 5 z 5

Svéhlavička Svéhlavička Eliška Krásnohorská

Pohladí.

13.07.2023 3 z 5

Slimáci Slimáci Shaun Hutson

Konečně se ke mě dostal tenhle malý knižní skvost. Na nic si nehraje, prostě poctivý horor který už dnes neumí až na vyjímky nikdo napsat.

12.07.2023 5 z 5

Kočka Kočka Georges Simenon

Vynikající příběh jednoho /nepovedeného/ manželství. Něco jako válka Roseových po francouzsku.

26.06.2023 5 z 5

Modrá košile Modrá košile N. P.

Perfektně popsána práce policisty v ČR. Jen mě zaráží, jací trotlové velí.To musí být mozkovny panečku.Těším se na další díl.

19.06.2023 4 z 5

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Už ty květnaté popisky na začátku mě varovaly správně. Vydržela jsem do 100 stránky.To se fakt nedalo.

17.06.2023

Gabra a Málinka 1. a 2. díl Gabra a Málinka 1. a 2. díl Amálie Kutinová