hromis666 hromis666 komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

toto me fakt prekvapilo, ta atmosfera byla skvela

26.03.2018 5 z 5

Feťák Feťák William Seward Burroughs

Zajímavě popsané každodenní potřeby tvrdého života narkomana

06.03.2016 4 z 5

Kniha mě bavila celá. Jen okolo půlky to bylo takové roztahane

06.03.2016 4 z 5

Překvapivý svět zvířat Překvapivý svět zvířat Christopher Maynard

Kniha česky se jmenuje Překvapivý svět zvířat. Moc hezky zpracovaná kniha napůl fotografie a napůl ilustrace ručně kreslené. Plno zajímavostí. Pro mládež výborná volba

Vynálezy na všední den Vynálezy na všední den Pavel Augusta

Dnes již zastaralé. Na druhou stranu je tam dost zajímavosti i nadale ... Pro mladé techniky, montery, elektrikáře naprostá nutnost jak zacit

08.03.2015 4 z 5

Zbraně 20. století - 600 Nejznámějších zbraní světa Zbraně 20. století - 600 Nejznámějších zbraní světa Marshall Cavendish

Jako adolescent byla pro me tahle kniha modlou encyklopedií. Postupem času mně tady chybí vice informací. Na druhou stranu je stručně popsáno od země vody a vzdušné vojenské techniky a někdy i par zajímavostí... Pro mladé začínající chlapce kteří se seznamují s válečnou problematikou je to výborný začátek

08.03.2015 4 z 5

Ďáblův hlas - Heavy metal Ďáblův hlas - Heavy metal Ian Christe

Pěkně chronologicky razeno. Obsáhlý výčet kapel. Čtěte s maximální hlasitosti !! :)

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha poměrně krátká, ale zajímavá. Postavy nápadité hlavně Thomas a Chuck a Později Teresa . Povětšinou kniha napinava a nenudila... Neskutečně rychlá jízda od začátku do konce. Líbilo se mi stupňování napětí a ten konec!!!! Paráda, jednoznačně pět hvězdiček a natesenost na další díly ;)

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Příjemné osvěžení pro me od krále napětí :) hlavně závěr se neskutečně poved a já jsem nadšený. Není to typická Kingovka a o to víc potěšila. Snad jedna výtka je ze v půlce příběhu me kniha malinko nudila. Ale u takhle dlouhé knihy se to da cekat . no nic jdu hledat další kingovku :)

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

davam mezi 4-5. zaujal me pestovany vztah obou "hrdinu" chlapce a byvaleho nacisty. taktez promena chovani obou

Pod kupolí Pod kupolí Stephen King

no pani!!! cekal jsem podle zacatku skvele dilo.. A ono to bylo skvele. ten zaver byl fakt napinavy a i sokujici.. ( pneumatiky jako dychaci pristroj byl genailni napad :))

Planeta opic Planeta opic Pierre Boulle

cekal jsem jen prepsany film. ale v knize byly veci co me ve filmu chybeli... ten konec je fakt prekvapujici. super!

Memento Memento Radek John

podle me napsano dobre vylicil dobu komunismu u nas v cssr. mladi "prizivnici" kteri se zivi vyrobou kdy byly drogove party u nas tabu a jen se polykaly prasky... v dobe kdy u nas nikdo o drogach nevedel a uzivani patrilo ciste jen zapadnimu svetu a ne v neposkrvnenem socialismu. sedlo mi vic nez My deti ze stanice zoo. postavy mi vice prirostly k srdci a mne jich bylo lito kdyz dojela pro ne Verejna Bezpecnost. ta atmosfera byla opravdu dobre vykreslena

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

jak zminil Ben Nevis, pro me taky nejlepsi Bachmanovka

23.09.2013

Mrtvá zóna Mrtvá zóna Stephen King

Kniha me bavila, ale mi prisla prehnane politicko-amerikanska. Zapletka bavila az do konce, i kdyz mezi nejoblibenejsi kingovky u me nepatri

23.09.2013 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Alan Dean Foster

Pro me mile prekvapeni, lepsi nez film. Dokonale to popisuje psychologii postav, ktera mi schazela ve filmu. film se spise soustredil na chovani druziny. Kniha jde do nitra kazde postavy

23.09.2013 5 z 5

To To Stephen King

po druhem precteni jednoznacne 5 hvezdicek je malo :D

23.09.2013 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

zatim nejslabsi kingovka co jsem cetl. nudila me, byla predvidatelna - teda az na ten ujety konec :)

22.09.2013 3 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

rozjed knihy vyborny, stejne jako gradace pribehu. jen me trochu stvalo cca v polovine pribehu vznik nove spolecnosti a hodne nabozensky podtext, stejne jako rozdeleni dobra a zla...

22.09.2013 4 z 5

Klub rváčů Klub rváčů Chuck Palahniuk

Paradni kniha na jedno odpoledne. od knhy jsem moc necekal, ale o to vice me prekvapila

22.09.2013 5 z 5