ivana1975 ivana1975 komentáře u knih

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Ooooooooo moj boze.... Milujem jeho knihy... Je to zmes vsetkeho... je to napinave a zaroven aj zvratene. Ma to ale jeden minus... Uz mam vsetky casti precitane a len tazko sa mi bude hladat kniha ktora ma natolko pohlti, ako tato seria o Hunterovi a Carlosovi.

18.09.2017 5 z 5

Živica Živica Ane Riel

Včera som dočítala a som šokovaná? prekvapená? zmätená? Neviem. Každopádne, po zatvorení knihy som zostala iba tak pozerať do blba a premýšľať čo sa to vlastne stalo. Bolo to zvláštne ale v konečnom dôsledku vynikajúce čítanie. Iné. Iné, než na aké som zvyknutá. Iné krimi, než aké nájdete v každej knihe, avšak rovnako otrasné. Zamyslenia hodné. S postavami súcitíte a zároveň ich odsudzujete. Veľmi dobre sa to však číta. Preklad je fantastický. Tak vhodne volené slová som dávno nezažila. Naozaj klobúk dolu. Dej plynie, nič vás neruší. Toto je jedna z tých kníh, ktorú zhltnete v upršanú nedeľu poobede ku káve. Stále totiž čakáte kedy už príde tá krimi zápletka a keď príde, poviete si:"to je všetko?" a idete, čítate ďalej, až sa do príbehu úplne zamotáte a pohltí vás... Ja dávam prekvapený palec hore a kričím Ešte!

22.04.2017 5 z 5

Memento Memento Radek John

Kniha uzasna, velmi silna a smutna. Urcite stoji za precitanie.

13.07.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Tak ako kosec je aj nimbus uzasna kniha plna zvratov a emocii. Uz sa tesim na tretiu cast.

01.07.2020 5 z 5

Kosec Kosec Neal Shusterman

Tak toto je iná pecka.... Bombové Sci-fi vrelo odporúčam

08.06.2020 5 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Tak toto bola naozaj pecka. Super palec hore a vsetky hviezdy k tomu.

06.06.2018 5 z 5

Auris Auris Vincent Kliesch

Waw ďalšia brutálna nálož. Tento pán vie ako upútať vašu pozornosť od začiatku až do konca. Super vrelo odporúčam.

03.07.2021 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

No ja neviem.... Nemozem povedat, ze to bolo zle, ale bolo to veeeeelmi zdlhave a miestami som az lutovala ze som to zacala citat. Mam precitanych viacero knih od Kinga, ale musim povedat ze pri OSTROVE DUMA KEY som sa bala omnoho viac ako tu. Pre mna jedna z najslabsich knih...

11.06.2019 1 z 5

Priepasť Priepasť Jozef Karika

Dej pre mna strasny, nudny a velmi zdlhavy... Docitala som ju len preto, lebo mam par knih od Kariku, ale no neviem, ci si po poslednych dvoch knihach este nieco od neho precitam...

05.03.2019 2 z 5

Kriedové správy Kriedové správy C. J. Tudor

Hm... celkom zaujimava a dost zamotana kniha... Po precitani som ostala mierne zaskocena.

10.03.2018 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak toto bola dalsia uzasna jazda. Vela krat som som sa az zastavovala nad prepracovanostou deja... Ja som velmi spokojna a ked mam povedat pravdu ani neviem ktora kniha o Robertovi a Carlosovi bola lepsia. Vsetkych osem je uplna pecka

01.02.2018 5 z 5

Handrová bábika Handrová bábika Daniel Cole

Pri tejto knihe som stratila rec... Je to obycajna vykradacka inych a omnoho lepsich trillerov, v knihe vladne chaoz a ani tie postavy nic moc... Hlavne ta alkoholicko-zakomplexovana Baxterova... Davam jednu hviezdu

29.12.2017 1 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

zboznujem taketo knihy... zvratene a krute... davam vsetky hviezdicky a uz teraz sa tesim na dalsiu cast, ktoru si precitam

15.07.2017 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Ja proste milujem Chrisa Cartera. Jeho knihy su surove a uzasne napisane... Je to detektivka zo vsetkym vsudy. Uzasne postavy, dobry a rychly spad, super dej. Odporucam vsetkym milovnikom detektivok. Ja davam vsetky hviezdy a aj dalsie 4 ktore tam ani niesu. Super

01.07.2020 5 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Tak toto bol iný úlet... Páčila sa mi obálka a ešte viac ten nazov, tak som si knihu zohnala a čítala a čítala až som si toto blaznovsto zobrala do práce a obťažovala kolegynu s čítaním.... Nooo ako oddych super, aj na dovolenku sa to hodí, ale to je všetko.

08.06.2020 2 z 5

Pasažier 23 Pasažier 23 Sebastian Fitzek

Paaaani, tak toto bolo nieco... Vzdy som si myslela, ze po precitani serie od Chrisa Cartera sa mi budu hladat tazsie knihy co ma budu bavit, ale Fitzekovi sa to podarilo. Dlho som nebola tak napnuta ako pri tejto knihe. Waw keby sa dalo dat este par hviezd navyse tak ich tato kniha dostane. Super

25.08.2019 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

dobre uletená psychačina... Ja som sa bavila

28.05.2019 4 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Nemôžem povedať, že kniha bola zlá... ale... dej veeeeeeľmi dlhý a miestami až nudný. Keby sa autor neunášal pri opisovaní krajiny a okolia, bola by kniha tenšia. A musím povedať, že ani hlavný detektív ma nezaujal, skorej ma každou stranou presviedčal o tom, ako veľmi mi je nesympatický. Ďalšiu knihu si už neprečítam.

23.05.2019 2 z 5

Hra na mačku a myš Hra na mačku a myš M. J. Arlidge

Skvele ako vzdy. Helen je bojovnicka. Uz sa neviem dockat dalsieho pokracovania.

21.08.2018 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Radka to napisala nadherne, lepsie by som tuto knihu asi neopisala. Je to naozaj kniha plna emocii miestami az tak silna, ze som si ju musela kuskovat.

07.08.2018 5 z 5