Ivanka0070 Ivanka0070 komentáře u knih

Moje Pacifická hřebenovka Moje Pacifická hřebenovka Monika Benešová

Skvělé, tleskám Vám Moni, jste úžasná, jak jste se odrazila a zvládla to!!! Perfektně, čtivě napsané, za dva dny přečtené ???? děkuji, máte můj obdiv❤️????

02.12.2019 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Jako hráčku geocachingu mě kniha opravdu zaujala! Čtivá, napínavá, plná promyšlených vražd a neznalosti pachatele :) autorka mě zaujala a ráda sáhnu po jejich dalších dílech

31.12.2017 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Opět napínavé od začátku do konce.. Carter je prostě bůh detektivek.. Hltala jsem každou stránku, každou kapitolu jako u každé jeho knihy. Kniha plná zvracenosti, napětí a nečekaných zvratů, ostatně tak jak jsme u Cartera zvyklí. Nemůžu se dočkat na jeho další díla a doufám, že bude ve své famózní práci ještě pěkně dlouho pokračovat! Zbožňuju ho!

11.12.2017 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Carter opět nezklamal.. Sakra jak to ten chlap dělá?! Knížka plná napětí a nečekaných zvratů ostatně tak jak jsme u Cartera zvyklí :) prostě další úžasně nechutná detektivka, kterou si pyšně zařadím do knihovny :) už se těším na další, klobouk dolů před Pánem spisovatelem! Zbožňuju ho!

15.10.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter opet nezklamal..famózní od první do poslední stránky! Zamilovala jsem se do jeho stylu psaní a těším se na doplnění knihovny o jeho další díla

25.06.2017 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

On je prostě famózní! Nemám slov napínavé od prvních stran pan Carter je pro mě pan Spisovatel! Naprosto si mě získal od první knížky a jsem hrdá, že zaplňuje moji knihovnu :) Sochař smrti je strhující šokující, plný zvratů a šokujících odhalení. Už se těším az z poličky vytáhnou Jeden za druhým a věřím, ze to bude opět "umělecké dílo " :)

08.01.2017 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Nepopsatelný! Knížka si mě naprosto získala. Přečtená doslova na dvě doby, nikdy bych nevěřila, že dokážu za jeden den přečíst přes 200 stránek, ale s touto knihou to jinak nešlo. Všem co si chtějí přecíst opravdu výtečnou detektivku plnou perfektně provedených vražd a skvělých zvratů, vřele doporučuji! Nelituju této koupě a 100% po ní v budoucnu znova sáhnu. Už teď si mě autor získal a plánuji doplnění knihovny jeho dalšími knihami!

27.06.2015 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Zajímavý zvrat, možná jsem čekala trošku víc, ale nemůžu říct, že by mě kniha zklamala. Nijak zvlášť nenadchla, ale ani neurazila :) Chvilkami trochu nechutné a šokující, knížku bych doporučila.

23.06.2015 3 z 5

Mě se knížka velice líbila, moji fantazii skvěle povzbuzovali průvodní fotografie, takže jsem se do děje vžila naprosto bez problémů :)
Zajímavý děj, zvraty, postavy, no zkrátka mě knížka potěšila a už se těším až si koupím Podivné město:)

11.06.2015 5 z 5

Kočka na plotě Kočka na plotě Jarmila Pospíšilová

Na doporučení kolegyně. Jsem naprosto nadšená, knížka si mě získala hned po prvních 3 stránkách. Skvělý román ze života a skvěle popsané osudy postav. Jedním slovem - doporučuji! :)

14.03.2015 5 z 5

Mezi touhou léta a chladem zimy Mezi touhou léta a chladem zimy Leif G. W. Persson

Zklamání...na můj vkus moc zmatené, pro někoho zajímavé líčení politické situace atd. ale pro mě naprostá nuda..ale zvládla jsem to až do konce.

17.02.2015 1 z 5

Volně padat jako ve snu Volně padat jako ve snu Leif G. W. Persson

Kniha mě nijak extra nenadchla, ale ani nezklamala. Pro mě osobně takový průměr :)

04.01.2015 3 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool