Ivinka.S Ivinka.S komentáře u knih

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Úžasná série knih :) Příběh z pohledu kluka byla příjemná změna, i když se to ve čtvtém díle nachvíli změní. Na jižanský dialekt postav jsem si se začátku nemohla zvyknout, ale po dočtení celé série mi skoro chybí :D Za sebe tedy sérii určitě doporučuju! Prostě prokletí, magie, koláče, láska a to vše s pořádnou dávkou jižanského dialektu :D

24.06.2016 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Hned když kniha vyšla tak mě okouzlil její název, ale nějak jsem se k jejímu čtení nedostala. Až po pár letech kdy jsem viděla film, který mě dostal, jsem se rozhodla, že si to prostě musím přečíst, abych věděla jak tohle skončí :D a popravdě jsem chtěla srovnat co bude lepší, jestli kniha nebo film, a nakonec musím přiznat že obojí je super! Samozřejmě ve filmu chybí, některé postavy a v knize se děj místy trošku vleče, ale to k tomu patří. Každopádně já knihu (sérii) doporučuju, prostě je to trošku magický romantický příběh, při kterém se dá dobře "vypnout".

24.06.2016 5 z 5

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

Po přečtení anotace mě knížka nijak nenadchla, ale protože knížky Meg Cabot ještě nezklamaly, tak jsem se i tak dala do čtení a stálo to za to. Jako vždy mě knížka totálně pohltila a hltala jsem každé slovo, Johna jsem místy nenáviděla a místy zbožňovala :D

03.03.2016 5 z 5

Lásce na stopě Lásce na stopě Alexandra Potter

Určitě ta nej knížka od Alexandry Potter co zatím v češtině vyšla! :) I když jsem od začátku věděla, že to jako ve všech jejích knihách skončí happy endem, stejně jsem hltala každý řádek a užívala si krásy Indie :D Tahle knížka tedy určitě stojí za přečtení!

27.02.2016 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Přiznávám, že tuhle knihu jsem si vybrala jen podle obalu a tak jsem moc nečekala. Ale knížka se ukázala jako super volba, příběh jsem přímo zhltla a takového Kopřivu si totálně zamilovala :D

27.04.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Úžasná kniha. Popravdě jsem nečekala, že se tolik nasměju. Myslím, že můj smích museli slyšet i sousedi, takže knihu může jedině doporučit! :) Stojí za to!

23.02.2015 5 z 5

Mapa času Mapa času Félix J. Palma

Jedna z nejlepších knih co jsem četla. Je pravda, že na začátku jsem se nemohla začíst, ale pak mě to chytlo a knížkou jsem téměř žila :D Takže knihu můžu všem jen doporučit :)

16.02.2015 5 z 5

Na stejné vlně Na stejné vlně Alexandra Potter

Jako každá z knih Alexandry Potter i takhle se čte sama :)

16.02.2015 5 z 5

Město rozkvětu Město rozkvětu Beverly Swerling

Stejně jako předchozí díly, i tenhle mě nadchl :) Až mi je líto, že není další. Na knihách Beverly Swerling se mi líbí, kolik skutečných událostí zařadí do děje svých románů. Já, můžu za sebe jen doporučit :)

12.08.2014 5 z 5

Město snů Město snů Beverly Swerling

Po prvním skoku v ději (asi o 60let) jsem byla sice dost naštvaná, ale příběh mě natolik bavil, že ani ne po 3 stránkách, jsem byla znova plně zažraná do děje, takže knížku můžu jen doporučit. Doufám, že i pokračování bude tak dobré.

04.04.2014 5 z 5

J'adore New York J'adore New York Isabelle Laflèche

Skvělá kniha :)

12.03.2014 5 z 5

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Nejpodařenější kniha Alexandry Potter! Zábavná a čtivá, přesně jak slibují na přebalu :D Knížku jsem přečetla na jeden zátah a můžu jí všem jen doporučit :)

02.02.2014 5 z 5

Navždy tvůj Navždy tvůj Daniel Glattauer

Ze začátku mě knížka moc nebrala,ale to se rychle změnilo a musím říct, že to je fakt dobré čtení.

24.01.2014 4 z 5

Keltští hrdlořezové Keltští hrdlořezové Terry Deary

Další z podařených knížek ze série Děsivé dějiny :) Určitě doporučuju přečíst.

Úžasní Řekové Úžasní Řekové Terry Deary

Naučná a přitom natolik vtipná, že jsem se často smála i nahlas :)

Strašliví Egypťané Strašliví Egypťané Terry Deary

Moje neoblíbenější z série Děsivé dějiny!

Úmorné divadlo Úmorné divadlo Rachel Wright

Super knížka, které něco přiučí a taky se člověk zasměje :)

Po Valentýnu Po Valentýnu Esther J. Ending

Knížka, kterou jsem přečetla jedním dechem. Trošku depresivní, ale i tak se mi hodně líbila.

17.01.2014 5 z 5

Úžasná knížka samozřejmě spolu s Jmenuji se Martina a Jmenuji se Ester. Tohle jsou knížky, které spustily mojí lásku ke čtení :D

Sanditon Sanditon Jane Austen

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, nad kterou jsem se často fakt dobře zasmála :)

17.01.2014