iveta6676 iveta6676 komentáře u knih

Žijte jógu Žijte jógu Václav Krejčík

Báječná kniha,inspirující

03.07.2020 5 z 5

Teď mlč Teď mlč Emily Elgar

Poutavé,ale myslím,že jsem něco podobného již cetl a nebo viděla,takže spíš taková oddychovka

15.04.2020 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Ze začátku mne kniha moc nebavil,ale časem čtení jsem se přistihla,tě se od knížky nemůžu odtrhnout,abych dočetla jak to všechno dopadne.A světě víc se,nebyla jsem zklamaná, konec mne překvapil.Bylo vidět,jak snadné je manipulace žen s muži, tak aby to muži nepoznali na první pohled .

19.02.2020 5 z 5

Krvavý pomeranč Krvavý pomeranč Harriet Tyce

Napínavé a čtivé

19.02.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velmi mrazivé kniha,měla jsem jistá na i husí kůži,jen ten konec mne trochu překvapil,byl jakoby uspěchany, jinak hezky psané,ani jsem se neztracela v ději

11.11.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knihu jsem přečetla jedním dechem,četl a se mi líp než třeba Manželé od vedle ,ale připomněla mi trochu A.Christie Deset malych černoušků .Zaver překvapil

24.10.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Kniha mne doslova vcucla, byla napínavý a stále se v ní rozuzloval dej,což mám velmi ráda,láska i odmítnutí, vše zde je .Obdivuji hl.postavu ,jak vše dokázala i s " HANDICAPEM " :) .Doporučuji

03.10.2019 5 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Kniha není můj šálek kávy,ale přečetla jsem ji

03.10.2019

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Kniha byla skvělá,alespoň pro mne,ráda čtu takové ty knihy,co se může a hlavně stává u kohokoli v rodině, ponižování,citové vydírání, přetvářky jak je vše ready a hle ono není.Ano i takový je život :)

03.10.2019 5 z 5

Deník mého stínu Deník mého stínu Claire Kendal

Knihu jsem kupovala s velkým ocekavanim,trosu mne zklamal typ psani textu,někdy jsem se ztrácela v ději,někdy bylo vše zdlouhavé. I přesto šlo o pěkný thriller a v kůži Clarisy bych určitě nikdy nechtěla být

03.10.2019 3 z 5

Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Sandra Byrd

Krásné čtení

01.05.2019 5 z 5

Sestřičky v nesnázích Sestřičky v nesnázích Donna Douglas

Stejně jako první díl jsem přečetla jedním dechem,moc krásné napsané

13.01.2019 5 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Nejdříve jsem myslela,že mě kniha nezaujme,začátek byl pro mne dost zvláštní ale nakonec jsem nemohla přestat číst:)

12.01.2019 5 z 5

Dárek za všechny prachy Dárek za všechny prachy Otilie K. Grezlová

četla jsem od autorky knihu Plyšový medvídek a byla zajímavá,proto jsem si koupila i tento titul,ale bohužel ten už mne nezaujal

10.01.2019 2 z 5

První láska, poslední pomazání První láska, poslední pomazání Ian McEwan

jako ostatní knihy McEwana ,trošku těžší čtení,ale právě to mne na něm baví

10.01.2019 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Opět spisovatelky nezklamala, za mě pěkný napínavý příběh

08.01.2019 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Nejlepší je asi ta první série třech měsíců

08.01.2019 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Původně ve škole povinná četba se pro mne změnila v krásné čtení

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Knihu mi jednou doporučila kamarádka,četla jsem,přečetla jedním dechem,dokonce několikrát a stále ji mam v knihovně

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Přečtení jedním dechem, zvláštní,ale zároveň čtivé...i když to není kniha pro každého