Ilan Ilan komentáře u knih

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Hej ještě jsem se u knihy tolik nenastala!

10.10.2021

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Moc děkuji autorce za to že tuto knihu napsala. Neuvědomila jsem si že tohle se v této době ještě tak hodně děje. Tento příběh byl neuvěřitelně silný a že začátku i pro mě smutný. Ale na konci jsem cítila naději. Za to moc děkuji. Myslím že to co se v této knize děje by mělo být víc v povědomí lidí. Spousta z nich nemá ani nejmenší tušení že v takovém světě někdo žije.

23.03.2021 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nemůžu popsat jinak než že tuto knihu miluju. Naprosto úžasná ukázka fantasy. Stojí za přečtení!

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Kniha se odehrává ve stejném světě jako grisha ale o trochu později. Upřímně mám raději grishu ale šest vran je rozhodně zajímavá kniha a ukáže již vytvořený svět v jiném světle.

03.12.2019 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha má velmi zajímavý příběh a svět. Nepatří mezi moje "hvězdné knihy" ale za přečtení rozhodně stojí!

03.12.2019 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Moje oblibena spisovatelka napsala jednu z mých nejoblíbenějších serií . Skleněný trůn je dokonalý úvod plný akce a taky romantiky . Rozhodně si přečtěte!

Faja Faja Petra Stehlíková

Stejně úžasná kniha jako naslouchač. Děj se více vyvíjí a s ním i naše hlavní postava. Konec mě ale neustále napíná. Knihu jsem četla poprvé už před roke a od té doby jsem na ni nedokázala přestat myslet. Těším se na další díl!

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Naslouchač je jedna z nejlepších fantasy které jsem četla. Rozhodně stojí za přečtení.

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Tenhle díl mi přišel ze všech nejslabší . Konec mě hrozně zklamal. Co se stalo s její rodinou a přáteli? Kdo jim to vysvětlí? Vlastně byla celá série k ničemu.

03.12.2019

Království popela Království popela Sarah J. Maas

Sarah.J.Mass se opět překonala. V tomto díle vše začíná dávat smysl a osudy se znovu protínají rozplétáme složité dějové nitky minulosti a odhaluje mě neuvěřitelné souvislosti. Pokračování napínavé série skleněný trůn si nemůžete nechat ujít. Jak nakonec Aelin vyřeší problémy dostane se že zajetí? A co její přátelé? Vše se vyřeší v tomto závěrečném díle.
!!! Rozhodně všem čtenářům doporučuji aby si nejdříve po šestém díle přečetli věž úsvitu a pak krvavé ostří. Kniha potom bude dávat větší smysl a získáte větší zážitek.!!!

21.11.2019 5 z 5