ivusse ivusse komentáře u knih

Zapomeň na minulost Zapomeň na minulost Magda Váňová

Takový je život.

08.11.2022 4 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Smutné čtení.

21.10.2022 4 z 5

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Nebylo to špatné, ale četlo se mi to pomaleji…

20.09.2022 3 z 5

Vzorná chůva Vzorná chůva Sheryl Browne

Tak trochu jsem se po zdejších komentářích obávala, že to bude ztráta času. A naštěstí to tak nebylo. Příběh je jednoduchý, s celkem předvídatelným dějem. Ale jako odpočinek proč ne.

22.08.2022 3 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Závěr super, jinak celkem nuda.

13.08.2022 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Líbilo. Moc.

26.07.2022 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Rozjezd zdlouhavý, finále vcelku ušlo.

08.01.2022 3 z 5

Zůstat s Lucy Zůstat s Lucy Tammy Greenwood

Líbilo. Moc.

29.12.2021 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

Četla jsem knihu jedním dechem. Jen chvílemi jsem si říkala, proč to čtu. Teď v tuto nepříznivou dobu… jako maminka dvou synů … Asi jsem to o to víc prožívala. Ale musím uznat, že je to moc pěkně napsané.

21.11.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Perfektní. Četla jsem jedním dechem a narážela na zvraty, které čtenáře překvapí.

14.11.2021 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Paráda.

11.09.2021 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Bezva čtení, detektiv je sympaťák.

29.08.2021

Pandemie Pandemie Franck Thilliez

Po přečtení několika stran jsem si říkala, že snad píše o současné situaci a jak to mohl všechno vědět? Je tam spoustu shodných věcí... Pak teda v ději přišla další rána, která se nás netýká. Ale je děsivé, když si uvedomíme, že nereálné to asi není....

09.08.2021 5 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

Bavilo mě sledovat, jak se osudy, zvraty, příčiny atd. pomaličku rozkrývají. Bylo to fajn čtení.

19.07.2021 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Další jízda s Davidem Rakerem.

12.06.2021 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Byla to jízda.

28.05.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Kniha je pohlazením po duši. Krásně se čte, děj čtenáře vtáhne a nepustí. Obsah nutí nad zamyšlením. Opravdu by to tak mohlo dopadnout a tak bychom třeba žili? A jak bychom se zachovali my?

17.05.2021 5 z 5

Zlodějka Zlodějka Sarah Waters

Zprvu jsem se nemohla začíst. Ale s odchodem z panství se děj rozjel. Byl jsem pak několikrát překvapena, jak se to zvrtlo. Prima čtení.

01.05.2021 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Nic náročného. Oddechové čtení pro odreagování. Přesto malé zamyšlení - šli byste do výzvy?

18.04.2021 4 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Stále jsem čekala, kdy ten moment přijde. A nepřišel. Knihu jsem přečetla, ale už bych se k ní nevrátila.

17.04.2021 3 z 5